36 LEZERSTOUR
ZESTIENDE ETAPPE
KIJK VOOR DE VOLLEDIGE UITSLAG OP WWW.PZC.NL/LEZERSTOUR TWITTER: d>LEZERSTOUR
LCEMEEN KLASSEMENT
1. P. Dingemanse Koudekerke 1653
2. M. Kouijzer Terhole 1625
3. F. Roelofs Goes 1621
4. A. Kroes Nieuw- en Sint Joosland 1616
5. N. de Bouvre Terneuzen 1603
6. M. Marteijn Arnemuiden 1598
7. M. Verbart Hoedekenskerke 1593
8. J. van den Branden Terneuzen 1589
9. R. de Bruyn Sint Jansteen 1584
10. F. de Bruijne Clinge 1579
11M. van Zuidam Zaamslag 1578
12. M. Murre Vrouwenpolder 1577
13. R. Janse Kloosterzande 1574
14. F. de Jonge 's-Heerenhoek 1574
15. R. Coppoolse Goes 1573
16. M. Goormachtig
Nieuw- en Sint Joosland 1572
17. H. Berendsen Philippine 1571
18. M. Dekker Aagtekerke 1570
19. J. van Beek Arnemuiden 1568
20. R. Termont Hoek 1567
21. H. Puik Rilland 1566
22. J. Meijer Middelburg 1566
23. M. van oosten Goes 1561
24. M. Groosman Breskens 1561
25. S. Martinu Koewacht 1558
26. R. Jeras Vlissingen 1557
27. D. Verstelle Philippine 1557
28. C. Traas Arnemuiden 1556
29. T. Loppies Middelburg 1554
30. F. Scheele Hoek 1553
31. E. Kaat Goes 1550
32. J. de Bree Middelburg 1548
33. M. van Belle Middelburg 1547
34. J. de Jager Goes 1546
35. J. van den Branden Breskens 1545
36. L. van den Berge Yerseke 1543
37. M. Hamelink 's-Heerenhoek 1541
38. K. van Bremen Terneuzen 1541
39. M. Steenhard Zierikzee 1540
40. R. Minnaar Arnemuiden 1539
41H. de Bruijn Tholen 1539
42. C. Mahu Terneuzen 1537
43. N. Valke Colijnsplaat 1536
44. J. Neyt Sas van Gent 1536
45. J. Duerink Terneuzen 1536
46. F. Dijkers Goes 1535
47. R. van Geersdaele O-Souburg 1534
48. D. Martinu Koewacht 1531
49. L. van Belzen Arnemuiden 1531
50. D. Hermans Waterlandkerkje 1530
51N. Traas Arnemuiden 1530
52. P. Steendijk Kloetinge 1530
53. A. de Schipper Rilland 1529
54. J. Bomhof Nw- en Sint Joosland 1529
55. M. Gokke Terneuzen 1528
56. G. Janssen Hulst 1528
57. K. van de Velde Kerkwerve 1527
58. J. Minnaard Yerseke 1527
59. A. Ton Goes 1526
60. P. Neyt Sas van Gent 1525
61J. Oomes Middelburg 1525
62. O. Willemse Bruinisse 1525
63. E. van Unen Oost-Souburg 1524
64. J. Bomhof Nw- en Sint Joosland 1524
65. J. Marteijn Vlissingen 1524
66. R. van Hertum 's-H H'kinderen 1524
67. P. Minderhoud Wilhelminadorp 1524
68. R. Wolfert Middelburg 1523
69. E. Francke Axel 1523
70. M. Openeer Kapelle 1523
71F. Terpstra Vlissingen 1523
72. C. Fraanje Heinkenszand 1523
73. P. Kleinepier Koudekerke 1523
74. W. Kaptein Zaamslag 1522
75. N. Van Belzen Arnemuiden 1521
76. T. Schriever Terneuzen 1521
77. A. de Ridder Arnemuiden 1521
78. T. Bakker Koudekerke 1519
79. F. de Koeijer Middelburg 1519
80. P. Gilde Middelburg 1519
81P. Wisse Biggekerke 1519
82. J. Poppe Grijpskerke 1519
83. D. Demi Koudekerke 1518
84. J. Haak Axel 1518
85. H. Verweij Zoutelande 1518
86. T. Neve Sas van Gent 1517
87. J. Meulenberg Goes 1517
88. M. Dingemanse Koudekerke 1517
89. R. Tazelaar Goes 1516
90. W. Huige 's-Heerenhoek 1516
91A. van Hertum 's-H H'kinderen 1516
92. J. Tavenier Wolphaartsdijk 1516
93. A. Verharen Vlissingen 1516
94. A. van de Parel Borssele 1516
95. C. Souren-Meulblok
Retranchement 1516
96. M. van Maldegem Heinkenszand 1515
97. C. Heemskerk Vlissingen 1515
98. M. Delies Middelburg 1515
99. E. Goedegebure Vlissingen 1515
100. D. v Belzen Nw- en St Joosland 1515
101J. De Rijke Zoutelande 1514
102. S. Braam Goes 1514
103. J. De Voogd-Paree Middelburg 1514
104. S. Bouwense Kloetinge 1514
105. D. Stoelhorst Vlissingen 1513
106. J. de Bree Middelburg 1513
107. M. Davidse Zoutelande 1512
108. R. Heijboer Terneuzen 1512
109. C. de Bat Hoek 1512
110. N. Engels Terneuzen 1512
111.J. Wiel Middelburg 1512
112. R. deBue Goes 1511
113. J. Riemens Zoutelande 1511
114. F. Lindenbergh Kloetinge 1511
115. R. Joosen 's-Heerenhoek 1510
116. J. Proos Middelburg 1510
117. P. Van de Vijver Zuiddorpe 1510
118. J. Rouw-Remijnsen Terneuzen 1509
119. M. Mallie Vlissingen 1509
120. M. Kaptein Terneuzen 1509
121. L. Geschiere Middelburg 1508
122. P. den Herder Middelburg 1507
123. P. Wolfert Middelburg 1506
124. N. Rietjens Koewacht 1506
125. A. Lemsom Ouwerkerk 1506
126. D. in 't Veld Ouwerkerk 1506
127. G. Clement Kamperland 1506
128. F. De Ridder Koudekerke 1505
129. F. Terpstra Vlissingen 1505
130. M. Mol Terneuzen 1505
131Y. van Grimberghe Koewacht 1505
132. T. Louwiesse Terneuzen 1504
133. K. Volkers Kapelle 1503
134. J. Janse Zoutelande 1503
135. R. Clement Heinkenszand 1503
136. Z. van Hoeven-Acebedo Sluis 1502
137. A. van Rooijen Goes 1501
138. J. Terpstra Vlissingen 1501
139. E. van Toren Middelburg 1501
140. D. van der Vliet Kapelle 1501
141C. Kole Wemeldinge 1501
142. D. van Oosten Kapelle 1500
143. M. Waterman Oost-Souburg 1500
144. M. Sanderse-Joosse Middelburg 1499
145. T. Hoek van Dijke Vlissingen 1499
146. L. Wolf Vlissingen 1499
147. M. de Vilder Goes 1499
148. A. vd Dries 's-Heerenhoek 1499
149. E. Bruijns Heinkenszand 1499
150. N. de Jonge Wolphaartsdijk 1498
De Fransman Romain Bardet, tot gisteren de nummer drie in het klassement, komt op achterstand binnen. Hij be
dankt zijn team- en landgenoot Samuel Dumoulin voor de hulp in de slotfase, foto Tim de Waele/VI Images
1A. Wisse
2. K. Joosse
3. J. Bliek
4. J. Bliek-Boone
5. W. van de Vrede
6. P. Jansen
7. R. Visman
8. J. vd Dries
9. J. van Quekelberghe
10. W. Segers
11R. van Gils
12. P. van de Parel
13. S. Proos
14. T. Langerak
15. J. Verheij
16. K. Minnaard
17. P. Vermue
18. S. Laroes
19. F. Boogaard
20. N. van Vossen
21. P. Bassie
22. R. de Nood
23. R. Smit
Goes 92
Nieuwdorp 89
Vlissingen 88
Vlissingen 88
Kapelle 82
Goes 80
Terneuzen 79
Oost-Souburg 78
Vlissingen 77
Philippine 77
Vlissingen 77
Yerseke 77
Colijnsplaat 76
Goes 76
Oost-Souburg 74
Wemeldinge 74
's-Heerenhoek 74
Kapelle 73
Vlissingen 73
Wemeldinge 72
Goes 70
Oost-Souburg 70
Goes 70
24. R. Schipper 's-H Hendrikskinderen 70
25. W. de Ruijsscher Breskens 70
26. J. Asselman
27. F. Koper
28. W. Michielsen
29. J. de Kaart
30. B. Bouwense
31. A. van Alphen
32. R. Roelandt
33. H. Ramstijn
34. B. van der Boog
35. R. van Dessel
36. C. Traas
37. K. van de Kreeke
38. T. van Houte
39. R. Verhulst
40. H. Koole
41. C. Strobbe
42. A. Ploegaert
43. J. geluk
Kloetinge 70
Burgh-Haamstede 68
Hoek 68
Goes 67
Goes 67
Goes 67
Sas van Gent 67
Middelburg 67
Kapelle 66
Vlissingen 66
Arnemuiden 66
Yerseke 66
Krabbendijke 66
Krabbendijke 66
Goes 66
Kloosterzande 66
Breskens 66
Noordwelle 66
44. M. Knuijt Nieuw- en Sint Joosland 65
45. J. Verschiere Terneuzen 65
46. L. Asselman Middelburg 64
47. R. Sturm Oostkapelle 64
48. N. Weemaes Hulst 64
49. B. den Hamer Philippine 64
50. X. Kentin Goes 64
51. W. de Keuning
52. J. Hamelink
53. A. Versluys
54. M. Boonman
55. K. schroevers
56. G. van Goethem
57. U. Lehmann
58. G. van Osta
59. A. Verschuur
60. P. van de Vijver
61. M. Jobse
62. F. de Hamer
63. R. Blomaard
64. A. Hoogerheide
65. L. Marinissen
Arnemuiden 64
Yerseke 63
Oostburg 63
's-Heerenhoek 63
Arnemuiden 62
Zierikzee 62
Terneuzen 62
Goes 62
Goes 62
Zuiddorpe 62
Oostkapelle 62
Oost-Souburg 60
Wemeldinge 60
Kapelle 60
's-Heer Arendskerke 60
66. J. Dingemanse
67. C. van Waarde
68. A. Raas
69. R. van den Broeke
70. E. Schuit
71. A. Kriekaard
72. E. Terpstra
73. C. von Unen
74. J. Neyt
75. J. Ganseman
76. R. Janisse
77. F. Bouten
78. L. Marten
79. C. Vlemmix
80. G. van Belzen
81. E. van Houte
82. M. Schriever
83. H. van Burg
84. W. Huige
85. L. Peene
86. T. Hoek van Dijke
87. J. van Belzen
88. L. Martens
89. J. Kramer
90. H. Verbart
91. T. Francke
92. R. Verstraaten
93. B. Ongenae
94. M. Paauwe
95. B. Simmers
96. W. van Vossen
97. B. de Ridder
98. J. de Bart
99. W. Nijsse
100. H. Hoogeboom
Biggekerke 59
Oost-Souburg 59
S-Heerenhoek 59
Vlissingen 59
Terneuzen 59
Vlissingen 59
Vlissingen 59
Bruinisse 59
Sas van Gent 59
Kapelle 59
Westkapelle 58
Vlissingen 58
Heinkenszand 58
Oudelande 58
Goes 58
Yerseke 58
Terneuzen 58
Kloetinge 58
S-Heerenhoek 58
Westkapelle 58
Vlissingen 58
Westkapelle 58
Heinkenszand 58
Kapelle 58
Ovezande 58
Axel 58
Belgie 58
Biervliet 58
Kapelle 58
Zierikzee 58
Wemeldinge 58
Arnemuiden 58
Aardenburg 58
Vlissingen 58
Goes 58
101.
102.
103.
104.
105.
106.
107.
108.
109.
110.
111.
112.
113.
114.
115.
116.
117.
118.
119.
120.
121.
122.
123.
124.
125.
126.
127.
128.
129.
130.
131.
132.
133.
134.
135.
136.
137.
138.
139.
140.
141.
142.
143.
144.
145.
146.
147.
148.
149.
150.
J. Vermazen
J. de Regt
B. de Bruine
J. Dhondt
M. Zwemer
S. Hoogvliet
J. Vroonland
R. Ploeg
M. Verweij
S. Ammerlaan
D. Stevense
B. De Jager
S. Traas
D. Beije
A. Rijk
A. Dalebout
P. Boone
M. van Loon
I. Hanny
W. de Bruine
P. Dekker
L. Herman
P. van Huffel
P. Hollebrandse
E. Huisson
S. de Jager
A. Lindenbergh
F. Velthuizen
M. Minderhoud
R. Moens
L. Andriesse
R. Clement
M. Hage
J. de Bruijn
J. Hoogvliet
H. Dingemanse
N. Valke
J. Cijvat
J. van der Hooft
J. van der Hart
Middelburg 58
Biervliet 58
Kamperland 58
Aardenburg 58
Kamperland 58
Baarland 58
Borssele 58
Middelburg 58
Zoutelande 58
Renesse 58
Bruinisse 58
Oostkapelle 58
Goes 58
Serooskerke (S) 58
Ovezande 58
Wilhelminadorp 58
Koudekerke 58
Axel 58
Terneuzen 58
Kloetinge 58
Waterlandkerkje 58
Sas van Gent 58
Terneuzen 58
Oost-Souburg 57
Middelburg 57
Kapelle 57
Goes 57
Breskens 56
Oost-Souburg 56
Vlissingen 56
Middelburg 56
Kamperland 56
Kruiningen 56
Tholen 56
Baarland 56
Zoutelande 56
Colijnsplaat 56
Westkapelle 56
Terneuzen 56
Kapelle 56
C. van der Hart-de Nood Kapelle 56
S. Stokman Goes 56
L. van der Werff
Y. Audenaerde
J. Salet
J. Pauwels
H. Benus
P. van de Walle
M. Hoogerland
T. Weijers
Kapelle 56
Westkapelle 56
Hansweert 55
Kortgene 55
Veere 55
Aardenburg 55
Vlissingen 55
Middelburg 55
Fans van de ploeg Europcar langs de route.