I
m
TELEVISIE 19
RTL7/
VfiROMCA
een
■CANVAS
David Attenborough's
rariteitenkabinet
De reuzeninktvis en de uil heb
ben beide enorme ogen. Dat is
niet voor niets: de een leeft in het
pikkedonker van de diepzee en de
ander jaagt in het duister.
Human lampshade
Een vreemd uitziende lampenkap
is volgens een illegale dealer ge
maakt van de huid van Joden die
tijdens de Holocaust zijn ver
moord. Zou het kunnen?
Het beste van de beste
zangers van Nederland
Hoogtepunten uit vijf seizoenen
De beste zangers van Nederland,
waarin muzikanten in eikaars re
pertoire duiken.
Dus ik ben
Bestaat er een recept voor geluk?
Of betekent gelukkig zijn simpel
weg dat je niet ontevreden bent?
Filosofe Stine Jensen pluist het
uit.
OVERIGE -mm
tenlan
WOENSDAG 23 JULI 2014
13:05 RTL Z Nieuws 13:20 RTL
Nieuws 13:25 RTL Z Nieuws
13:40 RTL Nieuws 13:45 RTL
Z Nieuws 14:00 RTL Nieuws
14:05 RTL Z Nieuws 14:20 RTL
Nieuws 14:25 RTL Z Nieuws
14:40 RTL Nieuws 14:45 RTL
Z Nieuws 15:00 RTL Nieuws
15:05 RTL Z Nieuws 15:15 RTL
Nieuws 15:20 RTL Z Nieuws
15:30 RTL Z Opening Wall
Street 15:35 RTL Nieuws 15:40
RTL Z Nieuws 15:50 RTL Z
Opening Wall Street 16:00 RTL
Nieuws 16:05 RTL Z Nieuws
16:20 RTL Nieuws 16:25 RTL
Z Nieuws 16:40 RTL Nieuws
16:45 RTL Z Nieuws 17:00 RTL
Nieuws 17:05 RTL Z Nieuws
17:15 RTL Nieuws 17:20,
17:30,17:45 RTL Z Nieuws
07:33 Brandweerman Sam
07:43 Chuggington 07:54 The
Adventures of Chuck Friends
08:05 Burgers' Zoo en waarom
08:11 Vipo 08:24 Gadget en
de Gadgetinis 08:51 Oggy en
de kakkerlakken 08:59 De Dal-
tons 09:10 Minikids: Sprookjes
van Klaas Vaak 09:20 Minikids:
TiTaToverfeest 09:35 Mini
kids: Bibaboerderij 09:50 Mini
kids: 2 kleine kleutertjes 09:53
Minikids: Jokie 10:00 Tommy
Teleshopping 15:02 Sprook
jes! 15:15 Het mysterie van...
15:47 Oggy en de kakkerlakken
15:56 De Daltons 16:04 Minus
cule 16:10 Het mysterie van...
16:43 Draken: Verdedigers van
Berk 17:05 The Nanny 17:35
GTST Quiz
06:05 Loop: Hart van Neder
land 07:05 McLeod's Daugh
ters 08:00 Tommy Teleshop
ping 11:00 Astro TV 13:00
Tommy Teleshopping 14:00
Born to Cook 14:35 McLeod's
Daughters 15:30 McLeod's
Daughters 16:25 The Doctors
17:20 De Politieschool 17:50
Private Practice
07:45 Matt Hatter 08:15 Girl vs
Monster - Movie 09:40 Ranger
dierenjournaal vanuit Emmen
09:55 Jake en de nooitgedacht-
land piraten 10:25 Matt Hat
ter 10:50 Mighty Med 11:15
Inazuma Eleven 11:35 Phineas
and Ferb 11:45 Wanders We
reld 12:00 Ranger dierenjour
naal vanuit Emmen 12:05 Kic-
kin'It 12:30 Kickin' It 12:50 Pair
of Kings 13:10 Lab Rats 13:35
Zeke and Luther 14:00 Souve
nirs de Gravity Falls 14:25 Goal
mouth 14:50 Inazuma Eleven
15:10 Crash Bernstein 15:35
Pac-Man 16:00 Kickin' It 16:20
Pair of Kings 16:45 Packages
from Planet X (NL) 17:10 Sou
venirs de Gravity Falls 17:35
Kickin' It
09:00 Zomerbeelden 11:35
Vive Ie vélo 12:35 De premieja
gers 13:00 Het Journaal 13:25
Het Weer 13:30 Sporza: Ronde
van Frankrijk 2014 17:40 Clips
09:00 Terzake 09:35 Zomer
beelden 10:20 Lou Grant 11:05
Zomerbeelden 12:30 Onder
breking 15:32 100" 15:35 Red
Sonja 16:00 100" 16:02 Den
troep 16:30 100" 16:32 Bou-
dewijn, naar het hart van de ko
ning 17:22 100" 17:25 Lou
Grant
18:00 Cops, Reality
18:30 Politie op je hielen, Re
ality
19:30 Stop! Politie, Reality
18:05 The Bold and the Beauti
ful, Soap
18:30 The Bold and the Beauti
ful, Soap
19:00 Bed Breakfast UK, Re
ality
19:30 Bed Breakfast UK, Re
ality
18:40 Grey's Anatomy, Dra
maserie
19:35 Grey's Anatomy, Dra-
18:00 It Only Hurts When I
Laugh
18:10 According to Jim
18:40 According to Jim
19:05 Still Standing
19:35 Still Standing
18:00 Het Journaal
18:10 Rick Stein's Spain (h), Cu
linair magazine
19:00 Het Journaal
19:40 1000 zonnen, Magazine
18:12100"
18:15 Solsidan, Comedy
18:37100"
18:40 Defeating The Super-
bugs (h), Medisch docu
mentaire
19:30100"
19:32 Red Sonja (h), Serie
O
00
20:30 RTL 7 Tour du jour,
Sportpraatprogramma
20:00 Judge Judy, Reality
20:30 Zwoele zompravond-
films: Wild Things, Thril
ler
20:30 Slumdog Millionaire,
Drama
20:00 Baby Daddy, Comedy
20:30 Criminal Minds, Misdaad
serie
21:25 Criminal Minds, Misdaad-
20:00 Joker+ en Lotto, Lotto-
trekking
20:05 Het Weer
20:10 De premiejagers, Quiz
20:35 F.C. De Kampioenen (h),
Comedy
21:15 Vive Ie vélo, Sportpraat
programma
20:00 Terzake (h), Nieuws en
duiding
20:40 Zomer-krimi-festival:
Camilla Lackberg's Fjall-
backa Murders, Misdaad-
22:00 RTL 7 Darts: World
Matchplay, Darts
22:40 Sex and the City, Comedy
23:15 Dr. Phil, Praatprogramma
22:50 Without a Trace, Mis
daadserie
23:45 Without a Trace, Mis
daadserie
22:20 Criminal Minds, Misdaad
serie
23:15 Criminal Minds, Misdaad
serie
22:15 De baard van Bartel (h)
22:55 Het Journaal
23:10 Flikken Maastricht (h)
23:56 Winst Joker+/Lotto
23:57 Keno
23:58 Euromillions
22:10 Econoshock 2.0, Docu
mentaire
23:05 Silent Witness (h), Mis
daadserie
23:55 Silent Witness (h), Mis
daadserie
CM
CM
00:00 MacArthur, Drama
02:20 Teleshop 7: Nachtlounge
- Flirts, Erotische magazine
actualiteiten sport film
00:10 Nachtlounge - Holland
se Meiden, Erotische ma
gazine
02:01 Nachtlounge - Holland
se Meiden, Erotische ma
gazine
00:35 Grey's Anatomy, Dra
maserie
01:30 Grey's Anatomy, Dra
maserie
02:20 Astro TV, Magazine
02:50 Loop: Hart van Neder
land, Nieuws
00:05 Retired at 35, Comedy
00:30 According to Jim, Co
medy
00:55 Nachtprogramma's, Ma
gazine
04:00 Loop: Hart van Neder
land, Nieuws
00:00 Het Weer
00:05 1000 zonnen, Magazine
00:30 Journaallus, Nieuws in lus-
vorm
00:45 Canvaslus, Nieuws in lus-
vorm
TIPS
Nederland 2, 19.55 uur
National Geographic Channel, 20.00 uur
Nederland 3, 20.30 uur
Nederland 2, 23.25 uur
Omroep Zeeland
07:22 Editie 2014 07:28 Verzeeu-
wigd 07:30 Herhaling programmering
07:00-07:28 08:00 Zeeland NU
08:14 De canon van Zeeland 08:20
Het Weer 08:22 Editie 2014 08:28
Verzeeuwigd 08:30 Herhaling pro
grammering 08:00-08:28 09:00 Om
roep Zeeland Tekst-tv 17:00 Zee-
landNu 17:17 De Zeeuwse Top 40
17:23 Het Weer 17:25 Verzeeuwigd
17:30 Zeeland NU 17:47 Herhaling
programmering 17:17-17:3018:17
De Zeeuwse Top 40 18:23 Het Weer
18:25 Verzeeuwigd 18:30 Zeeland
NU 18:47 Herhaling programmering
18:17-18:3019:17 De Zeeuwse Top
4019:23 Het Weer 19:25 Verzeeu
wigd 19:30 Zeeland NU 19:47 Herh
aling programmering 19:17-19:30
20:17 De Zeeuwse Top 40 20:23 Het
Weer 20:25 Verzeeuwigd 20:30 Zee
land NU 20:47 Herhaling program
mering 20:17-20:30 21:17 De Zeeu
wse Top 40 21:23 Het Weer 21:25
Verzeeuwigd 21:30 Zeeland NU
21:47 Herhaling programmering
2117-21:30 22:17 De Zeeuwse Top
40 22:23 Het Weer 22:25 Verzeeu
wigd 22:30 Zeeland NU 22:47 Herh
aling programmering 22:17-22:30
23:17 De Zeeuwse Top 40 23:23 Het
Weer 23:25 Verzeeuwigd 23:30 Zee
land NU 23:47 De Zeeuwse Top 40
23:53 Het Weer 23:55 Verzeeuwigd
00:00 Zeeland NU
BBC1
12:00 Animal S.O.S. 12:30 Street Pa
trol UK 13:15 Bargain Hunt 14:00
BBC News - Weather 14:30 BBC Re
gional News and Weather 14:45 Doc
tors 15:15 Perfection 16:00 Escape to
the Country 16:45 Wanted Down Un
der 17:30 Flog It! 18:15 Pointless
19:00 BBC News 19:27 Weather
19:30 BBC Regional News Pro
grammes 19:57 Weather 20:00 The
One Show 20:57 BBC News and Re
gional News 21:00 Commonwealth
Games: Opening Ceremony 00:00
BBC News 00:25 BBC Regional News
and Weather 00:37 The National Lot
tery Update 00:40 A Question of
Sport: Super Saturday 01:20 Weather
for the Week Ahead 01:25 BBC News
BBC2
09:15 Sign Zone: Call the Council
10:00 Sign Zone: Fostering Me
with Lorraine Pascale 11:00 Sign
Zone: Tigers About the House 12:00
BBC News 12:30 BBC World News
13:00 Animal Park 14:00 Lifeline
14:10 Breakaway 14:55 Dean Spanley
16:30 The Hairy Bikers' Food Tour of
Britain 17:15 Natural World 18:15
Vintage Antiques Roadshow 19:00
Eggheads 19:30 Flog It! Trade Secrets
20:00 Antiques Road Trip 21:00 Op
eration Cloud Lab: Secrets of the
Skies 22:00 The Fifteen Billion Pound
Railway 23:00 Backchat with Jack
Whitehall and His Dad 23:30 News-
night 00:17 Weather 00:20 Horizon:
What's Wrong with Our Weather?
01:20 Sign Zone: Burning Desire: The
Seduction of Smoking
ARD
10:44Tagesschau 10:45 Familie Dr.
Kleist 11:35 Elefant, Tiger Co 12:00
Tagesschau 12:15 ARD-Buffet 13:00
ZDF-Mittagsmagazin 14:00 Tages
schau 14:10 Rote Rosen 15:00 Tages
schau 15:10 Sturm der Liebe 16:00
Tagesschau 16:10Spürnase, Fahrten-
sau Co. 17:00 Tagesschau 17:15
Brisant 18:00 Verbotene Liebe 18:50
Heiter bis tödlich: Hubert und Staller
19:45 Wissen vor acht - Werkstatt
19:50 Wetter vor acht 19:55 Börse
vor acht 20:00 Tagesschau 20:15
FilmMittwoch im Ersten: Liebe für
Fortgeschrittene 21:45 Plusminus
22:15 Tagesthemen 22:45 Anne Will
00:00 Nachtmagazin 00:20 FilmMitt
woch im Ersten: Liebe für Fortge
schrittene 01:53 Tagesschau 01:55
Leaving Las Vegas - Liebe bis in den
Tod
ZDF
11:15 SOKO 5113 12:00 Heute
12:10 Drehscheibe 13:00 ZDF-Mit
tagsmagazin 14:00 Heute - in
Deutschland 14:15 Die Küchen-
schlacht 15:00 Heute 15:05 Bares für
Rares 16:00 Heute - in Europa 16:10
SOKO Wien 17:00 Heute 17:10 Hallo
Deutschland 17:45 Leute Heute
18:05 SOKO Wismar 18:54 Lotto am
Mittwoch - Die Gewinnzahlen 19:00
Heute 19:20 Wetter 19:25 Küsten-
wache 20:15 Marie Brand und das
Lied von Tod und Liebe 21:45 Heute-
journal 22:15 Auslandsjournal spezial
23:00 ZDFzoom 23:30 Markus Lanz
00:45 Heute Nacht 01:00 Auslands
journal - die doku 01:30 Marie Brand
und das Lied von Tod und Liebe
WDR
08:55 Das Surfcamp 09:45 Hier und
Heute 10:30 Aktuelle Stunde 11:10
Seehund, Puma Co. 12:00 Leopard,
Seebar Co 12:45 WDR aktuell
13:00 Servicezeit Reportage 13:30 In
aller Freundschaft 14:15 Willkom-
men in... 14:40 Der Foodhunter in
Thailand und Laos 15:05 Die Juden -
Geschichte eines Volkes 16:00 WDR
aktuell 16:15 Daheim unterwegs
18:00 Lokalzeit 18:05 Hier und Heute
18:20 Servicezeit Reportage 18:50
Aktuelle Stunde 20:00 Tagesschau
20:15 Das NRW-Duell 21:00 Die be-
liebtesten Flüsse in Nordrhein-West-
falen 21:45 WDR aktuell 22:00 Bor
gen 00:00 Der Fahnder 00:50 Die
beliebtesten Flüsse in Nordrhein-
Westfalen 01:35 Hallervorden's
Spott- H igh I ights
Discovery
09:45 Deadliest Catch 10:35 Auction
Hunters: Pawn Shop Edition 11:25
Baggage Battles 12:15 Salvage Hunt
ers 13:05 Mythbusters 13:55 Food
Factory 14:45 You Have Been Warned
15:35 Ultimate Survival 16:25 Gold
Rush 17:15 Stunt Junkies 17:40 Idris
Elba - King of Speed 18:30 Auction
Hunters: Pawn Shop Edition 19:20
Deadliest Catch 20:10 Wheeler Deal
ers: Trading Up 21:00 Classic Car Res
cue 22:00 Combat Dealers 23:00
Dukes of Haggle 00:00 Sons of Guns
01:00 Moonshiners 01:55 Classic Car
Rescue
National Geographic
09:05 Ultimate Survival Alaska 09:50
World's Smart Cities 10:40 Show
down Of The Unbeatables 11:30 The
'80s Greatest 12:20 Fish Tank Kings
13:10 StrippersCars for Cash 14:05
Hard Time 15:00 Air Crash Investiga
tion 15:55 Fish Tank Kings 16:50
Brain Games 17:20 Building Wild
18:15 Apocalypse 19:10 Car S.O.S
20:05 Human Lampshade 21:00
Bloody Tales of Europe 22:00 Apoca
lypse 22:55 Ultimate Survival Alaska
23:50 Building Wild 00:40 Air Crash
Investigation 01:30 Bloody Tales of
Europe
Animal Planet/TLC
10:55 Animal Airport 11:20 Breed all
About It 11:50 Outback Rangers
12:45 Gator Boys 13:40 Wildest Afri
ca 14:30 Tanked 15:30 Wildest Is
lands 16:25 Pandamonium 17:00 I
Found the Gown 17:15 Long Island
Medium 18:05 Best of Buddy's 18:30
Cake Boss 19:00 Little People, Big
World 20:00 Four Weddings US
21:00 Obsessive Compulsive Clean
ers 22:00 Long Island Medium 22:55
On the Case with Paula Zahn 23:45
Nightmare Next Door 00:35 Fatal En
counters 01:25 Obsessive Compul
sive Cleaners
TV5
08:55 Tendres agneaux 09:00 Dofus
09:10 Foot 2 rue 09:30 Flash Info
09:35 Une brique dans le ventre
10:00 Les 20 chefs-d'oeuvre de la na
ture 10:25 La télé de A Z10:55
Flash Info 11:00 Dans la peau d'un
chef 11:45 Plus belle la vie 12:05
Flash Info 12:10 Epicerie fine 12:30
Les Alpes vues du ciel 13:30 Journal
RTBF 14:00 Echappées belles 15:30
Echo logis 15:45 Dans la peau d'un
chef 16:30 Questions pour un cham
pion 17:00 Flash Info 17:05 Speci
men 18:00 64', Ie monde en francais,
1 re partie 18:25 Le Journal de l'éco-
nomie 18:30 TV5, ('invité 18:35 Le
déclin de I'empire masculin 20:10 Iti-
néris 20:30 Journal France 2 20:55 Le
film du Tour 21:05 Comme un chef
22:45 On n'est pas que des cobayes
23:00 Journal TSR 23:25 Tv5monde,
le journal Afrique 23:45 TVS, ('invité
00:00 Les limiers 01:40 Acoustic
Eurosport
12:00 Wielrennen: Tour de France
13:15 Wielrennen: LeMond on Tour
13:30 Wielrennen: Tour de France
17:30 Wielrennen: LeMond on Tour
17:45 Schermen: WK in Kazan (Rus
land) 19:45 Diverse sporten: Campus
20:15 Diverse sporten: Wednesday
Selection 20:20 Diverse sporten:
Maandselectie 20:25 Paardensport:
Rolex Grand Slam in Aken 21:25 Di
verse sporten: Maandselectie 21:30
Paardensport: Riders Club 21:35
Golf: European Tour dames 21:50
Golf: Golf Club 21:55 Zeilen: Extre
me Sailing Series Rusland 22:25 Zei
len: Yacht Club 22:30 Diverse spor
ten: Wednesday Selection 22:40
Wielrennen: Tour de France 23:45
Wielrennen: LeMond on Tour 00:00
Schermen: WK in Kazan (Rusland)
MTV
10:05 Fantastic Music Videos 10:55 I
Used to be Fat 11:40 I Used to be Fat
12:25 Friendzone 12:50 Time's Up
13:15 The Ex and Why 13:35 Made
14:20 Teen Mom Specials 15:05
Sleeping With The Family 15:55 Lip-
ton 1 16:00 Catfish: The TV Show
16:50 Made 17:35 Girl Code 18:00
Girl Code 18:20 Time's Up 18:45 The
Ex and Why 19:10 Awkward 20:00
House of Food 20:45 MTV Was Here:
Step Up 5 All In Marathon 20:50 Teen
Mom 2 21:40 Geordie Shore 22:30
Geordie Shore 23:20 Geordie Shore
00:10 Geordie Shore 01:05 Geordie
Shore 01:55 Ridiculousness
CNN
10:30 African Voices 11:00 Aman-
pour 11:30 Leading Women 11:45
Future Finance 12:00 The Business
View with Nina Dos Santos 13:00
CNN Newsroom 13:30 World Sport
14:00 News Stream 15:00 World
Business Today 16:00 International
Desk 17:00 Connect the World 18:00
World Sport 18:30 Leading Women
18:45 Future Finance 19:00 Interna
tional Desk 20:00 Amanpour 20:30
CNN NewsCenter 21:00 The World
Right Now with Hala Gorani 22:00
Quest Means Business 23:00 Aman
pour 23:30 World Sport 00:00 CNN
Newsroom Live from Hong Kong