üyarJailaj] M Familieberichten fllensenlinq.nl Willem Adriaan van Helleman Willem van Helleman Willem van Helleman Jacomina JLpofonia de Jonge-'Menfieere kMina Joeri van Moolenbroek en Harriët Peene Hubertus Theodorus Giezen Huub Jacobus Jan de Kok Johanna Magdalena Krijger - Brakman J.M. Krijger - Brakman 48I zaterdag 26 juli 2014 kijk ook op Vrijdag 1 augustus willen wij gaan trouwen, Wie ons wil feliciteren is van harte welkom op onze receptie van 19:00 tot 20:30 uur in Restaurant Kasteel van Batavia, Zuidstraat 143, Westkapelle. Ons adres: A. Virulystraat 9 4361 GA Westkapelle Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve, zorgzame, sterke Cromvoirt, 12 juni 1929 Vlissingen, 23 juli 2014 Rinie Visser Huub en Tilly Maartje, Pleunie Koen en Sandra Sebastiaan, Marius Remko in herinnering Marika in herinnering Correspondentieadres: Postbus 143 4380 AC Vlissingen De afscheidsbijeenkomst zal op woensdag 30 juli om 13.00 uur worden gehouden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium. Enige en algemene kennisgeving Moe gestreden, is tevreden ingeslapen mijn lieve man, onze allerliefste vader en schoonvader Colijnsplaat, Middelburg, 22 oktober 1940 24 j uli 2014 Lies van Helleman - de Graaf Mark - Jan en Andrea Onze dank gaat uit naar de huisartsen Manni en Bruynzeel en de medewerkers van Zorgstroom voor hun liefdevolle verzorging. De Ruyterstraat 17 4335 GH Middelburg De herdenkingsbijeenkomst zal gehouden worden op dinsdag 29 juli om 11.00 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Voorafgaand is er gelegenheid tot afscheid nemen van 10.30 tot 10.50 uur. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Geen bloemen Geen bezoek aan huis Geen toespraken Verdrietig hebben we afscheid moeten nemen van onze broer en oom Mia en Jon Rob en Aleid Maria Jaap Miijam Verdrietig hebben we afscheid moeten nemen van onze zwager en oom Ans Piet (in herinnering) Manon en André Charlotte en Joas Ruben Robèr en Ester Koen en Bram Jel Of et is goedgeweest nooit zukken we je vergeten je 6kijft aktijd in ons Hart we zukken aktijd naarje 6 kijven verCangen 6 kijven verkangen met heek vee ksmart. Lieve mama en oma, voor ons ben je onvoorwaardelijke liefde en aandacht. Daar heb je ons mee omringd en gevormd. Zo blijf je in ons en je kleinkinderen voordeven, voor altijd. sinds 2009 weduwe van Matthijs de Jonge Ovezande, 6 mei 1928 Krabbendijke, 23 juli 2014 Nelly de Jonge -in herinnering- Anouk en Raymond Bart en Petra Krabbendijke: Anja en Kees Meijer Davey -in herinnering- Denise en Maarten Brian, Brandon Walsoorden: Rudie en Sonja de Jonge Roderick en Miet Orlando en Mirjana Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 28 juli van 19.30 tot 20.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De uitvaartdienst zal worden gehouden op dinsdag 29 juli om 14.00 uur in de r. -k. kerk, O.L.V. Onbevlekt Ontvangen, Kerklaan 9 te Hansweert. Aansluitend zal de plechtigheid, voorafgaande aan de crematie, om 16.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer aldaar. Correspondentieadres: Lodijkstraat 4 4413 EB Krabbendijke Vele fijne herinneringen verzachten onze smart Voorgoed uit ons midden voor altijd in ons hart Verdrietig, maar met een diep respect voor de strijd die hij heeft geleverd om bij ons te kunnen blijven, delen we u mede dat in zijn vertrouwde omgeving is overleden onze lieve sterke papa, schoonvader, opa en overgrootvader Goes, 12 augustus 1924 Middelburg, 24 juli 2014 Hoorn: Angeline en Jan Pim en Willemijn Milou Anne en Johan Middelburg: Marleen en Hein Femke en Chris, Kenzo Meike en Dave, David Gèeke en Roy Onze bijzondere dank gaat uit naar zijn huisarts dhr. Albers en de medewerkers van de thuiszorg die hem lange tijd zo liefdevol hebben verzorgd. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 29 juli om 12.10 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voorafgaand aan de plechtigheid is er van 12.00 tot 12.10 uur gelegenheid tot afscheid nemen in bovengenoemd crematorium. correspondentie naar: Marleen de Kok Van Kleffenslaan 52, 4334 HK Middelburg Na een periode van mooie en moeilijke momenten is van ons heengegaan onze moeder, schoonmoeder en oma gehuwd geweest met J.K. Krijger (overleden op 16 februari 2001) Groede, 9 juli 1926 Goes, 24 juli 2014 Wolphaartsdijk: Dick en Corrie Krijger - Poleij Jos en Eline, V Janine en Hans Vince, Emmy s-Heer Arendskerke: Peter en Janny Krijger - Harinck Angela en Dennis (in liefdevolle herinnering) Britt, Carice, Fabiënne Nisse: Wim Krijger Daniël en José Méri Robbert en Natascha Een speciaal woord van dank voor personeel en vrijwilligers van hospice Het Clarahojje, voor de liefdevolle aandacht aan haar besteed. Troelstralaan 194, Goes Correspondentieadres: Lepelstraat 5,4471 AW Wolphaartsdijk De crematieplechtigheid zal volgens haar wens in besloten kring plaatsvinden. Na een moeilijke periode is ingeslapen onze schoonzus en tante Zwagers en schoonzussen Neven en nichten Goes, 24 juli 2014

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 41