Familieberichten fDensenlinq.nl In plaats van kaarten. Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van Patrick Lagendijk geb. 23-7-1985 overl. 29-7-2014 KPL 17 painfbat GFPI papa van: Romy broer van: Marcia kleinzoon van: M. Lagendijk-van Noorden en verdere familie Correspondentieadres: A.H. Lagendijk Zwartebessestraat 48 4413 DH Krabbendijke De afscheidsbijeenkomst wordt dinsdag 5 augustus om 13.30 uur gehouden in dorpshuis "De Meiboom", Kerkpolder 30 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in "De Meiboom" gelegenheid tot condoleren. Time to say goodbye De tijd heb je zelf gekozen. Gedag hebben we je helaas niet kunnen zeggen. Een goede vriend was je. Een vriend waar we veel mee hebben gelachen, en om gelachen. Een vriend die te veel heeft meegemaakt in zijn leven. Een vriend met veel zorgen, waar je mee ging slapen en wakker werd elke morgen. Deze zorgen hebben je de das om gedaan, waardoor je jammer genoeg van ons bent heen gegaan. Ondanks het verdriet zullen we de mooie momenten koesteren en je nooit vergeten. Rust in vrede Pat Bennie en Eline Frank en Ashley Jeroen en Wilma Isa Martin en Adriënne Julia, Matthijs Peter Pieter en Marleen Ronald en Carmen Ruud en Heieen Suranga Geschokt en verdrietig zijn we door het plotselinge heen gaan van ons gewaardeerd lid en speler van het 3e elftal Patrick Lagendijk Onze gedachten gaan uit naar allen waarmee Patrick verbonden was. Bestuur W Krabbendijke Patrick Patrick Willem Snaaijer Willem Simon Johannes Wim Snaaijer Na een ongelijke, veel te lange strijd is van ons heengegaan mijn zwager en onze oom Willem Snaaijer Tonnie Snaaijer-Contant Peter Gina Raijmond Daphne Quinten, Yoran niet meer moeten niet meer bang Tot ons groot verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve dochter, zus, schoonzus, tante en oudtante Anja van Tol-Braam 8 maart 1954 29 juli 2014 "Rust zacht lieve meid" Piet Braam (in liefdevolle herinnering) Janny Braam-Nieuwenhuijze Gerda en Karei van de Beek-Braam Mark en Mirjam Sophie en Tijmen Suzanne en Ruben Ar on, Benjamin en Olivier Watersniphof 80 4332 CS Middelburg Hermina Pieternella Verhage - Dellebeke Arnold Vonk 4 2 I vrijdag 1 augustus 2014 Verdrietig en geschokt zijn wij door het overlijden van onze voetbalvriend Dit is voor ons niet te bevatten maar wij hopen dat je nu rust gevonden hebt, wij wensen familie en vrienden veel sterkte toe. Krabbendijke, 29 Juli 2014 3e elftal, w krabbendijke Killian, Christian, Niels, Chris, John, Koen, Johnny, Maikel, Gerald, Frank, Mike, Perry, Pieter, Guy, Raoul, Daniel, Jaap-Jan, William, Adriaan en Michel "Don't worry about a thing, 'Cause every little thing gonna be alright. Singing' "Don't worry about a thing, 'Cause every little thing gonna be alright! Nooit meer naar Ajax.... je voetbalmaten Krabbendijke, 29 Juli 2014 Het is goed zo. We zijn er, ga maar. Wees gerust, je blijft altijd bij ons lieve man, pa en opa. Oostkapelle, Vlissingen, 2 september 1941 29 juli 2014 Elsa Snaaijer-de Graaf Jolanda en Jan de Graaf Leeroy Hannie Snaaijer en Jan Arp Vredehoflaan 420 4382 CJ Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van Wim te nemen op maandag 4 augustus van 11.00 tot 11.30 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Wij nodigen u uit om samen met ons zijn leven te gedenken om 12.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Hierbij geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze geliefde broer, zwager en oom. Wij wensen Elsa, Hannie, Jolanda, Jan en Leeroy veel sterkte toe. John en Marianne Ilse en Adil Jeroen en Viola kijk ook op HEER, U doorgrondt mij en kent mij. Bedroefd omdat we haar moeten missen, maar met een dankbare herinnering aan haar grote liefde en zorg voor ons, delen wij u mede dat uit ons midden is weggenomen onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en over-oma weduwe van Jakobus Verhage 22 augustus 1920 t 31 juli 2014 Hoogeveen: Adrie en Yvonne Breskens: Johan en Ria Roosendaal: Anneke (in herinnering) en Dies Vlissingen: Jan en Addie Oost-Souburg: Bert en Nancy Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Lindeijerlaan 3, 4386 EA Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 5 augustus van 12.15 tot 12.45 uur in zaal "De Ark", naast kerkgebouw "De Open Haven", Oranjeplein 2 te Oost-Souburg. Aansluitend zal om 13.00 uur in genoemde kerk de dienst van Woord en Gebed worden gehouden, waarna om 14.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats te Oost-Souburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in "De Ark" voornoemd. Met verdriet in ons hart nemen wij afscheid van onze schoonzoon, zwager en oom. In de leeftijd van 68 jaar. West-Souburg: J.S. Mallie - Meerman J.A. Mallie t West-Souburg: Edo Pattenier Marja Pattenier t Patrick en Fenna Juni Jeroen Roermond: Jan Mallie Chris Mallie - Griswell Noor en Erik Michelle Yvonne Heieen West-Souburg: Nico Mallie José Ts/Iallie - Maas Klaas Dieuwertje Vlissingen: Anita Mallie Jolanda Patricia Saskia Middelburg, 30 Juli 2014

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 42