Familieberichten kük ook op m ffiensenlinq.nl Floor Moens 90 jaar Fredrik Sauer Tineke Wijnja-van den Berg Lena van der Waal - de Bondt Leny Zoek rust mijn ziel, bij God alleen, Van Hem blijf ik alles verwachten Psalm 62:6 Met grote verslagenheid delen wij u mede dat, onverwacht is overleden onze lieve broer, zwager en oom Fred Sinds 9 juni 2006 weduwnaar van Suzanna Catharina Sauer - Adriaanse Hoofddorp, Antwerpen, 17 augustus 1940 16 j uli 2014 Prijna Sauer Jannie Sauer Familie Adriaanse Neven en Nichten Van Kleffenslaan 223 4334 HG Middelburg Een gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 23 juli van 13.00 tot 13.20 uur in het kerkcentrum De Morgenster, Adr. Lauwereyszstraat 6 te Middelburg. Aansluitend zal daar om 13.30 uur de afscheidsdienst worden gehouden. De begrafenis zal plaatsvinden om 15.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Noordweg te Sint Laurens. Na de begrafenisplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en om elkaar te ontmoeten in voornoemd kerkcentrum. Fredrik Sauer Fred Na een mooi leven, moedig tot aan het laatste moment, is onze lieve echtgenote, mama en oma van ons heengegaan. Elfrieda Clara Florentia van der Windt-Dijselijnck 3 juni 1943 1 16 juli 2014 Andries van der Windt Marc-André en Laura Larissa, Maxime en Tomas David en Shama Samir, Stijn, Jimi, Anaïs en Evita Vera en Edwald Noah, Emma en Arthur Michaël Stuvesande 624 4532 MN Terneuzen Wij nemen afscheid van Frieda op maandag 21 juli om 13.30 uur in de aula van de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28c Terneuzen. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats. Catharina Josephina Elizabeth Hendrik Wijnja Mijn ziel zegt: Mijn deel is de Here daarom zal ik op Hem hopen! Klaagliederen 3 vers 24 Verdrietig laten wij u weten dat, na een kortstondig ziekbed en een dappere strijd, van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Zwijndrecht, 13 augustus 1939 Goes, 16 juli 2014 Goes: Cor van der Waal Goes: Ton en Machtelt van der Waal-van Riet Nicky Zierikzee: Lianne en Erik van der Wekken-van der Waal Amy Onze dank gaat uit naar dokter J.A. van der Werff, de verzorgenden van 'Allévoen naar alle medewerkers van hospice 'Het Clarahojjevoor hun liefdevolle zorgen. Kuyperlaan 14,4463 SG Goes We nemen afscheid van haar op maandag 21 juli om 14.00 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er in de koffiekamer van bovengenoemd rouwcentrum gelegenheid tot condoleance en ontmoeting. Liever geen bloemen. In plaats daarvan graag een gift ten behoeve van hospice 'Het Clarahojjete Goes. Hiervoor zal er een collectebus staan bij het condoleanceregister. Psalm 255 berijmd Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft gedaan en betekend, geven wij u kennis dat, voor ons geheel onverwacht, door de Heere van ons is weg genomen, mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Jan L. J. Jansen in de leeftijd van 78 jaar. Nieuw- en Sint Joosland: L. Jansen-Tollenaar Vlissingen: Wilma Jansen Stefan Rianneke en Job Goes: Jolanda Sinke-Jansen (in liefdevolle herinnering) Jo Sinke Mike 18 juli 2014 Scheldepoortstraat 78,4339 BP Nieuw- en Sint Joosland De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden D.V. dinsdag 22 juli om 10.30 uur in de "Zuiderkerk", Schoutstraat 1Middelburg. Aansluitend zal om ongeveer 11.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Oude Dijk te Nieuw- en Sint Joosland. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condo leren in de "Zuiderkerk". Voorafgaand aan de rouwdienst, is er van 10.00 uur tot 10.15 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Jan Jansen 4-8 zaterdag 19 juli 2014 1924 27 juli 2014 leder die vader hiermee wil feliciteren, is van harte welkom op zaterdag 26 juli van 15.00 tot 17.30 uur in HCR Kodde te Aagtekerke. Kinderen Moens Simniapad 1K. 208 Kadotip: 4356 HJ Domburg -*> Heel dankbaar voor zijn liefde, zorg, genegenheid en werklust, geef ik u kennis dat ons plotseling ontvallen is in de leeftijd van 73 jaar Alle vechten om je bij ons te houden was tevergeefs. We willen je overgeven in de handen van onze Hemelse Vader waar je altijd zo mee bezig was. We vertrouwen je aan hem toe, aan hem die beloofde: over weinig ben je trouw geweest, over veel zal ik je aanstellen. Ga in, in de vreugde van je Heer. Matteüs 25:21 Je vriendin, Dien Boone-Dekker Bergwei 17, 4364 AZ Grijpskerke 16 juli 2014 Het laatste beetje is nu op veel had ik te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor mij die het aangaat is het niet erg, ik heb genoeg geleden. Voor hen die ik achterlaat: vaarwel en wees tevreden. Gekomen tot de leeftijd der sterken is toch nog onverwacht van ons heengegaan weduwe van Zij overleed 14 juli 2014 in de leeftijd van 89 jaar. Familie van den Berg Familie Wijnja Correspondentieadres: Havenfort 4, 4561 GD Hulst De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Ps 23 4 Al ging ik ook door een dal vol schaduw van de dood ik zou geen kwaad vrezen, want U bent met mij; Uw stok en Uw staf, die vertroosten mij. Met veel verdriet in ons hart moeten wij afscheid nemen van onze geliefde oudste broer, zwager en oom echtgenoot van Leuntje Jansen-Tollennaar in de leeftijd van 78 jaar. 's-Heerehoek: Magda en Han Lelieveld-Jansen Hoek: Kees en Heieen Jansen - de Vries Hanneke en Robin Oostburg: Piet en Wilna Jansen - van Belzen Vlissingen: Ella Jansen 18 Juli 2014

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 48