Dartellen Familieberichten (I1ensenlinq.nl Rosalia Catharina de Roeck - Andriessen Franciscus Benidictus Maria van Poecke "Frank" - Roos - Johannes Camille de Roeck Rachel Virginie Catharina van Vooren Erna Elisabeth Obrie Alice Mille Rosalia Oscarina David Henk Verhees 38 I dinsdag22 juli 2014 kijk ook op Als je ouder wordt en niet meer weet waar je bent als je mensen ziet maar ze niet meer herkent, als je toch blijft strijden om bij ons te leven, dan hopen wij dat je nu de rust is gegeven. Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma echtgenote van Zij overleed in de leeftijd van 78 jaar. Johan de Roeck Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Terneuzen, 19 juli 2014 Trumanlaan 41, 4561 WC Hulst U kunt afscheid nemen van Roos in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op donderdag 24 juli van 18.00 tot 18.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op vrijdag 25 juli om 10.30 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer. Je moeder blijft je moeder, zo eigen en vertrouwd Je wilt haar niet graag missen, omdat je van haar houdt Maar eens dan komt de dag, dat je haar moet laten gaan Je verstand zegt dat het goed is, maar in je ogen blinkt een traan Omdat wij dankbaar zijn voor haar liefde en zorgen gedurende een lang leven, zijn wij verdrietig dat van ons is heengegaan onze lieve ma, oma en omi sinds 6 januari 1983 weduwe van Prospèr Ludovicus van Damme Sluis, 20 november 1924 Oostburg, 19 juli 2014 Aardenburg: Lisette en Walther Blondeel-van Damme Martin en Ellen, Fien en Liselot Edwin en Miranda, Evelien Biervliet: Marnix en Thérèse van Damme-Mullaert Krysta en Wilfred, Maité, Mauri, Jelte Nancy en Maikel, Lieke, Jasper Ferry en Hona Groede: Marion van Damme en Gerrit van de Sluis Ingmar en Valerie, Anke Ingeborg en Ivo, MitcheH en Milan Correspondentieadres: Draaibrug 18, 4527 PB Aardenburg Een speciaal woord van dank aan dokter P. de Bruijckere en ZorgSaam Thuis voor de goede en liefdevolle verzorging. De eucharistieviering, waartoe u beleefd wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 25 juli om 10.30 uur in de Sint Eligiuskerk te Oostburg, waarna aansluitend de begrafenis volgt op de r.-k. begraafplaats aldaar. Voorafgaand aan de dienst bent u in de gelegenheid om de familie te condoleren van 10.00 tot 10.25 uur. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was een troost dit samen voor je te mogen doen. In liefde waren we één, ook in ons verdriet en wanhoop. Dit alles is nu verbroken nu je niet meer bij ons bent. Bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering, delen wij u mee dat van ons is heengegaan mijn lieve dochter, zus, schoonzus, onze tante en nicht 28 september 1952 te Breskens t19 juli 2014 te Oostburg Breskens: Hildegard Anna Obrie-Oberhauser Ferdinand Arthur Obrie Breskens: André en Jeannine Marie-Claire Maaike Familie Obrie Familie Oberhauser Correspondentieadres: Molenwater 58,4511 BP Breskens Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging die zij in verpleeghuis De Stelle, afdeling Klaverblad te Oostburg mocht ontvangen. De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 25 juli om 14.30 uur in crematorium De Blauwe Toren, Zeelaan 2 te Brugge. Aansluitend bent u in de gelegenheid de familie aldaar te condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Wat wasje sterk en arbeidzaam, steeds heb je voor ieder klaar gestaan. Flink was je je hele leven, moedig ben je tot het einde gebleven. Flink wil je dat ook wij zijn, maar het afscheid nemen doet zo'n pijn. Vol dankbaarheid voor alle goede zorgen en liefde die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis van het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en over-oma sinds 7 maart 1952 weduwe van Prudent Laurent van Morrelgem Eede, 7 november 1919 Aardenburg, 20 juli 2014 Aardenburg: Marie-Louise en Albert Galle-van Morrelgem Veronique en Bennie Sem Carlo en Carta Romy Sluis: Theo en Francinevan Morrelgem-De Meyer Patrick en Ineke Luuk Correspondentieadres: Heilleweg 14 4524 KM Sluis De uitvaart zal plaatsvinden op 24 juli om 15.00 uur in de H. Maria Hemelvaartkerk te Aardenburg, waarna aansluitend de begrafenis is op de begraafplaats te Sluis. Een speciaal woord van dank aan de Thuiszorg, Huisartsenpraktijk Sluis en medewerkers van Woonzorg centrum Coensdike. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Bedroefd hebben wij toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa echtgenoot van 08-01 - 1948 Hulst t 20-07-2014 Terneuzen Philippine: Philippine: Sas van Gent: Lia van Poecke-David Luka g Nathalie en Gerard Martij n Femke Kirsti Charley David en Petra Loïc Hugo Noortje Familie van Poecke Familie David Philippine, 21 juli 2014. Mosselbank 8,4553 CH Wij willen samen met u afscheid nemen van Frank op zaterdag 26 juli om 14.00 uur in het crematorium van Terneuzen aan de Bellamystraat 28c, waar er na afloop gelegenheid is tot condoleren. Als u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen. Als ik dood ga, verstik me dan niet in je tranen maar schep een herinnering aan mijn lach niet op mijn graf maar in je eigen levenssfeer daar waar ik gelukkig was. Na een lang en gelukkig leven is toch nog onverwacht overleden, onze allergeliefde Daniel Hofman (Daan) weduwnaar van Neeltje Servaas 11971 getrouwd met Betsy Riemens 13 november 1924 19 juli 2014 echtgenoot, vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader van: Betsy Hofman-Riemens Danny en Truus t Ronny en Jessica, Nick, Nyah Jeroen en Andreea, Roberto, Ashley, Priscilla Wim en Rianne Gerda en Gerwin Chris en Ortwin Joke en Padraig Conor Dara Van Brakelstraat 43 4535 AE Terneuzen De crematieplechtigheid wordt gehouden op vrijdag 25 juli om 14.00 uur in het crematorium in Terneuzen, Bellamystraat 28c. Na afloop komen we samen in restaurant 't Vijverhof, Frederik van Eedenstraat 2 in Terneuzen, waar wij graag het glas heffen op het leven van Daan. Alleen schriftelijke condoleance. Liever geen bezoek aan huis. Geheel onverwachts hebben wij afscheid moeten nemen van ons trouwe lid: Wij wensen zijn vrouw Jeanneke en familie veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Orde van den Prince afdeling Zelandia Middelburg, 21 juli 2014

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 64