Colofon fDensenlinq.nl Familieberichten f) fllensenlinq.nl amiiieberichten Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio 0111 450717 kijk ook op Antoon Smid Toori Toon Smid Donderdag 17 juli 2014 is overleden rotarian F.K. (Fré) Vos Paul Harris Fellow Met hem verliezen wij een zeer gewaardeerd lid. Hij heeft veel betekend voor de samenleving in Zierikzee, op Schouwen-Duiveland en voor onze club. We zullen hem als zeer trouw en betrokken lid enorm missen. Onze gedachten zijn bij zijn familie en andere naasten. Bestuur en leden Rotary Club Zierikzee Freerk Klaas Vos Uitvaartverzorging Schouwen-Duiveland Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg L 0800 - 4444 000 Naam Plaats Zoeken Twitter Facebook Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande -<40| dinsdag 22 juli 2014 Lieve pa en opa, in je laatste levensjaren hebben we je met veel liefde mogen helpen de weg te vinden. Toch nog onverwachts hebben we je moeten laten gaan.. Nu moeten we verder zonder jou... Zutphen, 18 maart 1933 Koudekerke, 20 juli 2014 Beter iets moois verliezen dan dat je het nooit hebt gehad... Rob en Yvonne Dominique, Michelle Ingrid Sjoerd Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Stichting werkt voor Ouderen, Zorgzuster en SVRZ Tulpstraat te Koudekerke voor alle goede zorgen. Correspondentieadres: De Walestraat 43, 4371 CE Koudekerke Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 25 juli van 12.45 tot 13.15 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 14.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in de aula van het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Hierna is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van het crematorium. Wanneer u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan hopen wij u op deze manier te bereiken. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze vriend rnaar de mooie herinneringen zullen ons altijd bijblijven. Wij wensen Ingrid, Rob en Yvonne en de kleinkinderen veel sterkte. Mieke en Paul Marijke en Stan Hennie en Ton Addie en Huib Ankie en Johan Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van - Ridder in de Orde van Oranje Nassau - Mentor oprichting in 2002 van Rotaryclub Schouwen-Duiveland - Paul Harris Fellow Wij wensen familie en vrienden veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Bestuur en leden van Rotaryclub Schouwen-Duiveland voor een zorgzame begeleiding www.uitvaartsd.nl Uitvaartbegeleiders: Rien de Bruijne Janine Schouls Uitvaart Informatie Hulplijn Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Kan ik mijn grafsteen of gedenkteken nu al uitzoeken? Welke bloemenarrangementen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten wordèn ingelicht? Wat zijn de kosten voor een rouwadvertentie? Hoe stel ik die op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Asbestemming, wat is er mogelijk? 24 uur per dag 7 dagen per week Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl volg ons op like ons op

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 40