fTlensenlinq.nl Familieberichten r ■J Maria Adriana Dekker Marina de Blaeij-Ruissen Willem Hollebrandse Maria Geertruida de Bruine-van Stee sinds 4 februari 2003 weduwe van Cornelis de Bruine Johnnij Vermeere Johnnij Vermeere Johnnij Vermeere Johnnij Vermeere kijk ook op dinsdag 22 juli 2014 I 39 Wat was je sterk en sociaal, steeds stond je klaar, voor ons allemaal. Flink was je je hele leven, moedig ben je tot het einde gebleven. Na een korte tijd van verlies van krachten, hebben we plotseling, net na haar 80ste verjaardag, afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma, zus, schoonzus en tante Marietje Waterlandkerkje, 30 juni 1934 Terneuzen, 19 juli 2014 Het zal leeg zijn zonder jou... Philippine: Ineke en Jaap Mark, Chantal Sammy %mt Sint Kruis: Pieter Oostburg: Jo Oostburg: Daan en Joke Neven en nichten Correspondentieadres: Graaf van Vlaanderenstraat 15 4523 CV Philippine De afscheidsdienst zal gehouden worden op woensdag 23 juli om 15.30 uur in de PKN-kerk, aan het Kerkplein te Oostburg. Aansluitend is de begrafenis op de algemene begraafplaats aldaar. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. NeemHeermijn beide handen en leid uw kind, tot ik aan d' eeuw'ge stranden de ruste vind. Na een waardevol en intensief leven hebben we afscheid genomen van onze moeder, oma en oma-oma weduwe van Frangois Jacobus de Blaeij in de leeftijd van 95 jaar. Betsie en Piet IJsselsteinRiaenJoop Goes: Leen enSuus HilversumMarianne en Heijo TerneuzenWilma en Jan Klein- en achterkleinkinderen Terneuzen21 juli 2014 Correspondentieadres: De Zouterij 3 4461ZV Goes Vrijdag 25 juli is er vanaf 14.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 1De Ridder', Hughersluys 22,4536 HM Terneuzen, waarna om 15.00 uur de crematieplechtigheid aanvangt in het centrum. Na de plechtigheid kunt u de familie ontmoeten in de koffieruimte. Mijn ziel wacht op den HEERE, meer dan de wachters op den morgen: Psalm 130:6 Bedroefd, maar dankbaar dat hij niet langer heeft moeten lijden, geven wij u kennis van het heengaan van mijn lieve man, onze zorgzame vader en lieve opa Wim in de leeftijd van 71 jaar. C.A. Hollebrandse-Paauwe Martin en Cindy Falco, Amber, Ryan Nelleke en Jan Roan 19 juli 2014 Kerkhoekstraat 29 4401 GBYerseke De rouwdienst wordt donderdag 24 juli om 13.30 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oude Boogaert 2 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Onze dank gaat uit naar Buurtzorg, dokter van der Kooij, ADRZ en Ter Valcke te Goes voor de goede verzorging. Indien u geen persoonlijke kennisgeving heeft ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Heden behaagde het de Heere van onze zijde weg te nemen, na een arbeidzaam leven, onze geliefde moeder, zuster, schoonzuster en tante in de leeftijd van 84 jaar. Sterke de Heere ons in dit zware verlies en heilige Hij deze roepstem aan ons aller hart. Connie en Jos Heijboer-de Bruine Hannie de Bruine Familie van Stee 21 juli 2014 Lodijkestraat 18 4413 EB Krabbendijke De rouwdienst wordt D.V. vrijdag 25 juli om 13.30 uur gehouden in één der zalen van de Gereformeerde Gemeente,-J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. En telkens weer zal ik je tegenkomen we zeggen veel te gauw: het is voorbij Hij heeft alleen je lichaam weggenomen niet wie je was en ook niet wat je zei Johanna Sara Boon-Leunis Annie Terneuzen, 28 november 1927 Axel, 19 juli 2014 echtgenote van Cor Boon mama van Cary en Peter f schoonmoeder van Ruud We zullen haar liefde en zorgzaamheid missen. Axel: Cor Boon Overslag: Cary en Ruud Zorgcentrum De Vurssche afd. Watervliet Correspondentieadres: Keizersputstraat 37 4575 NL Overslag De afscheidsdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op zaterdag 26 juli om 11.00 uur in de aula op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis volgen op de Zuiderbegraafplaats. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde aula. Verslagen hebben we kennis genomen van het overlijden van onze gewaardeerde medewerker en collega Ruim 34 jaar was Johnnij binnen ons bedrijf werkzaam als verladingstechnicus binnen de afdeling Logistiek Verlading. Johnnij viel op door zijn positieve instelling en de discipline die hij had bij het uitvoeren van zijn werkzaamheden. Met Johnnij verliezen wij een bijzonder toegewijde medewerker. We wensen zijn vrouw Annie de verdere familie en vrienden heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit onvoorstelbare verlies. Management team Ondernemingsraad en collega's van Yara Sluiskil B.V. Waarom? Je wilde nog zoveel. Geschokt zijn wij door het overlijden van onze collega Johnnij. Wij wensen Annie en familie veel sterkte in deze moeilijke tijd Je collega's van Logistiek Verlading, in het bijzonder ploeg A Yara Sluiskil B.V. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Johnnij was donateur en supporter van onze vereniging. Wij wensen Annie en de verdere familie heel veel sterkte toe. Bestuur Voetbal Vereniging Hoofdplaat Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons gewaardeerd bestuurslid en lid Wij wensen zijn vrouw, moeder, familie en vrienden veel sterkte toe. Bestuur en ieden V.Z;V. Hoofdplaat Verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden van echtgenoot van ons redactielid Annie Vermeere Wij wensen haar heel veel sterkte toe Dorpskrant Hoofdplaat, Nummer Eén, Slijkplaat Paulina, Leona en Marjan

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 65