(J| fT1ensenLinq.nL Familieberichten kijk ook op Jacques Scheele Agnes Eugenia de Rijcke Lieve Oma Abraham Johannes Verhage Bram Johnnij Vermeere We zijn bedroefd om het overlijden van Toon Smid Wij wensen Rob, Ingrid, Yvonne, Dominique, Michelle, Sjoerd en de rest van de familie veel sterkte. Yvonne Anton Michelle en Alex Annette André Marith en Pieter Brigitte John Jari en Sanne Karin Coen Laura en Max Joyce Marc Margot, Tim en William Geertruida Jacoba van Stel Sara Suzanna D'Hont-Risseeuw Gerard van Driessche UITVAART VERZORGING Peter Butler Familieberichten woensdag 23 juli 2014 39 Er was zoveel dat hij nog had willen doen... Bedroefd, maar dankbaar dat hem langer lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van onze vader, opa, broer en oom 15-07-2014 04-06-1947 Izaak Jacob Scheele - Jacq - Stefan Scheele Eva Selij Nele Vandecasteele, Sandro, Timo Broers, zussen en overige familie De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Correspondentieadres: Antwerpenstraat 226,4826 HG Breda "Wij hebben een vriend verloren" Ruim 40 jaar heeft Jacques zich ingezet voor de programmering op ons, jazz-podium. Wij zijn hem zeer dankbaar. Bestuur-vrijwilligers en jazz vrienden Jazz en cultuur podium, stichting Porgy en Bess Langzaam vervaagden herinneringen gleden gedachten weg en nam je afscheid van ons. Nu nemen we afscheid van jou. Heden overleed zacht en kalm mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma echtgenote van William de Taeye geboren te Eede 13 september 1932 overleden te Aardenburg 21 juli 2014 Aardenburg: William de Taeye Warmond: George de Taeye Maria de Taeye-Veldhuijzen Lieneke en Iman Steven en Marieke Jasper Aardenburg: Claudine Goethals-de Taeye Ronny Goethals Evelien en Stefan Ruben en Marijn Aardenburg: Niek de Taeye Eveline de Taeye-Haartsen Lynn Isa Gaaiperswei 33, 4527 HD Aardenburg De uitvaartdienst zal plaatsvinden op zaterdag 26 juli om 10.30 uur in de Heilige Maria Hemelvaartkerk te Aardenburg, waarna aansluitend de crematie is te Brugge. U bent in de gelegenheid om te condoleren voorafgaand aan de dienst van 10.00-10.25 uur in de kerk. Wij zijn allen erg dankbaar voor de steun en verzorging die Agnes van velen tijdens haar lange ziekteproces heeft ontvangen. Een speciaal woord van dank gaat uit naar het team van De Parel, waar Agnes tot op de laatste dag met veel liefde is verzorgd. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. 24 jaar, mijn steun, mijn rots in de branding. 24 jaar, mijn vriendin, mijn raadgeefster. Bedankt voor alle mooie momenten! Ik ga je missen! Ik hou van je! Liefs, je kleindochter Evelien. Na een rijk en gezegend leven, wat in het teken stond van een gezond lichaam en geest, is op 91-jarige leeftijd rustig ingeslapen onze lieve vader en opa sinds 1 oktober 2011 weduwnaar van Frangoise Verhage - Zegers Groede, 20 oktober 1922 t Breskens, 20 juli 2014 Fran^oise en Peter Marinus-Verhage Nadine Nico Jesse en Ilse Lucas Correspondentieadres: Fresiastraat 47, 7531 VJ Enschede De gedachtenisdienst wordt gehouden op maandag 28 juli om 13.00 uur in de kerk van de Hervormde Gemeente, Dorpsstraat 25, Nieuwvliet. Aansluitend gaan wij vader en opa begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de algemene begraafplaats achter de kerk. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het dorpshuis "De Heerlijckheit". Onze dank gaat uit naar de liefdevolle verzorging door het personeel van "Goedertijt". Toch nog onverwacht vernamen wij het droevige bericht van het overlijden van echtgenoot van onze collega Annie. Wij wensen Annie en familie heel veel sterkte toe bij het dragen van dit grote verlies. Medewerkers van polikliniek/dagkliniek geriatrie, geheugenpoli en Zorgeenheid Beschouwend ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen Nog vrij plotseling is overleden onze oud-speler en lid Antoon Smid Toon was meer dan 50 jaar lid en lid van verdienste van onze vereniging. We zullen hem missen. Wij wensen zijn kinderen, kleinkinderen en dierbaren veel sterkte toe. Bestuur en leden van voetbalvereniging VCK Koudekerke, 20 juli 2014 Stormen mogen woeden, Woest de golven slaan. Hand in hand met Jezus, kan ik veilig gaan. Hierbij delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze moeder en oma weduwe van Cornelis van Iwaarden in de leeftijd van 88 jaar. Yerseke: Lea en Piet Rilana, Dylan, Ashley Jordi en Melissa Yerseke: Hans en Marian Wendy en Bart Mirjam en Tim Cindy en Alexandre Yerseke, 18 juli 2014 Zorgcentrum Moerzicht Correspondentie-adres: J.C. van Iwaarden, Ambachtsherenlaan 35,4401 JP Yerseke. De crematieplechtigheid heeft overeenkomstig de wens van de overledene in alle stilte plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar Moerzicht voor de goede verzorging. Met dankbaarheid dat wij dit leven met haar hebben mogen delen, geven wij u kennis dat plotseling van ons is heengegaan, mijn moeder, schoonmoeder, onze oma en overgrootmoeder weduwe sinds 2004 van Pieter Cornelis D'Hont Groede, 9 april 1925 Groede: Sluis: Schoondijke: Sluis: Groede: Nieuwvliet, 21 juli 2014 Jan en Hanny D'Hont-Flikweert Angelina en Djhyairr Sylvana Jeffrey en Mariska Jerney, Vinny, Stacey Ruben en Magdalena Nathalie Correspondentieadres: Nièuwvlietseweg 43a 4504 AD Nieuwvliet De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op maandag 28 juli om 13.30 uur in crematorium De Blauwe Toren, Zeelaan 2 te Brugge. Enkel schriftelijke condoleance. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met eerbied en respect gedenken wij dat op 18 juli is overleden de mede-oprichter van onze vereniging Wij wensen de familie veel sterkte met dit grote verlies. Bestuur en leden van SDO'63 Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel.(0113)340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-0139999 Internet www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 67