(llensenlinq.nl Familieberichten JVeCeWoTthaus-Xagchettand Koos van Leerdam - de Koeijer Marina de Blaeij-Ruissen Maria Geertruida de Bruine-van Stee sinds 4 februari 2003 weduwe van Cornelis de Bruine Willem de Regt Cor Wisse - Kallewaard Mevrouw Wijkhuijs-Schoe Roger Baert Henk Verhees Johnnij Vermeere Johnnij Vermeere Harm Buijs Harm Buijs kijk ook op dinsdag 22 juli 2014 I 39 Als het leven niet meer gaat zoals je had gewild; als veel je wordt ontnomen, je moet toelaten dat een ander je verzorgt; dan is leven niet meer leven. Dan komt de tijd dat je verlangt naar rust. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze moeder en oma in de leeftijd van 81 jaar. Yerseke: Huib en Marjan van Leerdam - de Dreu Roan en Elke Vincent 21 juli 2014 Correspondentieadres: Bernhardstraat 15, 4401 ES Yerseke De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op donderdag 24 juli om 14.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Hof Cruninghe voor de liefdevolle verzorging. NeemHeer, mijn beide handen en leid uw kind, tot ik aan d' eeuw'ge stranden de ruste vind. Na een waardevol en intensief leven hebben we afscheid genomen van onze moeder, oma en oma-oma weduwe van Frangois Jacobus de Blaeij in de leeftijd van 95jaar. Betsie en Piet IJsselsteinRia en Joop GoesLeen en Suus HilversumMarianne en Heijo TerneuzenWilmaenJan Klein- en achterkleinkinderen Terneuzen, 21 juli 2014 Correspondentieadres: De Zouterij 3 4461ZV Goes Vrijdag 25 juli is er vanaf 14.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22,4536 HM Terneuzen, waarna om 15.00 uur de crematieplechtigheid aanvangt in het centrum. Na de plechtigheid kunt u de familie ontmoeten in de koffieruimte. Heden behaagde het de Heere van onze zijde weg te nemen, na een arbeidzaam leven, onze geliefde moeder, zuster, schoonzuster en tante in de leeftijd van 84 jaar. Sterke de Heere ons in dit zware verlies en heilige Hij deze roepstem aan ons aller hart. Connie en Jos Heijboer-de Bruine Hannie de Bruine Familie van Stee 21 juli 2014 Lodijkestraat 18 4413 EB Krabbendijke De rouwdienst wordt D.V. vrijdag 25 juli om 13.30 uur gehouden in één der zalen van de Gereformeerde Gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na een lang leven is na een kort ziekbed rustig ingeslapen weduwe van Martin us Wolthaus Delft, 8 juli 1916 Vlissingen, 18 juli 2014 Kinderen: Maaike 9 oktober 2013 Hanny Kleinkinderen: Jolanda Martien f 1 oktober 2002 Nel Bianca en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Papegaaienburg 37 4386 DA Vlissingen Nel heeft haar lichaam ter beschikking gesteld aan de wetenschap. We willen de huisarts dr. W. Osterman en het team van zorgcentrum Ter Reede bedanken voor de goede begeleiding en zorg. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze oud-collega Wij wensen zijn familie heel veel sterkte toe met dit verlies. Directie en mederwerkers van het Scheldemond College, H.J. van Arenthals, directeur-bestuurder E.J.A. Fagg, locatiedirecteur Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze schoonzuster en tante Wij wensen de familie veel sterkte toe. Lena van Schelven - Wisse Johan van Schelven (in herinnering) Koos van Halst - Wisse Bertus van Halst Neven en nichten Verdrietig zijn wij door het heengaan van onze buurvrouw Wij wensen kinderen, klein- en achterkleinkinderen veel sterkte toe. Rianne Louws Corrie Boone Greet de Klerk Ria Wattel Rita Goozen Eddie en Marlou Vos Wij ontvingen het droeve bericht dat is overleden Roger was al vele jaren lid van onze Lige-Dance Club "De Vlasstars"uit Koewacht. Wij wensen zijn vrouw Gerarda (die ook al vele jaren bij onze club danst) en zijn kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Geheel onverwachts hebben wij afscheid moeten nemen van ons trouwe lid: Wij wensen zijn vrouw Jeanneke en familie veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Orde van den Prince afdeling Zelandia Middelburg, 21 juli 2014 Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Johnnij was donateur en supporter van onze vereniging. Wij wensen Annie en de verdere familie heel veel sterkte toe. Bestuur Voetbal Vereniging Hoofdplaat Verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden van echtgenoot van ons redactielid Annie Vermeere Wij wensen haar heel veel sterkte toe Dorpskrant Hoofdplaat, Nummer Eén, Slijkpiaat Paulina, Leona en Marjan We zullen je missen Sjoerd, Estelle, Anouk, Gijs, Jiska, Guus, Josine, Dorde, Tirsa, Reinoud, Anna Met verslagenheid hebben wij kennis genomen dat na een noodlottig ongeval is overleden zoon van onze collega, Marjolijn Buijs Wij wensen Marjolijn en Harry, familie en vrienden veel sterkte met het dragen van dit grote verlies. Directie en medewerkers van Rabobank Oosterschelde Onverwachts overleden onze broer en zwager op de leeftijd van 85 jaar Adriaan Jan Verboom Rinus Verboom Rinus en Maatje Goudzwaard Verboom Frans Baert

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 39