M, Familieberichten 0 fTlens0nlinq.nl 461 kijk ook op vrijdag 25 juli 2014 Cornelis Jacobus Abrahamse Met veel verdriet in ons hart moesten wij afscheid nemen van onze lieve zwager en oom Cor Abrahamse echtgenoot van Bets Abrahamse-de Visser, in de leeftijd van 80 jaar. Wij wensen Bets, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Kees de Visser (in herinnering) Adrie de Visser-Brasser Suus Goedhart-de Visser Bram Goedhart Jan-Piet Gabriëlse Ada Gabriëlse -van den Berge Neven en nichten Serooskerke, 24 juli 2014 Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze geliefde broer, zwager en oom Cor Abrahamse Sint Laurens: Ko Abrahamse Diny Abrahamse-de Vos Neven en nichten In dierbare herinnering: Jannie Duvekot-Abrahamse Wim Duvekot Verdrietig zijn wij dat is overleden onze lieve en hartelijke vriend Wim Brugman Cor Abrahamse De man van Bets Abrahamse-de Visser. Wij wensen Bets, haar zoon Stef, Marleen en de kleinkinderen, veel sterkte toe. Wij zullen hem erg missen en de vele dierbare herinneringen bewaren. Leen Geldof Rina Geldof-Wondergem in herinnering) Dirk Vos in herinnering) Rika Vos-Poppe Lein Polderdijk Leuntje Polderdijk-van Liere Cor Abrahamse Bedroefd hebben we kennis genomen van het overlijden van onze goede buurman Wij wensen Bets, Stef en Marleen en kinderen veel sterkte toe. Buren: Cor Abrahamse Fam. Meulmeester •Fam. De Willigen Fam. De Haan Fam. Louws Fam. Zweedijk Fam. Aarnoutse Fam. Sturm Cor Abrahamse Met veel verdriet in ons hart moesten wij afscheid nemen van onze geliefde buurman en kameraad Cor Abrahamse echtgenoot van onze lieve buurvrouw Bets, in de leeftijd van 80 jaar. Wij wensen Bets, Stef, Marleen en de kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Middelburg: Adrie Lenie Abrahamse en de kinderen Middelburg: Ko Anita Dieleman en de kinderen Middelburg: Hans Hanne Gideonse Middelburg: Kees Corine Peene en de kinderen Middelburg: Wim Christa Pieterse en de kinderen Middelburg: Lauw Stien Simonse en de kinderen Sint Laurens, 23 juli 2014 Dit is mijn laatste groet Cor Dankbaar voor de liefde en zorg waarmee hij ons tijdens zijn leven heeft omringd, delen wij verdrietig mede dat wij afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve man, onze fijne vader en trotse opa Sint Laurens, 17 mei 1934 Serooskerke, 23 juli 2014 Serooskerke: Bets Abrahamse-de Visser Sint Laurens: Stef en Marleen Abrahamse-Geldof Mariëlle en Wouter Stefanie Ellemieke -in herinnering- Gargonstraat 34, 4353 CC Serooskerke Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 26 juli van 16.00 tot 17.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De afscheidsdienst zal worden gehouden op maandag 28 juli om 11.00 uur in de Hervormde Kerk, Van Cittersstraat 69 te Sint Laurens. Aansluitend zal omstreeks 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Noordweg te Sint Laurens. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Onze dank gaat uit naar dokter Boejharat en naar de medewerkers van Zorgstroom, team Veere Oost, voor de goede begeleiding en verzorging. Dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen die hij achterlaat geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve broer, zwager en oom in de leeftijd van 60 jaar. Goes: Suzan en Jan van Belzen - Brugman Angelique en Jacques Tessa, Femke Claudia en Bob Elize, Matthijs Middelburg: Arie en Marleen Brugman - Kruit René en Danielle Zulema, Luca Stefan en Mirjam Joris 23 juli 2014 Cassinstraat 33, Middelburg Correspondentieadres: Pijpstraat 11, 4331 SN Middelburg Wim is opgebaard in het uitvaartcentrum aan de Buitenhovelaan 1 te Middelburg. Daar is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op maandag 28 juli van 13:30 tot 14:30 uur. Aansluitend zal omstreeks 15:00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Biggekerke. Een bijzonder mens is heengegaan. Groot is de leegte die hij achterlaat. Wim Brugman Wat zullen we zijn humor, zijn enthousiasme, zijn grote sociale inbreng, zijn levenslust missen. Piet, Marinus, Margreet, Jacky, Hans, Corine, Sharon, Joyce, Marlies, Tineke, Annelies, Lucinda, Lynn, Anita en Margriet Cassinstraat 33 4336 LE Middelburg Lein en Leintje Brasser Theo en Rina Hillebrand Jan en Janny Kwekkeboom Suus Wisse Verdrietig hebben wij vernomen dat onze vriend is overleden. Wij wensen Bets, Stef, Marleen en de kleinkinderen veel sterkté toe de komende tijd. Verdrietig zijn we om het overlijden van onze neef Wij wensen Bets, Stef, Marleen en kleinkinderen veel sterkte toe in dit verlies Bram Achterneven en Achternichten Jannie en Age Chris Ko en Carmen Adri Inek® en Dave Stoere bink met je gulle lach Ze zeggen dat het zal slijten Maar we voelen de pijn in ons hart snijden We denken aan jou, elke dag. Lieve Wim Bedankt voor al die mooie jaren dat je bij ons was. Namens alle houtvakwerkers van Stichting Arduin.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 46