PZC Ontdek de Highlights van Sicilië Ontdek de Highlights van Sicilië 6 8 dagen nü vanaf 649 8-daagse rondreis Italië inclusief vliegreis, hotels, ontbijt en 2 x diner Vertrekdata en prijzen www.kras.nl/LR21462 Met Nederlandssprekende reisleiding! pzc.nl/webwinkel reizen rondreizen Boek nu deze lezersreis - Bereik uw doelgroep maandag 21 juli 2014 Ontdek authentiek Sicilië, een smeltkroes van culturen in het hart van de Middellandse Zee. De rijke geschiedenis, het heerlijke klimaat, de smaakvolle gerechten, schitterende kustwegen en sfeervolle dorpjes maken Sicilië een geweldige vakantiebestemming voor zon- en cultuurliefhebbers! Tijdens deze veelzijdige rondreis bewondert u o.l.v. Nederlandssprekende reisleiding alle hoogtepunten van het eiland, zoals Taormina, Palermo, Agrigento en Syracuse. Bovendien bieden wij speciaal voor u, als lezer van deze krant, de excursie naar de Etna vulkaan t.w.v. 27 gratis aan. U kunt t/m 3 augustus profiteren van deze aanbieding, dus boek snel! Dagprogramma - met vele excursies! Dag 1: vliegreis naar Sicilië en een stadsbezoek aan Taormina 'de Parel van Sicilië'. Dag 2: bezoek aan het bedevaartsplaatsje Tinadari en vissersplaatsje Cefalü. Dag 3: Palermo met o.a. het Normandisch paleis en de bekende Dom. Daarna bezoek aan Monreale. Dag 4: Segesta met de zuilentempel en het dorpje Erice Dag 5: Agrigento met de Griekse tempelruïnes en Piazza Armerina met de Romeinse villa. Dag 6: het authentieke Syracuse met het Griekse theater en historisch Catania. Dag 7: Gratis excursie naar de Etna vulkaan! Dag 8: terugreis naar Nederland. Vertrek van 13 augustus 2014 t/m 30 maart 2015. Lezersprijs 8 dagen nü vanaf 649 Prijzen zijn per persoon o.b.v. 2 personen. Inclusief: vliegreis Amsterdam/Düsseldorf-Catania, max 6-10 kg handbagage p.p., rondreis per comfortabele touringcar, Nederlandssprekende reisleiding, 7 nachten verblijf in een toeristenklasse hotels, ontbijt, 2 x diner, vele (stads)bezoeken (naar o.a. Palermo, Syracuse en Taormina), tocht langs de zoutpannen van Trapani en gratis excursie naar de Etna vulkaan. Exclusief: niet genoemde maaltijden, entreegelden (ca. 80 p.p.) eventuele verplichte stadsgidsen, fooien, eventuele toeristenbelasting, ruimbagage, reis-en annuleringsverzekering, reserveringskosten 19,50 en bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 (beide per boeking en verplicht). Hoe boek ik deze lezersreis? Ga naar onze webwinkel, www.kras.nl/LR21462 of bel met Kras: 0900-9697 (15cpm) o.v.v. reisnummer LR21462 Deze reis is exclusief voor u te boeken t/m 3 augustus 2014. Met de PZC bereikt u maar liefst meer dan 165.000 lezers in Zeeland. Gecombineerd met online plaatsingen op onze nieuwssites is dit bereik zelfs meer dan 265.000 personen!* PZC biedt u als ondernemer of opleidingscentrum met het katern Gezond Vitaal een geweldige omgeving om uw doelgroep te bereiken. Dit kan op diverse manieren afhankelijk van üw behoefte en uw doel. Wilt u meer informatie? Maak geheel vrijblijvend een afspraak met uw accountmanager of neem contact op met Direct Sales regio Zuid 088 - 01 39995 of mail naar adverteren.zeeland@wegenermedia.nl Bron: NOM-STIR

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 50