5 i I l (ïlensenlinq.nl Familieberichten r kijk ook op zaterdag 19 juli 2014 I 49 Psalm 255 berijmd Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft gedaan en betekend, geven wij u kennis dat, voor ons geheel onverwacht, door de Heere van ons is weg genomen, mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Jan L. J. Jansen in de leeftijd van 78 jaar. Nieuw- en Sint Joosland: L. Jansen-Tollenaar Vlissingen: Wilma Jansen Stefan Rianneke en fob Goes: Jolanda Sinke-Jansen 18 juli 2014 Scheldepoortstraat 78,4339 BP Nieuw- en Sint Joosland De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden D.V. dinsdag 22 juli om 10.30 uur in de "Zuiderkerk", Schoutstraat 1Middelburg. Aansluitend zal om ongeveer 11.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Oude Dijk te Nieuw- en Sint Joosland. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condo leren in de "Zuiderkerk". Voorafgaand aan de rouwdienst, is er van 10.00 uur tot 10.15 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Ps 23 4 Al ging ik ook door een dal vol schaduw van de dood ik zou geen kwaad vrezenwant U bent met mij; Uw stok en Uw staf, die vertroosten mij. Met veel verdriet in ons hart moeten wij afscheid nemen van onze geliefde oudste broer, zwager en oom Jan Jansen echtgenoot van Leuntje Jansen-Tollennaar in de leeftijd van 78 jaar. 's-Heerehoek: Magda en Han Lelieveld-Jansen Hoek: Kees en Heieen Jansen - de Vries Hanneke en Robin Oostburg: Piet en Wilna Jansen - van Belzen Vlissingen: Ella Jansen 18 Juli 2014 Onze grote stoere neef is er niet meer. Veel te vroeg, veel te jong, en veel te snel hebben we afscheid van hem moeten nemen. We zullen je enorm missen. Harm Buijs Lieve Harry, Marjolijn, Jorien, oma en Lotte, heel veel sterkte de komende tijd. We zullen er altijd voor jullie zijn. Vlissingen: Ruud en Eva Sprong Dylan en Elmar Vlissingen, 17 juli 2014 Door een noodlottig ongeval hebben wij met verslagenheid kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Harm Buijs Wij wensen zijn familie heel veel sterkte toe, voor nu en in de toekomst. Directie en medewerkers SPIE Controlec Engineering B.V. Terneuzen Terneuzen, 17 juli 2014 Toch nog onverwacht is, in het bijzijn van haar kinderen, overleden onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Antoinette Wilhelmina van Deinse-Blanken Nettie weduwe van Jan van Deinse Leiden, 21 oktober 1917 Leiden: Leiden: t Leiden, 17 juli 2014 Eva van Deinse en Pancras Batelaan Barbara en Martin Mats Levi Abel en Sterre Fay Beth Hans van Deinse Santpoort-Zuid: Maarten van Deinse en Paulien van Deinse-Groenewoud Alex en Javier Iris en Leendert-Jan Correspondentieadres: Diefsteeg 11 2311 TS Leiden De afscheidsbijeenkomst voorafgaand aan de crematie zal plaatsvinden op dinsdag 22 juli om 16.00 uur in de aula van crematorium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 te Leiden. Zo sterk en zo broos' Tot het einde toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is rustig ingeslapen: onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en "omaatje Terneuzen" Carolina Wilhelmina Helena Lippens-Boitelle weduwe van Petrus Leonardus Augustinus Lippens 16-6-1959 Venlo, 11-9-1922 f Hulst, 16-7-2014 Terneuzen Marleen Dekker-Lippens Wim Dekker t Ab Bekhuis t Worthing (GB)Annette en Barry Hughes-Lippens Charlotte en Rachel Venlo: Veronica Lippens t Terneuzen Vera en Mon Hamelink-Lippens Jeroen en Ingrid Rutger en Natasha Tilburg Marie-José en Jan Kwantes-Lippens Peter en Moniek - Lynn Genevieve - JeannotJaellë Denise en Liesbet HulstPatricia en Peter Remijn-Lippens Karlijn en Silvester - Finn, Sky Babette en Richard - Lieve Esmé en Olivier Waterlandkerkje Harold en Myriam Lippens-Lootens Correspondentieadres Michiel de Ruytersingel 18 4535 AX Terneuzen Samen met u willen wij afscheid nemen van moeder op woensdag 23 juli om 14.00 uur in de Emmauskerk, Alb. Thijmstraat 2 4532 CZ Terneuzen. Aansluitend is de crematieplechtigheid in uitvaartcen trum 'De Ridder' aan de Hughersluys 22 in Terneuzen, waarna er gelegenheid is tot condoleren. Onze gewaardeerde dank gaat uit naar de revalidatieafdeling 2de verdieping van de Blauwe Hoeve te Hulst, voor de goede zorgen aan onze moeder besteed. IN PLAATS VAN KAARTEN "The sky is the limit." Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze broer, vader en opa Willem de Regt Hij overleed in de leeftijd van 58 jaar. Vlissingen: Koudekerke: Vlissingen: Vlissingen: Middelburg: Middelburg: Vlissingen: Middelburg: Gillis en Ina Jan en Janny Johan en Ada Kees en Ria Hanneke en Wim Frans en Nel Tere en Robin, Raul, Marrit Hugo en Iris 16 juli 2014 Correspondentieadres: coöperatie DELA, T.a.v. familie De Regt, De Wijper 8, 4726 TG Heerle De crematieplechtigheid wordt gehouden op maandag 21 juli om 13.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de crematieplechtigheid is er een informeel samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. eE (in liefdevolle herinnering) Jo Sinke Mike

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 113