s Él I Familieberichten Piet Pijpelink v V C\ S Z1 Piet Pijpelink Piet Pijpelink 421 maandag 21 juli 2014 kijk ook op De strijd is gestreden jouw pijn is voorbij. Ik probeerde te helpen maar stond er zo machteloos bij. Je vechtlust was enorm je werd alleen zo moe. Onze liefde is voor eeuwig in mijn hart heem ik je overal mee naartoe. Na vele jaren van samenzijn en dankbaar voor alles wat hij heeft betekend, moeten wij u tot ons verdriet mededelen dat is overleden mijn lieve man, vader, schoonvader en onze trotse opa echtgenoot van Liza Pijpelink - Doorns op de leeftijd van.73 jaar. Liza André en Reina Arjen en Melissa Jeroen Terneuzen, 18 juli 2014 Correspondentieadres: Berliozhof 19 4536 EV Terneuzen Piet ligt opgebaard in het uitvaartcentrum van Monuta Terneuzen, BellamyStraat 28c te Terneuzen, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op dinsdag 22 juli van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 23 juli om 14.30 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de crematieplechtigheid is er een samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. Hij heeft vaste grond gevonden waarin zijn anker eeuwig rust. We zullen je missen. Met veel verdriet in ons hart moeten wij afscheid nemen van onze oudste broer en zwager Sarie en Ad Jaap en Janneke Suzan en Jan Arjaan en Ita Jannie en Piet Jan en Marie-Jose jT ssn Verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze lieve oom- Onze gedachten gaan uit naar tante Liza, André, Reina, Arjen, Melissa, Jeroen en verdere familie. Jos en Dian Marianne en Ruud Jolanda en John Anita Cor en Annemarie Jeannette en Mare Angelo en Naphaphon Edwin en Marca Miranda en Frans Abdon Renske en Bart Elmer en kinderen Johnnij Vermeere Johnnij Vermeere 00 Johnnij, bedankt voor je vriendschap. Wij herinneren ons hem als een aimabel mens. Rotary Club Terneuzen Op 17 juli is overleden onze oud-voorzitter Guus Ververs Guus Ververs Plotseling is overleden Guus Ververs Johnnij Vermeere c.: vVerdne Ik ben verbonden met het land en de zee. Geborerl en getogen in West Zeeuws-Vlaanderen, daar waar ik ook zal sterven. Polders, dijken, wolken, duinen, de golven, het eindeloze zicht over zee. De geur van het zoute water dat diep landinwaarts is getrokken. Iedere vezel in mijn lichaam voelt en ervaart het unieke karakter van de streek. Zeeuws-Vlaanderen blijft een onmisbare factor in mijn leven en de roep om terug te keren is altijd hoorbaar. Mijn wortels zijn verankerd in de Zeeuws-Vlaamse grond, het is mijn thuis. Helaas hebben we te vroeg, na een aflatende gezondheid, afscheid moeten nemen van mijn zorgzame man, lieve zoon, broer, schoonbroer en oom in de leeftijd van 58 jaar. Hoofdplaat: Annie Vermeere - Hol Marie-Louise Vermeere - Haers Familie Vermeere Familie Hol Hoofdplaat, 18 juli 2014 Koningin Julianastraat 30 4513 AZ Hoofdplaat Afscheid nemen van Johnnij is mogelijk op dinsdag 22 juli van 19.00 tot 19.30 uur in het mortuarium van het Antoniusziekenhuis te Oostburg. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 24 juli om 11.00 uur in het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Samenkomst in de ontvangstruimte van het crematorium waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Kom zoals u bent! Voor jou ging het sterven niet ineens, je hebt er moedig voor gestreden. Niemand kan weten wat je hebt gevoeld, ook niet wat je hebt geleden. Rust zacht. Wij nemen afscheid van onze geliefde broer, schoonbroer en oom echtgenoot van Annie Hol Wij wensen Annie en ma Vermeere veel sterkte toe met dit verlies. Hoofdplaat: Terneuzen: Heikenszand: Hoofdplaat: Roger en Marijke Wesley en Marian V Nicky Monique en Fons Erik en Saskia Kelly Linda Mike Jim en Roxanne Goede vrienden zijn moeilijk te vinden, moeilijk om bij weg te gaan, en onmogelijk om te vergeten. Mario en Anja Tanghe - Kornelis Mathijs en Mariska Linda Wij zijn geschokt door het overlijden van ons clublid: Guus hebben we gekend als een markant, hartelijk en bewogen mens met een brede interesse en een grote betrokkenheid bij onze club, waarvan hij 20 jaar lid was. Wij zullen hem missen! Probusclub Kanaalzone Zeeuws-Vlaanderen Hij was zeer betrokken bij de Terneuzense gemeenschap en de WD. Wij zullen zijn altijd positievéïnbreng missen Wij wensen de familie sferkte met dit grote verlies. Bestuur en fractie van de WD Terneuzen Terneuzen, 4 8 juli 2014 Soms zou je willen Dat gisteren nooit voorbij ging Omdat vandaag alles zo anders is. We zullen je enorm missen Kees en Elly Versteegh - Hol Lisanne, Thom Peter en Nelly Hol Marina en Sylvester Annie, we zijn er voor je.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 74