feor Colofon Wat blijft is de emotie... "U,"D0 familieberichten ff fDensenlinq.nl Familieberichten Jacomina Tannetje Schipper 'amilieberichten zoveel kaarten zoveel warme woorden zoveel belangstelling en zoveel troost Hartelijk dank voor uw blijken van medeleven tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Cornelis Pieter de Regt Kees Jannie de Regt-Schot Wanda en Leo Jan-Kees en Sandra en kleinkinderen. Yerseke, juli 2014. In plaats van kaarten. De grote belangstelling die wij ondervonden bij het overlijden van onze zorgzame moeder en grootmoeder Sara Tak-Polak heeft ons het troostrijke gevoel gegeven dat wij in onze droefheid niet alleen stonden. Namens de familie willen wij u hartelijk bedanken. Ingrid Galed-Tak Jonathan Galed Ilana Galed Middelburg, juli 2014 Dankbetuiging Het deed ons goed te weten dat zoveel mensen met ons meeleefden en van hun deelneming blijk gaven na het overlijden van onze lieve vader, onze opa, en overopa Jan de Schipper Helmy en Co Stroosnijder-de Schipper Ethel en Bert Michel en Danny Jeannot en Yolanda Lauren en Nova Middelburg, juli 2014 Willem Jan Boei Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van medeleven te hebben mogen ontvangen na het overlijden van onze nicht Tante Mientje Wij danken u hiervoor hartelijk. Familie Arrebout Kapelle, juli 2014 In plaats van kaarten Wij willen u hartelijk bedanken voor uw warme belang stelling en medeleven na het overlijden van Pieter Davidse Het heeft ons zeer goed gedaan. Bep Davidse-Franse Kinderen en kleinkinderen Middelburg, juli 2014 Elize Louws In plaats van kaarten Hartverwarmend waren de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve man en onze vader Teun Jacobse Wij betuigen u hiervoor onze welgemeende dank. E.K. Jacobse-Pleijte Liesbeth en Aarnoud Bram Zoutelande, juli 2014 mi MAREA UITVAART De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde website Uityaartverzorc famitieberichtenonUne.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant kijk ook op zaterdag 19 juli 2014 5^ Met ons, hebben veel mensen stilgestaan na het overlijden van mijn lieve man, vader, opa en overopa Wij willen u hartelijk danken voor de manier waarop u ons tot steun en troost bent geweest. Nel Boei-Huissen, de kinderen, klein- en achterkleinkinderen Goes, Ter Valcke, juli 2014. Voor alle handdrukken, woorden, brieven en kaarten, liefde, blijken van belangstelling en meeleven die wij ontvingen na het overlijden van onze lieve zeggen wij u hartelijk dank. Anne-Marie, Mirjam, Corné en verdere familie oil "De verbindende factor bij uw uitvaart voor een liefdevol afscheid..." Marianne van de Graaf Majoorwerf 5 - 4374 CA Zoutelande 06-40796513 - www.marea-uitvaart.nl Dillenburglaan 63, Goes 0113-216815 www.uitvaart.v Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 51