€69° s €49=° m Proef Maastricht Fietsen op Terschelling Dagtocht Texel maaskant 52 1-daagse tourist-class busreis Voor 9 Inclusief fietshuur en overtocht Voor Boek nu deze lezersreis reizen pzc.nl/webwinkel reizen rondreis 2 dagen Townhouse Designhotel Maastricht Winnaar MVO Award 2014 PRUS Adviesprijs €79,- p.p. LEZERSPRIJSC45,- PP* Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen zaterdag 19 juli 2014 Met de dagtocht op dinsdag 19 of donderdag 21 augustus naar Terschelling willen we onze lezers graag laten kennis maken met dit mooie Waddeneiland, zijn prachtige Duinen en ongeschonden natuurgebieden. We maken een boottocht van Harlingen naar West Terschelling en per fiets kunnen we dit mooie eiland ervaren. Vertrek vanuit de eigen regio langs Zwolle door de Noord-Oostpolder naar Harlingen, waar we de boot om 09.45 uur naar Terschelling nemen. We komen hier aan om 11.30 uur. Hier wordt u een fiets aangeboden waarmee we het eiland gaan verkennen. Het is heerlijk fietsen door de zeer gevarieerde natuur: bos, duin en heide langs de wadden. Veel cultuur is hier bewaard gebleven en in de dorpen zijn mooie terrasjes. Om 17.30 uur vertrekt de boot weer terug naar Harlingen, aan boord op de terugreis kunt u ge nieten van een heerlijk diner. Om 19.30 uur komt u weer aan in Harlingen. Hierna terug naar de eigen regio. Inclusief: Vervoer per Tourist-class reiswagen volgens programma Overtocht Harlingen- West-Terschelling v.v. Heledagfietshuur Diner aan boord terugreis Exclusief: Niet genoemde maaltijden Entreegelden Vertrekdata: dinsdag 19 en donderdag21 augustus. Na het enorme succes van vorig jaar herhalen wij ook dit jaar op dinsdag 12 en donderdag 14 augustus een bijzondere dagtocht naar Texel. U profiteert als lezer van PZC deze dagtocht extra voordelig. U reist per touringcar en boot naar dit prachtige Waddeneiland om gedurende een hele middag Texel per fiets te verkennen. Texel heeft veel te bieden, zoals de historische, mooie dorpjes De Waal, Oosterend, De Cocks- dorp en het prachtige natuurgebied de Slufter, de historische vuurtoren en prachtig uitzicht over de Waddenzee. Vertrek vanaf Bergen op Zoom NS, Breda NS of Roosendaal NS naar Akersloot waar koffie wordt gedronken met een heerlijk stuk gebak erbij. Vervolgens naar Den Helder waar om 10.30 uur de boot naarTexel vertrekt. Aangekomen bij het vliegveld op heteiland, ontvangt u een fiets met fietskaart van Texel. Daarna kunt u op eigen ge legenheid dit schitterende eiland ontdekken. Om 16.30 uur levert u de fietsen in, waarna de boot weer richting Den Helder vertrekt. Maaltij den (niet inbegrepen) kunnen gebruikt worden bij het vliegveld of op de boot naar Den Helder. Rond 20.30 uur bent u weer in de eigen regio. DagtochtTexel Reis per touringcar Koffie met gebak in omgeving Amsterdam Overtocht per boot naar Texel v.v. Fietshuur met plattegrond Vertrekdata: Dinsdag 12 en donderdag 14 augustus. Meer informatie en boeken: Bel voor informatie en boekingen: 0412-482828 Opstapplaatsen dagtocht Terschelling: Bergen op Zoom, Breda en Roosendaal De dagtocht gaat door bij een minimum aantal van 25 deelnemers. a jTJISW /fTSY d Logeer op 10 minuten loopafstand van het Vrijthof en geniet in de zomerse maand augustus van de vele sfeervolle terrasjes. Het is voor ieders smaakpapillen bijna een must om Maastricht te bezoeken. Terrasjes pikken, heerlijk eten, 'Shop till you drop' en misschien nog even een bos wandeling? Mooie boetiekjes, speciaalza ken en ambachtelijk eten maken, Maas tricht tot de culinaire hoofdstad! Start je dagen Maastricht bij Townhouse in Wyck, om de hoek van van het Centraal Station (150 meter). Vanuit het hotel wandel je door het prachtige stadsdeel Wijck in 10 minuten naar het Vrijthof. In Townhouse kom je thuis in de Maastrichtse huiskamer, hier geniet je met een glas wijn van een spel, een boek, de krant of je iPad metgratis WIFI van het hotel. Lezersarrangement: Logeren in een kamer met luxe Hastens of Eastborn bed en een regendouche of bad Ambachtelijk ontbijtbuffet meteen glaasje bubbels Lekker kopje soep of een ijsje bij aankomst Gratis WIFI, fitness, koffie, cappuccino, thee Gratis App met discounts en tips van Maastrichtenaren Stadsplattegrond in een boekje van Maastricht Een heerlijke vlaai voorthuis *De prijs is gebaseerd op een tweepersoonskamer o.b.v. beschik baarheid excl. city tax en green fee €4,75 p.p.p.n. Het arrange ment is geldig t/m eind september 2014 met een toeslag van €10,- p.p.p.n. vanaf 28-8. Op zaterdag is de minimale verblijfsduur 2 nachten en voor vrijdag- en zaterdagnacht geldt een toeslag van 10,- p.p.p.n. De toeslag voor een single is 45,- per nacht. Meer informatie en/of boeken: Townhouse Designhotel Maastricht, Sint Maartenslaan 1,6221AV Maastricht. www.townhousehotels.ni Reserveren 043 - 3211111 met boekings code 'Wegener zomeractie' of boek online opwww.townhousehotels.nl/wegener

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 116