AdagTo Colofon Familieberichten (J| (TlensGnlinq.nl Erwin Koemans M Nellie Damen Albert van Vlierberghe Ben de Waal Corné Vader Saïd Salah Lein Goedbloed Martijn de Bruin Roelof Hartman Martha Eliza van Pamelen - Mollet Dankbetuiging Voor Uw aanwezigheid bij de uitvaart, en de vele andere blijken van medeleven betoond bij het overlijden van onze vader O.F.Plasschaert betuigen wij U dank. Fam. Plasschaert Oostburg, juli 2014 Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling na het plotseling overlijden van onze geliefde broer en zwager Hans van de Plasse - Johannis - willen wij u hartelijk dankzeggen. Familie van de Plasse Kwadendamme, juli 2014 IN PLAATS VAN KAARTJES Daar het niet mogelijk is u allen persoonlijk te bedanken, betuigen wij u langs deze weg onze oprechte dank voor de vele blijken van belangstelling na het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Kees Schrier Broers en zussen Schrier Neven en nichten Nieuwdorp, juli 2014 Langs deze weg willen wij u bedanken voor uw steunbetuigingen na het overlijden van mijn vrouw, moeder en oma Chris Verkaart Rosette en Ed Saranya Oost-Souburg, juli 2014 Begrafenisverzorging Tel. 0118-60 25 00 www.cornevader.nl Een nette begrafenis voor een redelijke prijs. Wij danken iedereen voor de overweldigende hoeveelheid belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van beide ouders Louise Charlotte de Witte-Pijcke en Gerardus Petrus de Witte De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. IJzendijke: Familie de Witte Kwadendamme: Familie de Witte-Lere en kinderen IJzendijke, juli 2014 Han Wolfensberger 50 zaterdag 26 juli 2014 kijk ook op Geschokt en verdrietig zijn wij door het tragische overlijden van Als kind van een vluchtelingengezin kwam hij vorig jaar aan in ons land. Sindsdien werd hij met veel liefde en zorg opgevangen in Ovezande. Wat doet het pijn dat zijn leven in vrijheid maar zo kort mocht duren. Wij wensen zijn moeder Samia, zijn zusjes Sebah en Sara en allen om hen heen veel sterkte toe. Bestuur, directie, medewerkers en cliënten van Vluchtelingenwerk Zeeland Goes, 25 juli 2014 Op 27 mei j.l. overleed mijn man, onze vader en opa Vrijdag 13 juni zou hij 92 jaar geworden zijn. Op 2 juni hebben wij afscheid genomen en hem, samen met u, naar zijn laatste rustplaats mogen brengen. Zijn rust en vrede die hij heeft mogen vinden bij God, de rust die zijn lichaam mocht krijgen. Zijn rust en vrede zijn de onze en het mag goed zijn. Van hieruit, vanuit dit gevoelen, willen wij u danken voor uw steun, uw komst en aanwezigheid en alle mogelijke vormen van medeleven. Wij hebben dit alles als zeer waardevol ervaren. Met vriendelijke, dankbare en warme groet, Mw. M. Goedbloed-van den Bosse Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Sandenburghlaan 12G 4351 RM Veere Wij danken u hartelijk voor uw medeleven na het plotselinge overlijden van Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Chris en Jessica Ryan Stephanie Verschaeve Jamapola dela Rosa (Appeltje) Terneuzen, juli 2014 Via deze weg willen wij u danken voor uw blijken van medeleven tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn onvergetelijke dierbare man, onze vader, groot- en overgrootvader Het medeleven, persoonlijke of schriftelijke tot uiting gebracht, was voor ons een grote troost en zal steeds een dankbare herinnering blijven. J.M. Hartman-Eerkes Kinderen klein- en achterkleinkinderen Terneuzen, juli 2014 Voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van onze tante en schoonzus betuigen wij u onze oprechte dank. de familie Hoofdplaat, juli 2014 Met liefde denken wij elke dag weer aan Alle blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, en de belangstelling bij de uitvaart zijn voor ons een grote troost. We hebben hierin ervaren hoe geliefd hij was. Hiervoor willen wij iedereen dan ook hartelijk bedanken. Leo en Gerda Koemans-Westdorp Mariska Koemans Marco van Stel Cheyenne Melissa Nathascha Hoedekenskerke, juli 2014 Vele lieve woorden, kaarten en bloemen hebben ons getroost toen wij afscheid hebben moeten nemen van mijn man, onze schoonbroer, oom en neef Het deed ons goed dat hij bij zo velen was geliefd. Onze dank hiervoor. Een speciaal woord van dank aan dr. van Dijk en de medewerkers van afd. Oncologie van het Zorgsaamziekenhuis in Terneuzen voor hun steun en goede zorgen, alsmede aan Huisartsenpraktijk dr. van Berkel en de Thuiszorg. Tevens dank aan Miranda Brasser van DELA voor de verzorgde begeleiding. Aan allen hartelijk dank. J. van Vlierberghe-Valent en familie Koewacht Het definitieve is nog steeds moeilijk te aanvaarden, maar de steun die wij mochten ontvangen tijdens de ziekte en vooral ook na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en opa, is een enorme stimulans om weer samen verder te kunnen gaan. Voor al uw medeleven en steun danken wij u hartelijk. Een speciaal woord van dank aan Zorgcentrum De Vurssche in Axel voor de goede verzorging en aan Miranda Brasser van DELA voor de mooie dienst en de goede begeleiding. Lena de Waal-Gelderland Samantha Luc, Nikita, Lisa Barry Monique, Bram, Sara Terneuzen, juli 2014 uitvaartzorg in Zeeland Bereken uw uitvaart op www.adagioiiitvaartzorg.nl Tarweakker 23,4341 MD Arnerauiden Voor alle hartverwarmende blijken van medeleven, hetzij uw aanwezigheid in de dankdienst, uw lieve woorden bij handdrukken, uw brieven of kaarten, uw bloemen of bezoek aan huis, na het overlijden van mijn lieve man, pa en opa zeggen wij u hartelijk dank. Rimmy Wolfensberger-Hogguer Jolanda en Jan Jasper, Joris Rolf de Groot-de Kam Middelburg 0118-612868 Verstraten Tholen 0166-606041 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 117