f I I Colofon de emotie... Q LP familieberichten 1 O fll9nsenlinq.nl Familieberichten Wat blijft is '■t amiiieberichten kijk ook op Langs deze weg willen wij iedereen heel hartelijk bedanken voor de overweldigende belangstelling in de vorm van bezoekjes, bloemen, kaarten, en mooie woorden tijdens het ziek-zijn en bij het afscheid van Karin Vermuë Het geeft ons kracht en steun om samen verder te gaan. Daniëlle, Dennis Pa en Ma Vermuë Henry Esther en Peter Ramon, Cynthia, Stefanf en Monica Dimphy en Rob Clazien en Jan Iman Juli 2014 Pieter Cornelis Scheele Voor de vele blijken van betrokkenheid bij het overlijden van mijn lieve zorgzame vrouw Monique Mannaert-Kant wil ik u, mede namens mijn kinderen, bedanken voor de kaarten, lieve brieven, bloemen en aanwezigheid. Het is voor ons een grote troost te weten hoe geliefd Monique was en hoezeer zij werd gewaardeerd. Jan Mannaert Thijs Laura en Davy Zandberg, juli 2014 Dankbetuiging Het deed ons goed te weten dat zoveel mensen met ons meeleefden en van hun deelneming blijk gaven na het overlijden van onze lieve vader, onze opa, en overopa Jan de Schipper Helmy en Co Stroosnijder-de Schipper Ethel en Bert Michel en Danny Jeannot en Yolanda Lauren en Nova Middelburg, juli 2014 Elize Louws HENK KOEKKOEK Onze oprechte dank voor de hartverwarmende blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van onze vader en mijn opa Leon Clarijsse Het is een troost te weten dat wij niet de enigen zijn die hem missen. Dit zal ons ook tot steun zijn in de komende tijd. C fa MAREA UITVAART familieberichtenonline.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant zaterdag 19 juli 2014 5^ Het is onmogelijk een ieder persoonlijk te bedanken voor het overweldigende aantal blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man en onze lieve vader U allen onze welgemeende dank. In het bijzonder vernoemen wij de stichting 5 O KA, Hospice Zeeuws-Vlaanderen en alle betrokken artsen en huisartsen. Terneuzen,juli 2014 Joke Scheele-Koole Patrick en Tanja Voor alle handdrukken, woorden, brieven en kaarten, liefde, blijken van belangstelling en meeleven die wij ontvingen na het overlijden van onze lieve zeggen wij u hartelijk dank. Anne-Marie, Mirjam, Cornéen verdere familie Zijn plaats is leeg Maar de herinnering zal altijd blijven Hartelijk dank voor de persoonlijke en schriftelijke blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve vader en opa Uw medeleven is voor ons een grote steun en troost geweest. Kinderen en kleinkinderen Axel, Juli 2014 Terneuzen, juli 2014 Miriam en Ko Denise Lydia Yy "De verbindende factor bij uw uitvaart voor een liefdevol afscheid..." Marianne van de Graaf Majoorwerf 5 - 4374 CA Zoutelande 06-40796513 - www.marea-uitvaart.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 115