2 dagen Qbic Hotel Amsterdam Thuis én op vakantie 8 Boek nu de beste prijs en geniet van bruisend Amsterdam Adviesprijs €89,- p.p. LEZERSPRIJS vanaf €40,- p.p.* pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen Nog niet aangemeld? Langer dan een week weg? vrijdag 25 juli 2014 De genoemde prijs geldt per persoon o.b.v. twee personen en o.b.v. beschikbaarheid. Losstaande bedden zijn niet be schikbaar. Op zaterdag is de minimale verblijfsduur 2 nachten en voor vrijdag en zaterdagnacht geldt een toeslag van 10,- p.p.p.n. Het hotel ligt 50 meter van Station Zuid. Wilt u een Qbic arrangement èn daarbij losse tickets voor een museum bestellen? Neem dan direct na aankoop contact op met info@qbichotels.com onder vermelding van uw reserverings nummer. Qbic Hotel heeft een top aanbieding deze zomer. De kamers zijn van vernieu wend en fris design voor de perfecte nachtrust. In de kamer staat de 'Cubi' centraal, een kubusvormig modern meu bel ingericht met; Een luxe bed van Hastens of Eastborn Een bureau, LED tv, kluis, hippe badkamer met regendouche Gratis wifi Centraal gelegen, 50 meter van het sta tion Amsterdam Zuid, middenin het WTC en op 100 meter van de tramhalte naar het hart van het centrum. Binnen 15 minu ten staat u op het Leidse plein en het ge weldige Rijksmuseum bereikt u binnen 10 minuten met het openbaar vervopr. Deze eigentijdse accommodatie combineert kwaliteit, comfort en efficiëntie. In de ochtend verzorgen wij een lekker ontbijt en voor vragen kunt u terecht bij onze service managers. Zij staan 24/7 voor u klaar! NU 2 dagen Amsterdam Overnachten in een hippe kamer Gratis upgrade naar een basic room met uitzicht! Ontbijten in de gezellige lobby Water en fruit bij aankomst op de kamer Gratis wifi Gratis app met cultuur, shop en diner tips Meer informatie en/of boeken: Ga naar de webwinkel waar u direct online uw reservering kunt maken. Voor reserveringen zijn wij telefonisch bereikbaar op 043 3211111. Of kijk op www.qbichotels.com en vul de kortingscode WEGENER in bij uw boeking. Qbic Hotel biedt de perfecte uitvalsbasis voor een bezoek aan onze prachtige hoofdstad. Struinen door de Jordaan of Negen Straatjes, een bezoek aan een van de 50 top musea, genieten op 't terras en oneindig shoppen. Pak een boot over de grachten of wandel langs de Grachtengordel. Kortom; voor ieder wat wils! «na«s Waar u deze zomer ook bent, u blijft altijd op de hoogte van het nieuws thuis. Als abonnee heeft u namelijk exclusief toegang tot de E-paper (digitale krant), iPad nieuws app en smartphone nieuws app van de PZC. Meld u dan, voordat u op vakantie gaat, eenmalig aan op www.pzc.nl/abonnee. Wij wensen u veel plezier met het digitale nieuws deze zomer! Voorkom een volle brievenbus en maak gebruik van de vakantieservice via www.pzc.nl/vakantieservice. Alleen van toepassing voor abonnees die de krant 6 dagen per week thuis ontvangen. PZC

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 56