Qyanatisn Familieberichten fllensenlinq.nl i 301 maandag 4 augustus 2014 kijk ook op De Heer is mijn Herder (Psalm 23) Zeer bedroefd delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze lieve en zorgzame moeder, schoonmoeder en oma. Dankbaar zijn wij voor wat zij voor ons heeft betekend. Alida Jansje Johanna Blom - Aly - 's-Gravenpolder: Hanneke Innemee Leonie en Alex Martijn Norwich (Canada): Rob Innemee Alyssa, Jonathan, Jamie 's-Gravenpolder: Monique en Bill Jansen Marilyn 's-Gravenpolder: Chris Innemee en Wilma van Tol Correspondentieadres: Langeweg 14,4431 CG 's-Gravenpolder De afscheidsdienst wordt gehouden D.V. vrijdag 8 augustus om 13.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de afscheidsdienst is er van 12.15 tot 12.40 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum gelegenheid tot condoleren. Indien u door omstandigheden geen rouwkaart heeft ont vangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Adriana de Bruin Met pijn in het hart maar met liefdevolle herinneringen aan haar nemen we afscheid van onze lieve zus, schoonzus en tante Adriana de Bruin "Zus" Maatje en Adrie Versluis-de Bruin Cor en Ineke de Bruin-Leijten Henri de Bruin (in dierbare herinnering) Dirk en Yvonne de Bruin-Niessing Nelleke en Hans Koster-de Bruin lannie en Bram Schoe-de Bruin Wim en Thea de Bruin-van Efferen Neven en nichten Abrahamina Pieternella Dees-Stoutj esdij k Mies 2-12-1919 t 1-8-2014 weduwe van Jacobus Francois Dees Na een lang leven is van ons heengegaan onze sterke, lieve, zelfstandige moeder, schoonmoeder, oma en overoma Maatje Tannetje Kole-van de Velde Maps sinds 1999 weduwe van Wim Kole 19 oktober 1926 2 augustus 2014 Wim en Mary Ellen en Niels Veerle, Emilie Karen en Maurice Reinier en ludica Jeroen Metta Maps Annet en René Ludo en Giovanca Yari Emiel Correspondentieadres: Nieuweweg 223,4811 LW Breda We nodigen u uit om samen met ons afscheid van haar te nemen op donderdag 7 augustus om 11.00 uur in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangstruimte van dit crematorium. Verdrietig zijn we om het overlijden van onze zus, schoon zus en tante Maatje Tannetje-van de Velde Maps weduwe van Wim Kole Wolphaartsdijk: S. de Wild-van de Velde P.J.de Wild Neven en nichten Catharina Maria Veerhoek- Stevense Goes, 1-8-2014 j* Kaatje Veerhoek 0 mi mm wm 2 augustus 2014 25 april 1939 - 2 augustus 2014 Piet en Brenda van de Vreugde Emma, Sarah Kamperland: Marjan van de Vreugde en Stefan Schelling Felix, Rink Correspondentieadres: Strandwal 51, 4386 HG Vlissingen. U bent welkom bij de afscheidsbijeenkomst op dinsdag 5 augustus om 10.30 uur in het restaurant van Nieuw- Sandenburgh aan de Sandenburghlaan 2 in Veere. Aansluitend is de begrafenis omstreeks 11.45 uur op de begraafplaats aan de Zanddijkseweg in Veere. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het restaurant van Nieuw-Sandenburgh. Ze hield veel van bloemen. Wandel maar stilletjes achter mij aan, liefkind. Alles komt goed. Na een intens beleefd leven hebben wij afscheid genomen van onze bijzondere moeder en oma 13 november 1939 1 augustus 2014 Vlissingen: Wissenkerke: Henri van de Vreugde Verdrietig, maar dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat na een kort ziekbed rustig is ingeslapen onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en "super"oma Breskens: Joop Dees Matty Dees-van Langeraad Breskens: Jacky en Wendy Dees-Brand Joey Stefan Sjoerd Zuidzande: Suzan en Leo Dekker-Dees Simon Emma Oostburg: Bart en Maureen Dees-van Hee Tristan Èva Guusje Mieke Correspondentieadres: Port Scaldis 9-31, 4511 DB Breskens De crematie zal op verzoek van moeder in besloten kring plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na de crematie in De Ontmoeting, naast de kerk in de Dorpsstraat te Breskens op woensdag 6 augustus om 16.00 uur. Ik bedank eenieder van wie ik vriendschap heb ontvangen. Mies Als hét leven niet meer gaat zoals je had gewild Als veel je wordt ontnomen Je moet toelaten dat een ander je verzorgt Dan is het leven niet meer leven Dan komt de tijd dat je verlangt bh ar rust In alle rust er van 1 stilte hebben we afscheid genomen eve moeder, oma en overoma 7echtgenote van Jacobus Veerhoek 21-3-2005 Hansweert, 25-4-1921 Kapelle Mattie en Jaap Pikaar - Veerhoek Karin en Wino, Kevin en Kirsten, Maik Sandra Rilland Leny en Henk van Raaijen - Veerhoek Tim en Lisette, Donovan, Lizalothe Sjakko en Ast rid, Eveline, Thorn Heinkenszand Ineke en Joop van der Klooster - Veerhoek Johnny en Marjolein, Sieb, Sipho Jan en Gerrie, Anouk, Jordy, Iris 's-Gravenpolder Marianne en Peter Hillebrand - Veerhoek Ronnie en Iris, Fiene Nadine en Marcel Naomi en Luc Schore Rien en Marleen Veerhoek - Neufeglise Marcel en Roxana Linda en Thijs Correspondentieadres: Bruëlisstraat 92 4421 CT Kapelle Onze dank gaat uit naar zorgcentrum Ter Valcke' afd. palliatief voor de goede en liefdevolle verzorging. Woensdag 6 augustus om 13.00 uur zal een dank dienst voor haar leven worden gehouden in de Protestantse Kerk te Schore. Aansluitend begeleiden we haar naar haar laatste rustplaats op de begraafplaats te Schore. Na de begrafenis ontmoeten we elkaar in 'het Dorpshuis' Nieuwe Kerkplein 15 te Schore. Bedroefd zijn wij door het overlijden van mijn lieve schoonzus en onze lieve tante Wij wensen de familie veel sterkte toe. Goes: C. Veerhoek (in herinnering) C.B. Veerhoek-Gerritse Krabbendijke: J. Veerhoek (in herinnering) M.J. Veerhoek-de Rijder (in herinnering) neven en nichten i"x r

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 30