Familieberichten (Tlensenlinq.nl Roger August Marie Baert Gerard van Driessche Dag Opa mÊBÊÊÊÊÊ 40| maandag 21 juli 2014 r Gerarda Louisa Henrica van Paemel Lieve opa, 'itens verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons trouw koorlid Roger Baert Wij wensen Gerarda,kinderen,kleinkinderen en familie veel sterkte toe. Bestuur en Leden Gemengd koor St.Cecilia Koewacht. Getekend door het leven is na een kortstondige ziekte overleden, op 62-jarige leeftijd, onze moeder en oma, onze zus, schoonzus en tante Catharina Maria Besems - Ineke - 27 februari 1952 -f 15 juli 2014 Middelburg: MirandaAmanda Middelburg: Mirthe Kamperland: Willem en Heieen Besems Vlissingen: Everdienen JandeTroije Middelburg: Tiny en Paul Klap Vlissingen: Carla en Peter Schurink Neven en nichten Wij danken de medewerkers van HKPD en de verpleging van Zorgcentrum 'Ter Valcke', afd. Palliatieve zorg voor de goede begeleiding en de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: W.C. Besems Heer Janszdorp 22,4493 EA Kamperland De afscheidsbijeenkomst heeft in besloten kring plaatsgevonden. Jaspert Dieleman Josepha van Driessche - Kindt Dag lieve opa Dee HHHHHHHHHHNhHHhHHHHI dl kijk ook op r ?i JG J'J IC A/oo/'t meer zul je door je tuin lopen waar iedere bloem en plant getuigde van je zorgende hand. Nu gaat de hemelpoort voor jou open. Na een werkzaam leven, waaronder 58 gelukkige huwelijksjaren, is door een meedogenloze ziekte een einde gekomen aan het leven van mijn man, onze pa en opa echtgenoot van Koewacht, Koewacht, 18 januari 1932 18 juli 2014 Koewacht Gerarda Baert-van Paemel Koewacht: Guus en Eva Baert-Ketel hut Joachim en Linda Alexander Manuela en Marco Terneuzen: Cindy en Franklin Taelman-Baert Michael en Kimberly Joeri Harold en Greet Baert-Apers Mirjana en Orlando Koewacht: Koewacht: Marvin Paul en Tamara Baert-Naessens Dimitri Ilona en Marijn Daniël Molenweg 14, 4576 CX Koewacht U kunt afscheid nemen van Roger in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op dinsdag 22 juli van 19.00 tot 19.30 uur. Dë'afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 23 juli om 10.30 uur in de parochiekerk van de H.H. Philippus en Jacobus, Kerkplein 2 te Koewacht, gevolgd door de begrafenis op de begraafplaats aldaar. Sérfmenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de begrafenis kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de kerk. Een speciaal woord van dank voor de liefdevolle verpleging willen wij richten aan Dhr. van Berkel en de thuiszorg en nachtzorg van de stichting Zorgsaam Zeeuws-Vlaanderen. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Het afscheid is definitief, maar de herinnering onuitwisbaar. Bedankt voor alle mooie jaren. Joachim, Michael, Alexander, Manuela, Joeri, Ilona, Mirjana, Marvin en Daniël Heden nam de HEERE uit ons midden weg, na een periode van afnemende krachten, mijn geliefde man, onze vader, groot- en overgrootvader in de leeftijd van 89 jaar. Echtgenoot van Pieternella Dekker Oostburg: Hengstdijk: Waterlandkerkje: Oost-Souburg: P. Dieleman-Dekker S. Jacobse-Dieleman J.B.J. Jacobse Nelke en Henno, Sarah en Mienke Izak en Corina Jaspert Sanna en Joris, Tristen Boudewijn F. Dieleman M.J.C. Dieleman-Overdam Marieke Matthijs en Aleksandra Joël L.P. Vogel-Dieleman F. Vogel Erwin Terneuzen, 17 juli 2014 Ledelplein 18-107 4501 BN Oostburg De begrafenis zal D.V. woensdag 23 juli 2014 plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Oostburg. Voorafgaande aan de begrafenis zal er om 14.00 uur een rouwdienst worden gehouden in de kerk van de Oud Gereformeerde Gemeenten in Nederland, Zuidzandsestraat 63 in Oostburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot het condoleren van de familie in 'Pro Rege', Oude Stad 7 in Oostburg. "Allemaal bedankt, het is goed zo...' Dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat van ons is heengegaan mijn lieve man, onze pa, opa en opa-Dee echtgenoot van Hij overleed in de leeftijd van 91 jaar. Lamswaarde: Josepha van Driessche - Kindt Heinkenszand: Theo en Rozet van Driessche - Arends Goes: Andrea en Alex Kunst - van Driessche Lamswaarde: Peter en Rian t van Driessche - van der Meijden Hengstdijk: Vera en Paul Lauwers - van Driessche Lamswaarde: Frank van Driessche en Ellen van Gremberghen Lamswaarde: Jeanne de Waal Klein- en achterkleinkinderen 18 juli 2014 Jac. de Waalstraat 2a, 4586 AE Lamswaarde U kunt afscheid nemen van Gerard in familie kamer 1 van coöperatie DELA, locatie de Blaauwe Hoeve, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op woensdag 23 juli van 19.00 tot 20.00 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 24 juli om 11.00 uur in de parochiekerk van de H. Cornelius te Lamswaarde, waarna de crematie plechtigheid in besloten kring volgt. Na afloop van de uitvaartdienst is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. wat gaan wij jou missen Hoe jij ons zag Hoe jij ons hoorde Alleen jouw lach Alleen jouw woorden Vertelde ons zo klein Vertelde ons zo goed Hoe je een mens moet zijn Hoe je een leven leven moet Cortny en Arno, Myrthe, Maike en Marit Dennis en Tonny Cindy en Dirk, Niels en Jari Gertjan en Anke, Daan en Isa Bas en Nadia, Finn en Evi Quinten en Sanne, Menne, Boren Dees Antoine en Debbie, Tess Frederique Ruud en Rowy Kizzy en Martijn, Colin en Ruben Evelien en Jarko, Lukas en Vienna Mark Tim Anniek Nooit meer: Wanneer komde nog is koekskes eten? Nooit meer: Gij ze mijne vriend i Wat zijn we blij jou nog gekend te hebben! Dag lieve opa Dee Je grote vrienden Colin en Ruben

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 72