(Tlensenllnq.nl Familieberichten kükookop in [ï)9ns9nijnq n[ ik mis je zoals nooit tevoren hoewel ik miste je altijd als ikje niet kon zien, voelen of horen ik miste je aanwezigheid Na een dappere strijd van vele maanden tussen hoop en onzekerheid, is toch nog plotseling van mij heengegaan mijn allerliefste man Rinus Elve - Love of my life - *Terneuzen, 14-2-1951 tTerneuzen, ig-y-2014 Margriet Elve-Vermaas Blijpolderseweg 3 4574 A/C Zuiddorpe De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag 24 juli om 10.go uur in uitvaartcentrum De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Abba, Vader, U alleen, U behoor ik toe. U alleen doorgrondt mijn hart, U behoort het toe Omringd door liefde en warme gevoelens van zijn naaste familieleden is vredig ingeslapen mijn lieve man, onze zorgzame pa, trotse opa en mijn zwager Jozias Jan Haak echtgenoot van Johanna Cornelia Haak Terneuzen, 29-12-1934 f Terneuzen, 18-7-2014 J.C. Haak-Haak Ineke en Venant Emily, Niels, Benthe Donny en Nicole Dennis, Daphne, Kelly Johnny en Benedicte Ruben, Karsten, Isaura Marieke en Piet Kirsten J. Haak Correspondentieadres: Uitvaartverzorging de Ridder Hughersluys 37 4536 HM Terneuzen Donderdag 24 juli is er van 13.15 -13.50 uur gelegenheid tot condoleren in de Opstandingskerk, Bellamystraat 74 te Ter neuzen, waarna om 14.00 uur de afscheidsdienst aanvangt Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats te Terneuzen. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie ontmoeten in de kerk. Mochten wij vergeten zijn een kaart te sturen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Verdrietig, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat in de leeftijd van 86 jaar is overleden onze zus, schoonzus en tante Corrie fan se 4mei 1928-1 19 juli 2014 Ko Janse t Bets en Bernard t van Swaay-Janse Lenie t en Hein t Steenbakker-Janse Jan f en Riet t Janse-Verlaan Kees t en Lenie Janse-de Hond Marietje en Rinus Verbogt-Janse Jo f en Guus f Driessen-Janse Adrie t en Betsy Janse-van Bremen Neven en nichten Correspondentieadres: Noordlandseweg 12,4451 RM Heinkenszand Woensdag 23 juli is er van 19.00 tot 19.30 uur gelegen heid om afscheid van Corrie te nemen in het mortuarium naast de kerk. De uitvaartdienst wordt gehouden donderdag 24 juli om 11.00 uur in de parochiekerk van de H. Blasius aan de Kerkdreef te Heinkenszand. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op het R.K. kerkhof achter de kerk. Na de begrafenis is er in Ontmoetingscentrum 'De Stenge', Stengeplein 1 te Heinkenszand gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze fantastische pa en lieve opa Cornelis Pieter Koens - Kees - Driewegen, 20 maart 1941 -f Ovezande, 18 juli 2014 Ovezande: Annie Koens-Raas Ovezande: René Driewegen: Walter en Anita Daan, Suus Onze dank gaat uit naar huisarts J. de Graaf en de medewerkers van Allévo voor de goede begeleiding en de liefdevolle verzorging. Strobbelhoekstraat 29,4441 BD Ovezande Er is gelegenheid om afscheid te nemen van mijn man, onze vader en opa en u kunt ons condoleren op woensdag 23 juli van 19.30 tot 20.00 uur in rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b, te 's-Gra venpolder. De uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden donderdag 24 juli om 10.15 uur in de kerk van O.L.V. Hemelvaart van de parochiekern Ovezande. Aansluitend zal de crematieplechtigheid in familiekring plaatsvinden. In de kerk is er uitsluitend schriftelijke condoleance. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Met droefheid hebben wij afscheid moeten nemen van onze zwager en oom Kees Koens Wij wensen Annie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Giel en Dien Kees Bas en Jo Adri en Ineke Corrie en Kees Rinus en Margot Piet en Ria Nel en Kees Jan en Anja Neven en nichten Plotseling hebben wij afscheid moeten nemen van onze beste huisvriend waar wij allen zoveel lief en leed mee gedeeld hebben. Jan Jansen Wij wensen Leuntje, kinderen en familie heel veel kracht en sterkte toe. m Nw. en St. Joosland Martin, Jacqueline en Thomas Hulst: Willy en Denise van Nieulande-Roegiers Lieven, Claudia, Jasper en Dorien. Nwen St Joosland, 19 juli 2014 tis zwo a 'tis (Ronald) Ronald Varin Lieve Ronald, Twitter Facebook y. maandag21 juli 2014 I 4^ Veel te vroeg moeten wij afscheid nemen van mijn allerliefste man, pa en broer IJzendijke, t Terneuze/r, 6 oktober 1943 17 juli 2014 Andrea Varin Petra Varin Resi Varin Correspondentieadres: Kleine Jonkvrouwstraat 18,4515 EK IJzendijke Gelegenheid tot bezoek aan Ronald is op dinsdag 22 juli om 20.00 uur in het mortuarium van het Antoniusziekenhüis te Oostburg. Het afscheid zal plaatsvinden op woensdag 23 juli om 10.30 uur in het Mauritshof, Mauritsweg 5 te IJzendijke. Condoleance voor het afscheid van 10.00 tot 10.25 uur in voornoemde locatie. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, hopen we op deze manier te bereiken. Wat waren we altijd welkom! Met jou konden we lachen. Je kon overal over mee praten. Wat zal je gemist worden! Onze gedachten zijn bij Andrea en Petra. Liefs Christianne Rob, Robbert, Niek, Rutger Marian, Tom Noa Inez Stefan, Ta ra, Lisa, Sian Natalie Martijn, Lieke Gijs Carolien Jacques, Tim Angela Marjolein Clint Maud Kristel Tonny Renate Aron, Robin Sam Zoeken n Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Nationale uitvaart adressengids Een levensverhaal plaatsen Online urnwinkel Condoleanceregister plaatsen Online rouwbloemenwinkel Mensenlinq app voor Android Iphone Plaats een filmpje voor uw nabestaande Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio volg ons op like ons op

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 73