(Tlensenlinq.nl Margaretha Wouterina Schiettekatte - Klompe Hetty Sonke - Reibestein Bastiaan Vuyk - Bas Herinner mij, maar niet in sombere dagen als wolkenluchten licht verjagen herinner mij in stralende zon hoe ik was toen ik alles nog kon... Met grote liefde en dankbaarheid hebben wij afscheid genomen van onze lieve, zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder Martha echtgenote van Jan Cornells Schiettekatte 122 september 1969 in de leeftijd van 92 jaar. Al heeft zij ons verlaten zij laat ons nooit alleen. Wat wij in haar bezaten, is altijd om ons heen... Zierikzee, TonnieenRia Ria Goedegebure in herinnering Cees en Wendy Miranda en Peter Marisca en Daan Jan en Janny Jan en Marijke Ronnie en Monique Nathalie en Ron Arnold en Mijnie Nicolai en Marita Vincent Willemijn Bas Marcel en Margret Evert en Kirsten Renée Spijkenisse, Wim en Trude Anton en Ingrid Arjan en Patricia Ramona en achterkleinkinderen Zierikzee, zorgcentrum "De Wieken" Correspondentieadres: Vrije 28,4301JZ Zierikzee Vrijdag 25 juli is er om 12.30 uur een samenkomst in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na het afscheid is er in de ontmoetingsruimte van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Wij willen alle medewerkenden van "De Wieken" hartelijk dankzeggen voor de liefdevolle zorg en aandacht. Denk niet wit, denk niet zwart, maar denk in de kleur van je hart. Toch nog plotseling is overleden onze lieve, zorgzame moeder en oma getrouwd geweest met Ad Sonke t 22 april 2002. Ondanks haar ziekte heeft ze toch nog volop genoten. Zij is 65 jaar geworden. Goes: Barrie en Peti Mees, Laura, Tom Goes: Sandra en Hans Lieveke 21 juli 2014 Correspondentieadres: Dulciaansingel 39,4462 MA Goes Als u nog even bij haar wilt zijn, dan kan dat op donderdag 24 juli van 19:00 tot 20:00 uur in Rouwcentrum Waardig, Koninginneweg 2 te Waarde. We nemen afscheid van haar op vrijdag 25 juli om 11:00 uur in de Hervormde Kerk te Waarde. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats. Na de begrafenis is er in Dorpscentrum MeerWaarde gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Kom zoals je bent. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Hetty Sonke Wij wensen de familie veel sterkte met dit grote verlies. Oranje comité Waarde Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Hetty Sonke Wij wensen Barrie, Peti, Sandra, Hans en de kleinkinderen veel sterkte toe in dit verlies. Bestuur en leden van T.C. Waarde Bas Vuyk Bas Vuyk Wim Toon Smid Nog vrij plotseling is overleden onze oud-speler en lid Antoon Smid Toon was meer dan 50 jaar lid en lid van verdienste van onze vereniging. We zullen hem missen. Wij wensen zijn kinderen, kleinkinderen en dierbaren veel sterkte toe. Bestuur en leden van voetbalvereniging VCK Koudekerke, 20 juli 2014 38 woensdag23 juli2014 Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze geliefde zwager en oom Goes, 21 juli 2014 Goes: Corrie Vuyk-Schot Hans Weintré Heinkenszand: Peter en Lian, Paola, Sven Middelburg: Eric en Brigitta, Matthijs, Simone Bedroefd hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze geliefde zwager en oom Aan zijn levenslust en zijn gevoel voor humor houden we warme herinneringen. We leven mee met Riet, de kinderen en kleinkinderen. W. Bras-Moelker (in dierbare herinnering) W.C. Bras jacco en Heidi Puck, Pim en Felicitas, Ruby Peter en Angela Ti mo Wilma en Mike Jochem, Rowi Want bij U is de bron des levens, in Uw licht zien wij het licht Psalm 3610 Dankbaar voor de liefde waarmee hij ons tijdens zijn leven heeft omringd, delen wij u verdrietig mede dat wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader en opa 26 mei 1930 21 juli 2014 Hij was erg zorgzaam en bijzonder voor ons. Riet Vuyk - Moelker Petro en Joanne Estelle, Jesse, Veerle Patricia en Martin Brigitte, Robert, Amy Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Thuiszorg Cederhof en Huisartsenpraktijk Wemeldinge voor de liefdevolle verzorging. De dienst van Woord en Gebed onder leiding van ds. P.L. Tolhoek, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op vrijdag 25 juli om 11.00 uur in het kerkgebouw van de Vrije Evangelische Gemeente, Noordelijke Achterweg 67 te Wemeldinge. Aansluitend zal omstreeks 12.15 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wemeldinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleance en samenzijn in 'De Zaaier', naast bovengenoemd kerkgebouw. Correspondentieadres: Chezeeweg 10c, 4424 CD Wemeldinge Wegens familie omstandigheden zal het kantoor van Vuyk Accountants en Adviseurs te Goes op vrijdag 25 juli a.s. gesloten zijn. kijk ook op We zijn bedroefd om het overlijden van Wij wensen Rob, Ingrid, Yvonne, Dominique, Michelle, Sjoerd en de rest van de familie veel sterkte. Yvonne Anton Michelle en Alex Annette André Marith en Pieter Brigitte John Jari en Sanne Karin Coen Laura en Max Joyce Marc Margot, Tim en William

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 38