0 fllensenlinq.nl üysrJs den Familieberichten M Jacomina JLpoConia cCe Jonge-Menheere Mina Joeri van Moolenbroek en Harriët Peene Petrus de Bot Piet Florentina van den Bosch Lieve Opa en Opi de Bot g Ipltl! gfl Johanna Magdalena Krijger - Brakman J.M. Krijger - Brakman Lucas Folkert Stedehouder kijk ook op Vrijdag 1 augustus willen wij gaan trouwen, Wie ons wil feliciteren is van harte welkom op onze receptie van 19:00 tot 20:30 uur in Restaurant Kasteel van Batavia, Zuidstraat 143, Westkapelle. Ons adres: A. Virulystraat 9 4361 GA Westkapelle Mooi was die tijd. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is van ons heengegaan mijn lieve man, onze pa, opa en opi echtgenoot van Hij overleed in de leeftijd van 94 jaar. Heikant: Florentina de Bot-van den Bosch St. Jansteen: Adri en Emmy, kinderen en kleinkinderen Kleindietwill: Ria en Werner, kinderen en kleinkind Kapellebrug: Lylian en Hugo, kinderen en kleinkinderen Koewacht: Theo en Karina, kinderen en kleinkind St. Jansteen: Carla en Erik en kinderen Heikant: Mario en Katja 24 juli 2014 Polenlaan 36, 4566 AL Heikant De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 29 juli om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Theresia, Julianastraat 16 te Heikant, waarna de crematieplechtigheid in besloten kring zal volgen. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Een speciaal woord van dank aan de afd. Revalidatie van de Blaauwe Hoeve, voor de goede en liefdevolle verzorging en begeleiding. Het heeft hem en ons goed gedaan. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Wat hebben we toch een leut gehad! We gaan je missen! Veel liefs, de kleinkinderen en achterkleinkinderen zaterdag 26 juli 2014 I 49 Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij, in stralende zon, hoe ik was, toen ik alles nog kon. In groepswoning Blaauwe Hofke 61 te Hulst is overleden onze beminde zus, schoonzus en tantè Agnes Paulina Heijens A Stoppeldijk, 9-4-1925 t Hulst, 24-7-2014 Familie Heijens Hulst, 24 juli 2014 Correspondentieadres: Godsplein 4 4561 BD Hulst De uitvaartdienst zal plaatsvinden op dinsdag 29 juli 2014 om 10.30 uur in de kapel van De Blaauwe Hoeve, Truffinoweg 2 te Hulst. De crematie vindt in stilte plaats. Gaarne schriftelijke condoleance. Dank aan het personeel van groepswoning Blaauwe Hofke 61 voor de goede en liefdevolle verzorging van Agnes. jfet is goedgeweest nooit zuffen we je vergeten je 6fijft aCtijd in ons fiart we zuffen aCtijd naar je 6 kijven verfangen 6Cijven verlangen met fteeCveef smart. Lieve mama en oma, voor ons ben je onvoorwaardelijke liefde en aandacht. Daar heb je ons mee omringd en gevormd. Zo blijf je in ons en je kleinkinderen voordeven, voor altijd. sinds 2009 weduwe van Matthijs de Jonge Ovezande, 6 mei 1928 Krabbendijke, 23 juli 2014 Nelly de Jonge -in herinnering- Anouk en Raymond Bart en Petra Krabbendijke: Anja en Kees Meijer Davey -in herinnering- Denise en Maarten Brian, Brandon Walsoorden: Rudie en Sonja de Jonge Roderick en Miet Orlando en Mirjana Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 28 juli van 19.30 tot 20.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De uitvaartdienst zal worden gehouden op dinsdag 29 juli om 14.00 uur in de r. -k. kerk, O.L.V. Onbevlekt Ontvangen, Kerklaan 9 te Hansweert. Aansluitend zal de plechtigheid, voorafgaande aan de crematie, om 16.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer aldaar. Correspondentieadres: Lodijkstraat 4 4413 EB Krabbendijke Na een periode varr mooie en moeilijke momenten is van ons heengegaan onze moeder, schoonmoeder en oma gehuwd geweest met J.K. Krijger (overleden op 16 februari 2001) Groede, 9 juli 1926 Goes, 24 juli 2014 Wolphaartsdijk: Dick en Corrie Krijger - Poleij Jos en Eline, V Janineen Hans Vince, Emmy s-Heer Arendskerke: Peter en Janny Krijger - Harinck Angela en Dennis (in liefdevolle herinnering) Britt, Carice, Fabiënne Nisse: Wim Krijger Daniël en José Méri Robbert en Natascha Een speciaal woord van dank voor personeel en vrijwilligers van hospice Het Clarahofje, voor de liefdevolle aandacht aan haar besteed. Troelstralaan 194, Goes Correspondentieadres: Lepelstraat 5,4471 AW Wolphaartsdijk De crematieplechtigheid zal volgens haar wens in besloten kring plaatsvinden. Na een moeilijke periode is ingeslapen onze schoonzus en tante Zwagers en schoonzussen Neven en nichten Goes, 24 juli 2014 Na een strijd, moeizaam gestreden ging je heen, niet onverwacht. Niemand wist hoeveel jij hebt geleden, onuitputtelijk was je kracht. Maar ook hieraan kwam een einde. Het deed zeer ons te laten staan. Maar hiermee hebben we vrede omdat je nu kunt rusten gaan. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was een troost dit in saamhorigheid voor je te mogen doen. Je was voor ons een lieve vader en we konden altijd op je rekenen. We zullen je missen. We hebben afscheid moeten nemen van onze pa, schoonvader en opa weduwnaar van Maria Louise Johanna Baars Rheden, 2 juni 1945 Oostburg, 24 juli 2014 Lucas en Sabine Robin, Ilse Corné en Tamara Symen, Imke, Milan Peteren Véronique Qwin, Noud Mario en Melissa Correspondentieadres: Landstraat 46, 4527 CX Aardenburg Haven 12, 4527 AB Aardenburg Een speciaal woord van dank aan allen die hem liefdevol en goed verzorgd hebben. Het afscheid vindt in besloten kring plaats.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 116