(J) mensenL1nq.nl Familieberichten 'V mm* Wf Freerk Klaas Vos Freerk Klaas Vos kijk o ok op maandag 21 juli 2014 I 43 Alles is heimwee wolken en water. All\es is heimwee naur vroeger - naar later Vrbeger is over later... een ster gisteren is oud en morgen nog ver Toon Hermans. Verdrietig en dankbaar geven wij kennis van het overlijden van onze vader, opa en oude opa Fré 8 oktober 1929 te Muntendam t 17 juli 2014 te Schuddebeurs N ieuw-Haamstede: Gehuwd geweest met Baukje Vos - Dik f oud-directeur Nutsspaarbank Zierikzee Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Paul Harris Fellow erevoorzitter Zeeuwland Houten: Fred en Henderika Vos - Lanning Robert Ilya en Gerwin Senne, Deen, Rosie Wietske en Jan-Job van de Zande - Vos Bedette en Mario Ramon en Maija Brent, Twan Danielle en Randel Vlinder Goes: Maija Vos en Peter Wassink Miranda Nieuwenhuijse en Remco Saskia Aertssen - Nieuwenhuijse en Bart Lorainne, Sidney Dennis Nieuwenhuijse en Natasja Langeraar: Carla Vos en Robert Stad Essebos 4 4317 ME Schuddebeurs De begrafenis vindt in familiekring plaats. De herdenkingsbijeenkomst wordt gehouden op donderdag 24 juli om 14.30 uur in Slot Moermond, Stoofwekken 5 te Renesse. U bent van harte uitgenodigd om hierbij aanwezig te zijn. Na de herdenkingsbijeenkomst is er gelegenheid de familie te condoleren. Ons bereikte het bericht van het overlijden van de heer Freerk Klaas Vos De neer Vos was gedurende 31 jaar bestuurslid van Stichting Slot Moermond. Hij bekleedde achtereenvolgens vanaf 1971 de functie van penningmeester, van vice-voorzitter en voorzitter tot en met 2012. Wij herinneren hem als een bevlogen en betrokken bestuurder. Het Slot lag hem na aan het hart. Onze gevoelens van medeleven gaan uit naar zijn kinderen, kleinkinderen en familie. Wij wensen hen veel kracht toe met het dragen van dit grote verlies. Nan H. li N.E. iens het bestuur van Stichting Slot Moermond, il, voorzitter Soeters-Schot, secretaris Bedroefd zijn wij van het bericht van het overlijden van onze erevoorzitter meneer Vos Met dankbaarheid en respect kijken wij terug naar wat hij voor onze huurders en collega's heeft betekend. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe. Medewerkers van Zeeuwland Met ontroering hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze gewaardeerde commissaris, de heer Fré Vos was vanaf 1990 Commissaris van de Slavenkas. Wij zullen hem ons herinneren als een deskundig en betrokken lid van ons college die op de hem kenmerkende wijze een belangrijke bijdrage heeft geleverd aan onze werkzaamheden. De familie wensen we veel sterkte en kracht toe bij dit droevige verlies. Commissarissen van de Slavenkas te Zierikzee Huib Uil, president-commissaris Jan Budde, secretaris-boekhouder Zierikzee, 17 juli 2015. Met groot respect voor alles wat hij voor onze vereniging heeft betekend, hebben wij kennis genomen van het overlijden van Fré Vos erevoorzitter van vereniging Zeeuwland Fré Vos was van 1968 tot 2008 bij onze vereniging betrokken waarvan 30 jaar als voorzitter. Wij zijn hem dankbaar voor zijn enorme inzet voor de sociale woningbouw en leefbaarheid op Schouwen- Duiveland. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe. Mede namens de Raad van Commissarissen en de verenigingsraad van Zeeuwland Antoine de Ceuster directeur/bestuurder .li:

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 75