Familieberichten kijk ook op (D0nsenlinq.nl Lena van der Waal - de Bondt Leny Wij zijn bedroefd om je plotselinge heengaan. Warme en dankbare herinneringen blijven bestaan. Maria Janna van Swaal-Weststrate - Marie - sinds 22-10-1985 weduwe van Leonardus Petrus van Swaal Goes, 30-4-1928 t Terneuzen, 17-7-2014 AxelMarianne en Herbert Steinkamp-van Swaal Holger en Samantha - Romy, Esmay Birgit en Willy - Anouk, Lóis Tonny van Swaal t VlissingenLucy en Wim de Wit-van Swaal Elvira en Niels - Tijn, Catoo Yordi - Kian, Loys, Luca Maikel en Celina - Fenne Dave t SlagharenTon en Veronica van Swaal-Pieper Thijs en Jeanette - Julian, K2 Nick en Pauline Correspondentieadres: van Gistellelaan 45 4571 EG Axel Dinsdag 22 juli is er vanaf 10.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen en de familie te condoleren in uit vaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 in Terneuzen, waarna om 11.00 uur de afscheidsdienst aanvangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Na de begrafenis kunt u de familie nog ontmoeten in het uitvaartcentrum. Onze dank gaat uit naar het zorgzame personeel van "Bochten Dieke". Tot onze grote schrik en droefenis vernemen wij dat Guus Ververs is overleden. In Guus verliezen wij een innemend en trouw lid, een zeer goede vriend. Vanaf de oprichting was hij gedurende tien jaar penningmeester, waarom hij is benoemd tot Lid van Bijzondere Verdienste. Namens de Club van Past Rotarians Zeeuws-Vlaanderen, Henk van de Berg, voorzitter Sjaak van de Wege, secretaris Cornelia Maria Vierling - Heinsdijk weduwe van Frans Vierling Mijn ziel zegt: Mijn deel is de Here, daarom zal ik op Hem hopen! Klaagliederen 3 vers 24 Verdrietig laten wij u weten dat, na een kortstondig ziekbed en een dappere strijd, van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Zwijndrecht, 13 augustus 1939 Goes, 16 juli 2014 Goes: Cor van der Waal Goes: Ton en Machtelt van der Waal-van Riet Nicky Zierikzee: Lianne en Erik van der Wekken-van der Waal Amy Onze dank gaat uit naar dokter J.A. van der Werff, de verzorgenden van 'Allévoen naar alle medewerkers van hospice Het Clarahojje voor hun liefdevolle zorgen. Kuyperlaan 14, 4463 SG Goes We nemen afscheid van haar op maandag 21 juli om 14.00 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er in de koffiekamer van bovengenoemd rouwcentrum gelegenheid tot condoleance en ontmoeting. Liever geen bloemen. In plaats daarvan graag een gift ten behoeve van hospice 'Het Clarahojjete Goes. Hiervoor zal er een collectebus staan bij het condoleanceregister. Catharina Josephina Elizabeth Tineke Wijnja-van den Berg Na een mooi leven, moedig tot aan het laatste moment, is onze lieve echtgenote, mama en oma van ons heengegaan. Elfrieda Clara Florentia van der Windt-Dijselijnck A 3juni 1943 tl6juli2014 Andries van der Windt Marc-André en Laura Larissa, Maxime enTomas David en Shama Samir, Stijn, Jimi, Anaïs en Evita Vera en Edwald Noah, Emma en Arthur Michaël Stuvesande 624 4532 MN Terneuzen Wij nemen afscheid van Frieda op maandag 21 juli om 13.30 uur in de aula van de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28c Terneuzen. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats. 50 zaterdag 19 juli 2014 Bedroefd door het overlijden, maar dankbaar dat haar een verder lijden bespaard is gebleven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve schoonzus, tante, oud-tante en vriendin Aardenburg, 10 juni 1926 t Wageningen, 15 juli 2014 Namens de nabestaanden Erna Hulstein-Heinsdijk Correspondentieadres: N.H. Hulstein - Heinsdijk Dirk Boutsstraat 40 6717 PC Ede Er is gelegenheid tot afscheid nemen in de aula van de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan 12 te Den Haag, op woensdag 23 juli van 13.30 uur tot 14.00 uur, waarna aansluitend de dienst voorafgaande aan de bijzetting in het familiegraf zal worden gehouden in bovengenoemde aula. Voorafgaand aan het afscheid nemen is er van 13.00 uur tot 13.30 uur gelegenheid voor een kopje koffie in de ontvangkamer van de begraafplaats. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van de begraafplaats. Het laatste beetje is nu op veel had ik te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand gedoofd zijn alle vuren. Voor mij die het aangaat is het niet erg ik heb genoeg geleden. Voor hen die ik achterlaat: vaarwel en wees tevreden. Gekomen tot de leeftijd der sterken is toch nog onverwacht van ons heengegaan weduwe van Hendrik Wijnja Zij overleed 14 juli 2014 in de leeftijd van 89 jaar. Familie van den Berg Familie Wijnja Correspondentieadres Havenfort 4, 4561 GD Hulst De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 114