fHens0nlinq.nl Familieberichten Ovsrlsds n kijk ook op Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het over lijden van onze zwager en oom in Canada J. de Bruyne weduwnaar van Janna Geene Wij wensen kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte met dit verlies. Familie Geene Droogje tranen kind. Onze liefste Ma, schoonma, oma en oma-oma, ons baken, bron en spü van de familie Augusta Alberta Maas-van den Bruele 'Berta Weduwe van Erich Maas t 22-4-1998) is op 23 juli 2014 overleden. Zij werd slechts 91 jaar. Sluiskil: Milly en Fons Jurgen en Judith, Juliette Ingrid en Marco Vlissingen: Astrid en Hans Paul en Jetje Bart en Judith, Maartje en Fleur Esther en Jaco, Donny Jacco en Esther, Elysha Edo en Anja, Tijn, Sep Terneuzen: Christianne en Kees Saskia en Harold, Ralph, Fabian Patrick en Evelien, Ivanka, Bas Terneuzen: Lucia en Wil Hoek: Lex Anique en Juha Eline f Joeri Terneuzen: Peter Jon en Diana, Megan Use en Tim Stijn Simon Stevinhof 32 4532 KZ Terneuzen Ma ligt thuis opgebaard. Gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdagavond tussen 19.00 en 20.00 uur of zondag middag tussen 16.00 en 17.00 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op dinsdag 29 juli om 14.00 uur in de kerk van de Emmaüsparochie, Alb. Thijmstraat 1, Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28b, Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis. Lieve Oma, Tot op het laatst vroeg je naar ons Tot op het laatst reikten jouw armen ons toe Lieve Oma, je bent een voorbeeld voor ons allen Kleinkinderen en achterkleinkinderen Floris Wattel Floor Wattel Geborgen in onze herinnering, geworteld in ons bestaan. Dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, maar ook bedroefd om het scheiden, melden wij u het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en oma-oma Sara Johanna de Kooning-Pieters sinds 29 augustus 1986 weduwe van Johannis Anthonius de Kooning A 's-Heer Arendskerke, 12 december 1915 t Goes, 24 juli 2014 Hulst: Kees de Kooning en Hetty Pascaud f 1983 Hulst: Nelly de Kooning en Gerard Janssen Breda: Stefan de Kooning en Frans Verdurmen John de Kooning f 1982 Lewedorp: Sjaak de Kooning en José Boudens Breda: Rita de Kooning en Stef Grootenboer Hulst: Jos de Kooning en Erica de Kanter kleinkinderen en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van het verpleeghuis 'Ter Weel' in Goes, voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Scottstraat 2,4562 BH Hulst De uitvaartdienst wordt gehouden maandag 28 juli a.s. om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Eligius te Lewedorp, waarna aansluitend de begrafenis zal plaats vinden op de R.K. begraafplaats aldaar. Na de begrafenisplechtigheid is er gelegenheid tot condo leren in het verenigingsgebouw 'De Zandlööper', Zand- kreekstraat 33 in Lewedorp. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Corrie Hieter Cornelia Adriana Na een voltooid leven is van ons heengegaan Zwaantje Lindenbergh-Bos sinds 16 juli 2008 weduwe van Jacobus Lindenbergh Brunssum, 23 augustus 1929 Krabbendijke, 23 juli 2014 De familie Wij zijn de medewerkers van Thuiszorg Allévo en van zorgcentrum Ter Weel in Krabbendijke erg dankbaar voor de liefdevolle verzorging. We nemen afscheid van Zwaantje op zaterdag 26 juli om 11.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleance en samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Correspondentieadres: G.A. Breker, Rosierlaan 27,4413 HC Krabbendijke Martha Mijnsbergen - de Coninck vrijdag 25 juli 2014 45 't Hijgend hertder jacht ontkomen Schreeuwt niet sterker naar 't genot Van de frisse waterstromen Dan mijn ziel verlangt naar God. Ja, mijn ziel dorst naar den HEER'; God des levens, ach, wanneer Zal ik naad'ren voor Uw ogen; In Uw huis Uw naam verhogen? Psalm 42 1 Verdrietig delen wij u mee dat, voor ons onverwacht, van ons is heengegaan, na een kortstondig ziekbed, onze lieve vader, opa en opabaard weduwnaar van Adriana Maria de Bruijn in de leeftijd van 87 jaar. Oostkapelle Nettie en Adrie Tom Marloes en Daan Emma en Ramon, Ken Oostkapelle Els en Jan Esther en Marco, Julia, Sophie Floris en Li sta, Daan, Noa Sanne Katwijk Dignate 23 juli 2014 Torenstraat 22c 4356 BH Oostkapelle Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen op D.V. maandag 28 juli om 9.30 uur in de Saronkerk, Noordweg 34 te Oostkapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Oostkapelle om 10.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Saronkerk. liever geen bezoek aan huis geen bloemen Overleden onze zwager en oom Wij wensen de kinderen, kleinkinderen en achterklein kinderen veel sterkte toe. E. Geschiere-de Bruijn in herinnering J. Geschiere in herinnering Koos en Joost Ellen en Hans Inaen Frans C.E. Huibregtse-de Bruijn in herinnering J. Huibregtse in herinnering Lieneke en Ko Je liefde, je kracht, je warmte, je lach, wat zullen we je missen, iedere dag. Dankbaar dat zij niet verder hoeft te strijden, maar verdrietig om het verlies, laten wij u weten dat is heengegaan onze lieve, zorgzame moeder, onze moeps en oma Drongelen, 10-9-1925 Goes, 23-7-2014 Hansweert: Bouke de Vries Hongkong: Hans de Vries en Liz Gower André, Tiffanie, Lia, Romeo Geervliet: Adrie de Vries Leon, Tessa Vlissingen: Sjoek de Vries en Kees de Romph Nadya en Stuard, Yade, Marly Correspondentieadres: Oude Polderstraat 21, 4417 AW Hansweert De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 28 juli om 11.00 uur in de Nederlands Hervormde Kerk, Dijkstraat 12 te Hansweert. Aansluitend begeleiden we onze moeder en oma naar haar laatste rustplaats op de begraafplaats te Hansweert. Hierna ontmoeten we elkaar voor de condoleance in 'Kaj Munk'. Nooit meer: "Doe niet zo ongezellig!" Uw goede zorgen, warmte en gezelligheid zullen we nooit vergeten. Voor altijd in ons hart! Nadya, Yade en Marly De kaars leek bijna eindeloos maar is nu stil gedoofd. Dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, laten wij u weten dat toch nog onverwacht is heengegaan onze lieve moeder, oma en overoma echtgenote van Jakob Mijnsbergen- 11-8-2007 in de leeftijd van 85 jaar 12-2-1929 Vlissingen 124-7-2014 Goes: Terneuzen: Goes: Numansdorp: Goes: Numansdorp: Goes: Mia en Jan Jack en Jeanine Adrie en Marianne Cokkie en Martinus Kees en Margreet Jeanette en René Erwin en Dorien Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: E. Mijnsbergen, Klaproosstraat 2, 4461ZH Goes Een samenzijn, voorafgaand aan de crematie, welke in stilte zal plaatsvinden, zal worden gehouden op maandag 28 juli om 14.00 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. Er is gelegenheid tot afscheid nemen vanaf 13.30 uur. Na het samenzijn is er gelegenheid tot condoleren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 45