Oya/Jaila/j fïlensenlinq.nl Cornelis van Belzen Gerard van Driessche Dag Opa 40\ maandag 21 juli 2014 Bezige handen nu gevouwen en stil een leven vol ijver zo was je wil nu heb je rust, met lichaam en geest vaak zullen wij denken aan wat is geweest. Met groot verdriet geven wij u kennis van het ^verlijden van mijn lieve man, onze pa en trotse opa *26 juli 1942 t 18 juli 2014 Psalm 116 Oost-Souburg: Oost-Souburg: Oost-Souburg: Oost-Souburg: Bep van Belzen - Matthijsse Marcel en Astrid Kevin Vincent Ryan Patrick en Lianne Denise en Armando Erik en Henrieke Arjen en Lindsay Julian Casper en Natascha Rafaël Platanenstraat 2a, 4388 PC Oost-Souburg Wij nodigen u uit de afscheidsdienst bij te wonen op woensdag 23 juli om 9.45 uur in de ontmoetingskerk, Oosterscheldestraat 1 te Middelburg. Jfansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Molenweg in Oost- Souburg om 11.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Ontmoetingskerk. s Welgelukzalig is de man, die den HEERE tot zijn vertrouwen stelt Psalm 405a Diep bedroefd geven wij u kennis dat na een ernstige ziekte door de Heere uit ons midden is weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Cornelis van Belzen Kees Echtgenoot van E. van Belzen-Matthijsse Op de leeftijd van 71 jaar. Bergen op Zoom: M. van Belzen (in herinnering) L. van Belzen-Maas (in herinnering) Middelburg: J. van Belzen N. van Belzen-Quist W. van Belzen (in herinnering) J.P. van Saane-de Ridder C. van Saane Woerden: J. van Belzen E. van Belzen-van den Berg (in herinnering) Krabbendijke: W. Kruysse-van Belzen (in herinnering) A.j. Kruysse (in herinnering) 'P Kapelle: J. de Kraker-van Belzen j.W. de Kraker Vlissingen: P.S. van Belzen (in herinnering) Amersfoort: K. van Belzen (in herinnering G. van Belzen-van Barreveld Middelburg: M. Kruysse-van Belzen (in herinnering) A.J. Kruysse Vlissingen: K. Murre-van Belzen D.G. Murre Helmond: D. van Belzen Middelburg: C. Driessen-van Belzen R.F.M. Driessen Neven en nichten Vlissingen, 18 juli 2014 Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zwager en oom KEES VAN BELZEN echtgenoot van Bep Matthijsse Vlissingen: Jan f St. Annaland: Leny en Rines Dronten: Ploon f en Annie Krabbendijke: Piet f en Tiny Oostkapelle: Tonny en Jo Terneuzen: Ina f Henk en Angelika Middelburg: Paula en Ko Middelburg: Nel en Frans Hamilton: Wim f en Susan New-Zealand Neven en nichten Getekend door het leven is na een kortstondige ziekte overleden, op 62-jarige leeftijd, onze moeder en oma, onze zus, schoonzus en tante Catharina Maria Besems - Ineke - rf- 27 februari 1952-f 15 juli 2014 Middelburg: MirandaAmanda Middelburg: Mirthe Kamperland: Willem en Heieen Besems Vlissingen: Everdien en Jan de Troije Middelburg: Tiny en Paul Klap Vlissingen: Carla en Peter Schurink Neven en nichten Wij danken de medewerkers van HKPD en de verpleging van Zorgcentrum 'Ter Valcke afd. Palliatieve zorg voor de goede begeleiding en de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: W.C. Besems Heer Janszdorp 22,4493 EA Kamperland De afscheidsbijeenkomst heeft in besloten kring plaatsgevonden. Harm Buijs Woorden schieten tekort Midden uit het leven weggenomen door een noodlottig ongeval Harm Buijs zoon van onze vrienden Harry en Marjolijn Wij wensen Harry, Marjolijn, Jorien, oma Buijs en Lotte veel sterkte om dit verlies te dragen. Paula en Mark Felius Josepha van Driessche - Kindt 18 juli 2014 Willem de Regt lË Wat begon als een idee is dankzij jouw inzet en enthousiasme een groot succes en hecht team geworden. Je laat een leegte in ons team achter. We gaan je erg missen en zullen je nooit vergeten. Wij wensen zijn ouders, zus, vriendin en verdere familie en vrienden veel sterkte toe. Fortis Studententeam Ashley, Ashwin, Carlo, Dagmar, Denise, Jasper, Jeffrey, John, Joost, Lisa, Lyla, Naaman, Nina, Rieke, Rik, Sanne, Shevaun en Siebren. kijk ook op Allemaal bedankt, het is goed zo...' Dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat van ons is heengegaan mijn lieve man, onze pa, opa en opa-Dee echtgenoot van Hij overleed in de leeftijd van 91 jaar. Lamswaarde: Josepha van Driessche - Kindt Heinkenszand: Theo en Rozet van Driessche - Arends Goes: Andrea en Alex Kunst - van Driessche Lamswaarde: Peteren Rian van Driessche - van der Meijden Hengstdijk: Vera en Paul Lauwers - van Driessche Lamswaarde: Frank van Driessche en Ellen van Gremberghen Lamswaarde: Jeanne de Waal Klein- en achterkleinkinderen Jac. de Waalstraat 2a, 4586 AE Lamswaarde U kunt afscheid nemen van Gerard in familie kamer 1 van coöperatie DELA, locatie de Blaauwe Hoeve, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op woensdag 23 juli van 19.00 tot 20.00 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 24 juli om 11.00 uur in de parochiekerk van de H. Cornelius te Lamswaarde, waarna de crematie plechtigheid in besloten kring volgt. Na afloop van de uitvaartdienst is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. wat gaan wij jou missen Hoe jij ons zag Hoe jij ons hoorde Alleen jouw lach Alleen jouw woorden Vertelde ons zo klein Vertelde ons zo goed Hoe je een mens moet zijn Hoe je een leven leven moet Cortny en Arno, Myrthe, Maike en Marit Dennis en Tonny Cindy en Dirk, Niels en Jari Gertjan en Anke, Daan en Isa Bas en Nadia, Finn en Evi Quinten en Sanne, Menne, Bor en Dees Antoine en Debbie, Tess Frederique Ruud en Rowy Kizzy en Martijn, Colin en Ruben Evelien en Jarko, Lukas en Vienna Mark t Tim Anniek Verslagen staan wij stil bij het overlijden van onze vrijwilliger, In hem verliezen wij een waardevolle vrijwilliger die zich actief inzette voor de thuisadministratie op Walcheren. Wij wensen zijn familie veel sterkte in deze moeilijke tijd. Humanitas Afdeling Zeeland Thuisadministratie Walcheren -.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 40