s v O fllensenlinq.nl Familieberichten Piet Pijpelink a V JS A 3 Jaspert Dieleman Catharina Geertruida van Langevelde S X Piet Pijpelink Piet Pijpelink kijk ook op maandag 21 juli 2014 I 41 Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze fantastische pa en lieve opa Cornelis Pieter Koens - Kees - Driewegen, 20 maart 1941 - f Ovezande, 18 juli 2014 Ovezande: Annie Koens-Raas Ovezande: René Driewegen: Walter en Anita Daan, Suus Onze dank gaat uit naar huisarts J. de Graaf en de medewerkers van Allévo voor de goede begeleiding en de liefdevolle verzorging. Strobbelhoekstraat 29,4441 BD Ovezande Er is gelegenheid om afscheid te nemen van mijn man, onze vader en opa en u kunt ons condoleren op woensdag 23 juli van 19.30 tot 20.00 uur in rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b, te 's-Gra venpolder. De uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden donderdag 24 juli om 10.15 uur in de kerk van O.L.V. Hemelvaart van de parochiekern Ovezande. Aansluitend zal de crematieplechtigheid in familiekring plaatsvinden. In de kerk is er uitsluitend schriftelijke condoleance. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Met droefheid hebben wij afscheid moeten nemen van onze zwager en oom Kees Koens Wij wensen Annie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Giel en Dien Kees Bas en Jo Adri en Ineke Corrie en Kees Rinus en Margot Piet en Ria Nel en Kees Jan en Anja Neven en nichten Verdrietig, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat in de leeftijd van 86 jaar is overleden onze zus, schoonzus en tante Corrie fan se 4 mei 1928-t 19 juli 2014 Ko Janse t Bets en Bernard van Swaay-Janse Lenie t en Hein t Steenbakker-Janse Ian t en Riet t Janse-Verlaan Kees t en Lenie Janse-de Hond Marietje en Rinus Verbogt-Janse Jo t en Guus t Driessen-Janse Adrie t en Betsy Janse-van Bremen Neven en nichten Correspondentieadres: Noordlandseweg 12, 4451 RM Heinkenszand Woensdag 23 juli is er van 19.00 tot 19.30 uur gelegen heid om afscheid van Corrie te nemen in het mortuarium naast de kerk. De uitvaartdienst wordt gehouden donderdag 24 juli om 11.00 uur in de parochiekerk van de H. Blasius aan de Kerkdreef te Heinkenszand. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op het R.K. kerkhof achter de kerk. Na de begrafenis is er in Ontmoetingscentrum 'De Stenge', Stengeplein 1 te Heinkenszand gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Toch nog onverwacht, na een periode waarin haar gezondheid minder werd, is overleden onze moeder, oma en omi gehuwd geweest met Gilles van Kruiningen in de leeftijd van 91 jaar. Krabbendijke: Jan Kees en Nel Jan en Ellen Oscar Wijnand en Debora, Romy, Kyan Krabbendijke: Ko en Jacqueline Krabbendijke, 18 juli 2014 Correspondentieadres: Oosterscheldestraat 26, 4413 CT Krabbendijke De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op dinsdag 22 juli om 11.00 uur in De Meiboom, Kerkpolder 30 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in De Meiboom gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Ter Weel te Krabbendijke, Unit B, voor de liefdevolle verzorging. Plotseling hebben wij afscheid moeten nemen van onze beste huisvriend waar wij allen zoveel lief en leed mee gedeeld hebben. Jan Jansen Wij wensen Leuntje, kinderen en familie heel veel kracht en sterkte toe. Nw. en St. Joosland Martin, Jacqueline en Thomas Hulst: Willy en Denise van Nieulande-Roegiers Lieven, Claudia, Jasper en Dorien. Nw en St Joosland, 19 juli 2014 De strijd is gestreden jouw pijn is voorbij. Ik probeerde te helpen maar stond er zo machteloos bij. Je vechtlust was enorm je werd alleen zo moe. Onze liefde is voor eeuwig in mijn hart neem ik je overal mee naartoe. Na vele jaren van samenzijn en dankbaar voor alles wat hij heeft betekend, moeten wij u tot ons verdriet mededelen dat is overleden mijn lieve man, vader, schoonvader en onze trotse opa echtgenoot van Liza Pijpelink - Doorns op de leeftijd van 73 jaar. Liza And ré en Reina Arjen en Melissa Jeroen Terneuzen, 18 juli 2014 Correspondentieadres: Berliozhof 19 4536 EV Terneuzen Piet ligt opgebaard in het uitvaartcentrum van Monuta Terneuzen, Bellamystraat 28c te Terneuzen, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op dinsdag 22 juli van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 23 juli om 14.30 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de crematieplechtigheid is er een samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. Hij heeft vaste grond gevonden waarin zijn anker eeuwig rust. We zullen je missen. Met veel verdriet in ons hart moeten wij afscheid nemen van onze oudste broer en zwager Sarie en Ad Jaap en Janneke Suzan en Jan Arjaan en Ita Jannie en Piet Jan en Marie-Jose Verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze lieve oom Onze gedachten gaan uit naar tante Liza, André, Reina, Arjen, Melissa, Jeroen en verdere familie. Jos en Dian Marianne en Ruud Jolanda en John Anita Cor en Annemarie Jeannette en Mare Angelo en Naphaphon Edwin en Marca Miranda en Frans Abdon Renske en Bart Elmer en kinderen Heden nam de HEERE uit ons midden weg, na een periode van afnemende krachten, mijn geliefde man, onze vader, groot- en overgrootvader in de leeftijd van 89 jaar. Echtgenoot van Pieternella Dekker Oostburg: Hengstdijk: Waterlandkerkje: Oost-Souburg: P. Dieleman-Dekker S. Jacobse-Dieleman J.B.J. Jacobse Nelke en Henno, Sarah en Mienke Izak en Corina Jaspert Sanna en Joris, Tristen Boudewijn F. Dieleman M.J.C. Dieleman-Overdam Marieke Matthijs en Aleksandra Joel L.P. Vogel-Dieleman F. Vogel Erwin Terneuzen, 17 juli 2014 Ledelplein 18-107 4501 BN Oostburg De begrafenis zal D.V. woensdag 23 juli 2014 plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Oostburg. Voorafgaande aan de begrafenis zal er om 14.00 uur een rouwdienst worden gehouden in de kerk van de Oud Gereformeerde Gemeenten in Nederland, Zuidzandsestraat 63 in Oostburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot het condoleren van de familie in 'Pro Rege', Oude Stad 7 in Oostburg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 41