MEDIA 23
RTL7/
Vf-KONjCA
een
I CANVAS
actualiteiten
Autosport
Live: Blancpain Endurance Series;
Porsche Super Cup.
Eurosport, vanaf 10.00 uur
GP: European GT4-series; GP:
Supercar Challenge; GP: Indycar.
RTL 7, vanaf 13.30 uur
Wielrennen
Live: slotetappe Tour de France.
Eurosport, 13.45 uur; Canvas, 15.10 uur
Studio Sport
Met NK atletiek outdoor, Amster
dam; WK BMX, Rotterdam en live-
verslag slotetappe Tour de France.
Aansluitend De avondetappe.
Nederland 1, vanaf 14.00 uur; start slot
etappe Tour de France vanaf 15.15 uur
Tour du jour
Talkshow over de Tour, met
presentator Wilfred Genee.
RTL 7, 20.30 uur
Skispringen
Verslag Zomer Grand Prix.
Darts
Verslag World Matchplay.
RTL 7, 22.00 uur
Buitenia
TV5
CNN
ZATERDAG 26 JULI 2014
07:00 Teleshop 7: Tommy Te
leshopping 08:45 Teleshop 7:
Woningwijs 09:00 MotoPlus
Roadtrip 09:30 Vis TV 10:00
Studio Vis TV 10:30 Helden
van 7: Ruige mannen: Ice Road
Truckers 11:30 Wereld van de
binnenvaart 12:00 Business-
Channel on Water 12:30 On
dernemerszaken 13:00 De
succesfactor 13:30 RTL GP: Eu
ropean GT4 Series - Zandvoort
14:00 RTL GP: Supercar Chal
lenge - Zolder 14:30 RTL GP:
IndyCar - Toronto 15:00 RTL
GP:DTM-Moskou 15:30 RTL
GP: Formule 3 - Moskou 16:00
RTL GP:GP2-Hongarije 17:00
RTL Transportwereld 17:30 RTL
Autowereld
08:54 Marathon: De Freggels
09:19 Marathon: De Freggels
09:44 Marathon: De Freggels
10:12 Jungleclub 10:22 Ernst
Bobbie: De vakantieshow 11:52
Ernst, Bobbie en de rest 12:06
Burgers' Zoo en waarom 12:12
3-2-1 Pinguïns 12:36 Gadget en
de Gadgetinis 13:00 Gadget en
de Gadgetinis 13:24 Jacob Dub
bel 13:48 Vipo 14:01 Spetter
en het Romanovraadsel 14:13
Littlest Pet Shop 14:36 Minus
cule 14:38 Oggy en de kakker
lakken 14:48 Draken: Verdedi
gers van Berk 15:10 De Daltons
15:18 De Daltons 15:28 Het
mysterie van... 16:16 Hallo K3
16:43 Naranjina en de kadeka
pers 16:50 WSV De Optimist
17:00 Extreme bruiden
06:00 Loop: Hart van Neder
land 07:15 McLeod's Daugh
ters 08:10 McLeod's Daughters
09:05 Tommy Teleshopping
11:05 Astro TV 13:05 Tommy
Teleshopping 14:05 Still Stan
ding 14:30 Still Standing 15:00
Still Standing 15:25 Still Stan
ding 15:55 Still Standing 16:20
Still Standing 16:50 Still Stan
ding 17:15 Still Standing 17:40
Still Standing
08:30 Tenkai Knights 08:55
Hulk and the Agents of
S.M.A.S.H. 09:25 Super Hero
Squad 09:40 Kickin' It 10:00
Goalmouth 10:30 De Mini-Mil
jonair 12:00 Crash Bernstein
12:30 Crash Bernstein 12:45
Ranger Dierenjournaal vanuit
Emmen - Compilaties 13:00
Crash Bernstein 13:20 Crash
Bernstein 13:40 Crash
Bernstein 13:55 Crash Bern
stein 14:20 Crash Bernstein
14:30 Crash Bernstein 15:00
Matt Hatter 15:25 Dude, That's
My Ghost! 15:50 Phineas and
Ferb 16:10 Pair of Kings 16:30
Mighty Med 16:45 Hulk and
the Agents of S.M.A.S.H. 17:10
Marvel Avengers Assemble
17:35 Phineas and Ferb
09:00 Zomerbeelden 10:10
Het Braambos 11:10 Vive Ie
vélo 12:10 Vlaanderen muziek
land 13:00 Het Journaal 13:25
Het Weer 13:30 Half uur na
tuur 13:55 The Three Muske
teers 15:40 Clips 15:55 De top
collectie van... 16:25 Monkeys
Revealed 17:15 Vlaanderen Va
kantieland
09:00 Zomerbeelden 12:30
Onderbreking 13:45 De Tour
van Bauke 15:10 Sporza: Ronde
van Frankrijk
18:00 Politie op je hielen, Re
ality
19:00 Stop! Politie, Reality
18:00 Extreme bruiden, Reality
19:00 Derek Ogilvie: Eerste
hulp bij opvoeden, Re
ality
18:10 Still Standing (h), Co
medy
18:35 Friends, Comedy
19:05 Friends, Comedy
19:35 Friends, Comedy
18:00 Veronica Formule 1
18:35 Border Security
19:00 Border Security
19:30 Border Security
18:00 Het Journaal
18:10 Joanna Lumleys Nijl, Reis-
documentaire
19:00 Het Journaal - Sportwee
kend
19:55 Het Weer
O
O
00
20:00 Helden van de weg, Do-
cusoap
20:30 RTL 7 Tour du jour,
Sportpraatprogramma
20:00 CSI: Crime Scene Investi
gation, Misdaadserie
20:55 CSI: Crime Scene Investi
gation, Misdaadserie
21:55 CSI: New York, Misdaad-
20:00 Friends, Comedy
20:30 Ocean's Thirteen, Ko
medie
20:30 Hawaii Five-0, Actieserie
21:25 Hawaii Five-O, Misdaad
serie
20:00 Dublin zoo, Reality
20:25 Schone schijn (h), Co
medy
20:55 Vive Ie vélo, Sportpraat
programma
20:00 Het Journaal, Nieuws
20:15 La vache et Ie prisonnier,
Komedie
22:00 RTL 7 Darts: World
Matchplay, Darts
22:50 Bones, Dramaserie
23:40 Bones, Dramaserie
23:00 Heist, Misdaadthriller
22:20 La Femme Nikita, Actie
serie
23:10 Las Vegas, Misdaadserie
22:00 Witse (h)
22:50 Het Journaal
23:05 Het Weer
23:10 Hotelgeheimen (h)
23:55 Journaallus
22:10 Roman Polanski, A Film O
Memoir (h), Documentair
portret CJ
23:40 Sporza: GP Formule 1
Autosport
00:00 The Butcher, Actiefilm
02:01 Teleshop 7: Nachtlounge
- Flirts, Erotische magazine
00:35 Burn Notice, Dramaserie
02:01 Nachtlounge - Holland
se Meiden, Erotische ma
gazine
01:05 Friends, Comedy
01:35 Friends, Comedy
02:00 Friends, Comedy
02:25 Friends, Comedy
02:50 Astro TV, Magazine
03:20 Loop: Hart van Neder
land, Nieuws
sport film
00:05 The Inbetweeners, Co
medy
00:35 The Inbetweeners, Co
medy
01:05 Nachtprogramma's, Ma
gazine
04:05 Loop: Hart van Neder
land, Nieuws
00:05 Het Braambos (h), Docu
mentaire
01:05 Canvaslus (h), Nieuws in
lusvorm
VANDAAG
Eurosport, 20.30 uur
Omroep Zeeland
BBC1
07:00 Breakfast 09:00 The Andrew
Marr Show 10:00 Commonwealth
Games 14:00 BBC News 14:07
Weather for the Week Ahead 14:15
Commonwealth Games 17:50 BBC
News, Regional News and Weather
18:10 Formula 1: Hungarian Grand
Prix - Highlights 19:30 Common
wealth Games 23:05 BBC News,
Regional News and Weather 23:30
Tonight at the Games 00:40 Com
monwealth Games Sportsday 00:55
Weather for the Week Ahead 01:00
BBC News
BBC2
07:15 The Gay Falcon 08:20 Monty
Don's French Gardens 09:20 Coun-
tryfile 10:05 Gardeners'World 10:35
The Beechgrove Garden 11:05 Sat
urday Kitchen Best Bites 12:35 Paul
Hollywood's Pies Puds 13:05 Rick
Stein's India 14:05 Cimarron 16:30
Escape to the Country 17:15 Songs of
Praise 17:50 Commonwealth Games
19:30 Flog It! Trade Secrets 20:00
Antiques Road Trip 21:00 Dragons'
Den 22:00 The Red Arrows: Inside
the Bubble 23:05 Commonwealth
Games 23:30 Ql XL 00:15 Casanova
ARD
07:10 Kinderprogramm: Willi will's
wissen 07:35 Kinderprogramm: Tige-
renten Club 08:35 Kinderprogramm:
Rennschwein Rudi Riissel 10:00
Tagesschau 10:03 Immer wieder
sonntags 11:30 Kinderprogramm:
Die Sendung mit der Maus 12:00
Tagesschau 12:03 Presseclub 12:45
Wochenspiegel 13:15 Bezaubernde
Marie 14:45 Liebe im Halteverbot
16:15 Tagesschau 16:30 Sportschau
live 18:30 Bericht aus Berlin - Som-
merinterview 18:49 Gewinnzahlen
Deutsche Fernsehlotterie 18:50 Lin-
denstrafêe 19:20 Weltspiegel 20:00
Tagesschau 20:15 Tatort 21:45 Man-
kells Wallander - Die Schuld 23:15 Ta-
gesthemen 23:30 l l l - Titel Thesen
Temperamente 00:00 KinoFestival im
Ersten: Accident - Mörderische Unfal-
le 01:23 Tagesschau 01:25 Leergut
ZDF
07:05 Die Biene Maja 07:20 Bibi
Blocksberg 07:45 Bibi und Tina
08:10 Löwenzahn 08:35 Löwenzahn
Classics 09:00 Sonntags 09:30 Katho-
lischer Gottesdienst 10:15 Peter Hah-
ne 10:45 Hallo deutschland check-in
10:57 Heute 11:00 ZDF-Fernsehgar-
ten 13:15 Der Haustier-Check 14:00
Landgut 14:45 Planet e. 15:15 Heute
15:20 Brust oder Keule 17:00 Heute
17:10 ZDF SPORTreportage 18:00
ZDF.reportage 18:30 Terra Xpress
19:00 Heute 19:10 Berlin direkt -
Sommerinterview 19:28 5-Sterne
- Gewinner der Aktion Mensch 19:30
Terra X 20:15 Herzkino: Ein Sommer
in Kroatien 21:45 Heute-journal
22:00 Kommissar Beck 23:30 ZDF-
History 00:00 Precht 00:45 Heute
00:50 Kommissar Beck
WDR
07:00 Aktuelle Stunde 07:40 Die be-
liebtesten Fliisse in Nordrhein-West-
falen 08:25 Lichters Schnitzeljagd
08:55 LindenstraRe 09:25 Kölner
Treff 10:50 Acht Brücken. Musik für
Köln 2014 12:25 So fühlt sich Liebe
an 13:50 Wunderschön! 15:20 Gar-
tenlust 15:45 Cosmo TV Reportage
16:15 Todsünde Hochmut 16:45
Heiraten macht mich nervös 18:15
Tiere suchen ein Zuhause 19:10
Aktuelle Stunde 19:30 Lokalzeit-
Geschichten 20:00 Tagesschau 20:15
Wunderschön! 21:45 Ich stelle mich
22:45 Bernd Stelter - Lachgeschich-
ten 23:30 1st das ein Witz? 00:15
Rockpalast
Discovery
07:15 Raging Planet 08:05 Railroad
Alaska 08:55 How the Earth Works
09:45 Pool Master 10:35 Wildest
Indochina 11:25 Man, Cheetah,
Wild 13:05 Dual Survival 13:55
Gold Divers 14:45 Idris Elba - King
of Speed 15:40 Chasing Classic
Cars 17:00 Don't Drive Here 17:55
Classic Car Rescue 18:45 Lost and
Sold 19:10 Salvage Hunters 20:00
Outback Truckers 21:00 Pool Master
22:00 Treehouse Masters 23:00
Wildest Indochina 00:00 Wildest
Islands 01:00 Wheeler Dealers Revis
ited 01:55 Pool Master
National Geographic
07:35 Puma! 08:20 Wicked Tuna
09:05 Diggers 09:30 Do or Die 09:50
Ghost Town Gold 10:40 Building
Wild 11:30 America's Lost Treasures
12:20 Air Crash Investigation 13:10
Miracle Landing On The Hudson
14:00 Air Crash Investigation 17:25
Showdown Of The Unbeatables
18:20 The '80s 19:15 Ultimate Sur
vival Alaska 20:10 Science of Stupid
21:05 None of the Above 22:00 The
Happenings 22:55 Cosmos 23:45
Apocalypse 00:35 Hard Time 01:25
None of the Above
Animal Planet TLC
07:15 Too Cute! 08:10 Gator Boys
09:05 Call of the Wildman 09:30
Swamp Brothers 10:00 Tanked 10:55
Treehouse Masters 11:50 Natural
World 17:00 Ballroom Blitz 17:15
Natural World 17:15 Jon Kate Plus
8 18:05 Little People, Big World
19:00 Long Island Medium 20:00 My
Five Wives 21:00 Who Do You Think
You Are? (US) 22:00 Cherry Healey
22:55 Serial Killers 23:45 24 Hours
in A&E 00:35 Deadly Devotion 01:25
My Five Wives
07:45 On n'est pas que des cobayes
08:00 Journal Radio Canada 08:25
TvSmonde, le journal 08:40 Einstein
09:05 Flash Info 09:10 Cajou 09:20
Brico Club 09:35 La bande des
minijusticiers 09:40 Yakari 10:05
Les nouvelles aventures de Peter
Pan 10:30 Helveticus 10:35 Tactik
11:10 Riding Zone 12:00 Flash Info
12:05 Faites danser Ie monde 12:10
Partirautrement 12:55 Quoi de
neuf Doc 13:05 New York, New
York 13:30 Journal RTBF 14:00 Des
racines et des ailes 15:50 Matière
Grise Express 16:00 Un air de familie
16:40 La France a vélo 16:45 Salles de
spectacle 17:00 Flash Info 17:05 Les
carnets du bourlingueur 18:00 64', le
monde en francais, 1 re partie 18:25
Le JT des nouvelles technos 18:30
TV5, l'invité 18:40 Nus et culottés
19:30 Jean Paul Gaultier, itinéraire
d'un enfant chéri 20:30 Journal
France 2 20:55 Le film du Tour 21:05
Les risques du métier 22:35 Pandé-
mie 22:45 22:22 23:00 Journal TSR
23:25 Tv5monde, le journal Afrique
23:45 TV5, l'invité 00:00 Une nuit
01:35 Lesfemmessel
Eurosport
08:30 Diverse sporten: Watts 09:00
GP3: Series in Boedapest (Honga
rije) 10:00 Autosport: Blancpain
Endurance Series, Spa (België) 11:45
Autosport: Porsche Super Cup in
Boedapest (Hongarije) 12:30 Diverse
sporten: Watts 12:45 Wielrennen:
Tour de France 13:45 Wielrennen:
Vanuit Frankrijk 15:00 Wielrennen:
LeMond on Tour 15:15 Wielrennen:
Tour de France 20:00 Wielrennen:
LeMond on Tour 20:15 Diverse spor
ten: Watts 20:30 Skispringen: Zomer
Grand Prix in Wisla (Polen) 21:30
Boksen: WBC Finale (Democratische
Republiek van Congo) 22:30 Auto/
Motorsport: Motorsports Weekend
22:45 Wielrennen: Tour de France
00:15 Wielrennen: LeMond on Tour
00:30 Diverse sporten: Watts 01:15
Auto/Motorsport: Motorsports
Weekend
MTV
09:00 3 From 1 09:55 Lipton 1 10:00
Fantastic Music Videos 10:50 I Used
to be Fat 11:35 I Used to be Fat 12:20
Plain Jane 13:05 Lipton 1 13:10
House of Food 13:55 House of Food
14:40 House of Food 15:30 House
of Food 16:20 House of Food 17:05
House of Food 17:55 The Ex and
Why 18:20 Plain Jane 19:10 Awkward
19:35 Awkward 20:00 House of Food
20:50 House of Food 21:40 Geordie
Shore 22:30 Geordie Shore 23:20
Ridiculousness 23:45 Ridiculousness
00:10 Ridiculousness 00:35 Ridicu
lousness 01:00 Geordie Shore 01:55
Ridiculousness
07:00 CNN Newsroom 07:15 CNN
Marketplace Middle East 07:30 Vital
Signs with Dr. Sanjay Gupta 08:00
CNN Newsroom 08:30 Talk Asia
09:00 World Sport 09:30 Open
Court 10:00 African Voices 10:30 The
Best of Quest 11:00 CNN Newsroom
12:00 BackStory 12:30 On China
13:00 Fareed Zakaria GPS 14:00 CNN
Newsroom 14:30 Leading Women
14:45 Future Finance 15:00 State of
the Union with Candy Crowley 16:00
Connect the World 16:30 The Best
of Quest 17:00 Connect the World
17:45 CNN Marketplace Middle East
18:00 World Sport 18:30 Winning
Post 18:45 Rugby Sevens Worldwide
19:00 International Desk 19:30
African Voices 20:00 International
Desk 20:30 Vital Signs with Dr. Sanjay
Gupta 21:00 Fareed Zakaria GPS
22:00 CNN Newsroom 22:30 World
Sport 23:00 CNN Newsroom 23:30
Open Court 00:00 CNN Newsroom
Live from Hong Kong