Familieberichten kiikookop m Roger August Marie Baert amilieberichten 0800 - 4444 000 Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren? Wat zijn de kosten voor een advertentie? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is mogelijk? Kan ik nu al een graf kopen? Roger Baert Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week Zoeken Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande Rectificatie Uitvaart Informatie Hulplijn Nooit meer zul je door je tuin lopen waar iedere bloem en plant getuigde van je zorgende hand. Nu gaat de hemelpoort voor jou open. Na een werkzaam leven, waaronder 58 gelukkige huwelijksjaren, is door een meedogenloze ziekte een einde gekomen aan het leven van mijn man, onze pa en opa echtgenoot van Gerarda Louisa Henrica van Paemel Koewacht, Koewacht, 18 januari 1932 18 juli 2014 Koewacht Koewacht Gerarda Baert-van Paemel Guus en Eva Baert-Ketelhut Joachim en Linda Alexander Manuela en Marco Cindy en Franklin Taelman-Baert Michael en Kimberly Joeri Harold en Greet Baert-Apers Mirjana en Orlando Marvin Paul en Tamara Baert-Naessens Dimitri t Ilona en Marijn Daniël Terneuzen Koewacht Koewacht Molenweg 14, 4576 CX Koewacht U kunt afscheid nemen van Roger in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op dinsdag 22 juli van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 23 juli om 10.30 uur in de parochiekerk van de H.H. Philippus en Jacobus, Kerkplein 2 te rvoewacnt, gevolgd aoor de begrafenis op de begraafplaats aldaar. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de begrafenis kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de kerk. Een speciaal woord van dank voor de liefdevolle verpleging willen wij richten aan Dhr. van Berkel en de thuiszorg en nachtzorg van de stichting Zorgsaam Zeeuws-Vlaanderen. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Bekijk nu het antwoord van De Uitvaart Informatie Hulplijn op www.uitvaartinformatiehulplijn.nl Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Wij ontvingen het droeve bericht dat is overleden Roger was al vele jaren lid van onze Line-Dance Club "De Vlasstars"uit Koewacht. Wij wensen zijn vrouw Gerarda (die ook al vele jaren bij onze club danst) en zijn kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Naam Plaats Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl 088-013 9999 0884)13 9990 www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl E-mall Telefoon Fax Internet like ons op Facebook Twitter 4Qj dinsdag 22 juli 2014P (p HlÖOSÖHUfiq.OL

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 66