Scalda is een school voor middelbaar beroepsonderwijs (mbo) en volwasseneducatie.
Het onderwijs wordt verzorgd door kleinschalige colleges in Goes, Middelburg,
Vlissingen en Terneuzen.
d
k Scalda feliciteert
V al haar geslaagden!
College voor Gezondheidszorg en Uiterlijke V/erzorging
Vervolg - Verpleging en Verzorging
Nadine Moeleker Jennifer Moerland Monique Moes-van Rietschote
Tristiaan Mohandes Amber Molenaar Elisabeth Molhoek-van 't Leven
Irina Mookhoek Amodarani De Moor Natalie van Mossevelde-Audenaerd
Johan de Mul Romy Muller Samantha de Munck Marlaine de Munck
Roxanne Nederhand Claudia Neele Emma-Kee van der Neut Charlotte
de Neve Marusjka Nicaela Roseanne Nieuwenhuize Diana Nieuwstraten
Chrissie de Nijs Gina Nita Samantha de Nooijer Marjolein van Noord
Liane van Nunen-But Mandy Obrie Kim Oggel Malissa Olijslager Odette
Onghenae-du Bosc Denise Ooms Wendy van Oort Merijn Oosdijk
Chantal Oosterling Monique Oranje Alyke van Osta Janita Otte Henriette
den Ottelander-Wiggers Brenda Ottjes Charlotte Oudesluijs Jennifer Ovaa
Liesbeth Overbeek Dominique Pater Debbie Pauw- Alexander Wendy
Peetermans- Langerak Miranda Pel Sarita Persoon-Van Slycken Jeanine
Pieters Annelies Pille Romana Van Poele Savannah Poortvliet Sanja de
Pooter Willemijn Pot Jeannet Potappel-Goedegebuure Manon de Pree
Jolanda Prince Maritza Proos Jos de Putter Maarten Rademakers Cindy
Ranshuijsen-Visser Mandy Rebel-de Haan Ines de Rechter Laura de
Rechter Sanela Redic Irma Reeders Manon Remijn Sjoerd de Ridder
Samantha de Rijke-Bostelaar Lidewij Rijken Willie van Rijsbergen
Anne Robër Marianne Roelse Elise Roose Zinzi Rutjes Taslima Sadiq
Laura Schalkwijk Tamara Schanck Chantal van der Scheer Angelique
Schellekens Marjolein van Schendelen Celine Schenkhuizen Krista
Schiettekatte-Okker Tatjana Schigt Martine Schoe Chantal Schollen
Esther Schrier Anne-Marie Schrijver Margot Schröer Daphne Schroevers
Christl Schurink Krista Schuurman Iris Seijbel Anneke Serrarens
Jeannette Siereveld Nousjka Simons Diana Simonse Joke Simonse-van
de Plasse Charelle Sinke Nancy Sinteur Emiel van Slooten Synthia van
Sluijs Marianne Smallegange Annelie Smits Rachelle Soebedar Anita
van Sparrentak Laura Sponselee Bianca Spruit Anne-Lies van Stee
Bianca Steijn Bianca Stok Gerda Stravers Jenny Stubbe Charlenne
Suarez Nelly Suijk-Jansens Karin Taillie Charissa Tanis Henrike Teeuw
Erik van Tilburg Josie Timmermans-Sanidad Cora Timmer-Visser Tuba
Toksöz Martine Traas Sarah Tuhepary Rosanne Uil-Flikweert Wendy
Vaal Jeanet de Valk-Donselaar Shirley van de Velde Ichelle van de Velde
Charlotte van der Velde Nick van der Velden Danielle Veraart Chantal
Verbeek Zara Verbeemen Christianne Verbraeken Helene Verdonk-van
Gurp Lydia Verhage Angie Vermonden Marinda Versluis Suzan Versteege
Karin Vink Sylvia Visser Danielle Vleugel Christiaan de Vlieger Corinda
van Vliet Jan de Voogd Carolien Voogdt Josse Vranken Andrea de Vries
Laura de Vries Nynke De Vries Romana Vulin Kelly de Waele Kyana van
Waes Sheila van Waes Ilse Wagenaar Stephanie van der Wal Coralien
Walhout Julie Walhout Patricia Wartes Esther Waterman Samantha
Wegman Demi van der Werf Janneke van Westen Mariëlla Weststrate
Nathalie Weststrate Karen Wetselaar Ingrid Wevers Ashley van den
Wijngaard Nanja Wildeboer Petra Willaert Patrick Willeboordse Cassidy
Willems Sabrina van der Windt Anita van Wingen Kim van Wingerden
Sarien Wisse Cindy Wouters Melissa Wouters Jessica van Wulpen
Yasmina Yiaar Móhamed Yoonis Farah Cevriye Yuruk Gina Zegers
Hadde van Zelm Angela Zorg Marlou van Zuidland Chantal Zwartbol
College voor Hotelmanagement en Gastronomie
Hotel management
Jos van Alten Stijn van Boxtel Amy Braafhart Joyce de Buck Cynthia
Crawfurd Ruud van Damme Rik Dekker Wesley Dominicus Erwin van
Duijvenbode Matt Flipse Michelle van Gogh Martijn Jonkman Kevin
Klaassen Jennifer Korevaar Lara Kreft Romy Lamper Kees Langebeeke
Nathalie Meijers Leroy van Mierlo Kevin van Mill Yannick Mol Maartje
Ooms Romy Pfeifer Martijn Poppe Carlos Rolsma Koen Vader Tessa
de Witte Simon Zatrib
College voor Hotelmanagement en Gastronomie
Gastronomie
Nick Adriaanse Nakita Arnouts Nando van As Wesley van Assche Jerry
Boersma Lize van der Borgt Sven Brökling Mandy Brouwers Wilco
Bruggeman Manon de Bruine Jamie Burm Florine Cardon Damian Dam
Kaylee Deij Dimitri Demesmaecker Manon Duinkerke Kathy Eerland
Laura de Feijter Brigitta Ferencz Richard Gelens Inge Goedegebuure
Ivaylo de Graaf Iris van Gremberghe Orlando de Groote Gerald van den
Herik Marianne Hoek Ozzie Hoogesteger William Hout Emy Jansen
Lisa Kamp Franklin van de Ketterij Justin Klaassen Joey Klapwijk Aziza
van de Kreeke Rowan Leijnse Saskia de Looff Nacrai Lourens Jillian
van der Lugt Mitchell Martijn Cynthia Matthyssen Maxime Mechielsen
Cherida Meijer Jessica Meulmeester Leslie Nagelkerke Nordin van
Nunen Yannick Ollebek Lianne van Oostende Judith Ovaa Silvester
Paauwe Alberto Pambo Vincent Peijpers Sjoerd van de Plasse Joey van
der Poel Dennis Pouwer Tim Rijk Shirean van Rossum Joël Scherbeijn
Marco Seijbel Nick Selen Lucie Shabantu Camille van Sluis Maurits
Soer Thomas Storms Angela Sturm Mandy Tholenaar Lisanne de Troije
Rick Tuk Mike van der Velden Roxy Vink Jasper de Vries Elinny de Waal
Dylan van der Walle Micha Warrens Stefan van Wattum Berry Wessels
/Arjan Westerhout Indy Witte Suzie Wu Rick Zoutenbier Fabio Zuppelli
College voor Maintenance en Procestechniek
Mario Balnikker John de Beer Christophe Beldjoudi Harold van den
Berghen Dennis Boudewijns Mark Bouthoorn Mischa van Bree Ad de
Bruijne Menno de Caluwé Dieuwertje Ciach Yorick Cortvriendt Serge
Dauwe Jeroen Doorns Muhammed Duru Kaj Eekhout Ronnie van Eijk
Henk Eijke Graeme Esseling Franky Fortuin Sam Heeringa Matthias
van Hoek Jory Huigen Bart Jeremiasse Florian Kapias Remco Kerstjens
Elmar van Keulen Thijs Kodde Martijn Kox John Kuiper Goran Kustura
Jan Legemaat Michael Lekens Marko Lippens Sjoerd Lobbes Rochardi
Maduro Robert Martens Jan Mesu Eugene Minneboo Sabrina Molders
Rico Mortier Kees Neeteson Theo Netten Mathijs Neyt John Obrie
Mike van Oers Jordy Pauwels Roy Pieters Mare Pijpelink Tom de
Poortere Alex de Ridder Ester de Ridder Roy de Ritter Willem Jan
Roelse Mark Romeijnsen Tim de Ruijter Niels Schaier /Timmy Schelfhout
René Scholte (Jerben Slingerland Raymond Smet Erik Smit Charissa
Standaert Jannes Steijn Elmar Stokhof Chris Streefkerk Sam Strijdonk
Bayar Tas Bram Teeuw Ibrahim Tejriti Mike van de Velde Remy van de
Voorde Cor van de Wege Tommy van Wolferen Mike Wollrabe Stefan
Wouterse Murat Yaman
Maritiem en logistiek College De Ruyter
logistiek
Steve van den Aarssen Mitchel Ardon Victor Beekman Rick Bij De Vaate
Ramon den Boer Ruben Boogert Dennis van der Borgt Sander van den
Bosch Riley Breeuwer Robin Davidse Jeroen Dijkwel Bas Dobbelaar
Pieter Duerink Peter Duijnkerke Lars Francke Joël Geluk Robin Goethals
Joery Goossen Franklin Groenbast Meyke van Halst Wouter Hamelijnck
Jesse Hamers Jeroen Heeren Koen den Hertog Matthijs Heugen
Marvin Hoogerland Jurgen van Kampen Okhan Kayisci Senna van der
Knoop Nick Kortenbout Jan Krauke Niels Maljaars Dennis Monteny
Jordy Neven Gèrben Nicolasen Elmar Pijpelink Coen Prinsen Jasper
Riemens Antoine Rijnberg Grigor Sarkisjan Remi Schijve Marcel Smits
Ronald van der Spek Kristov Stasiakowski Teun van Staveren Tim van
der Stelt Wesley van Velsen Gianni Verstraate David Visscher Ricardo
de Visser Thijmen van Waes
Maritiem en logistiek College De Ruyter
Scheepvaart
William Allonsius Jurrian Anderiesse Davy Baaij Joost Bakker Milan
Bastianen Lars Beenakker Sven van Belzen Davy van den Bergen
Henry van Beveren Franqois Bliek Bram Blijlevens Marc Boot Leendert
Bom Joram Bouterse Jordi de Brouwer Leendert de Bruin Bowie van
Buijtenen Joost van den Buuse Richard Cornelisse Kevin van Dalen
Jordy Davidse Maxim Dek Machiel van Dijk John Dijkwel Perry Dijkwel
Kwint Donze Rutger van Doorn Tim Eerkes Jorian Eerland Freek Fase
Sam de Feijter Thom Geelhoedt Jorin Geluk Jerry Goddijn Gert Jan
van de Graaf Luana van de Grift Desley van de Gruiter Leroy Hage
Tom van den Ham Benjamin Hamers Max van Hanegem Daisy de Haze
Donny Heyndrickx Inge Hirdes Miquel Hoeven Pieter Hollebrandse
Christian Hupka Argenis Hurtado Meindert Hus Wouter van IJzerloo
Roberto Jangbahadoer Anthony Janse Marco Jobse Redmar de Jonge
Gino Jonis William Joosse Alexander Joziasse Matthias Joziasse
Jasper Koch Dick Koesveld Justin Koppejan Thomas de Korte Joris
Koster Bart Kruf Kevin Kuiper Rob Lamme Vincent van Leerdam
Diep Lodsoda Tim Loosbergh Johannis Marijs Julien Masius Elbert
Meijer Mike Menheere Gillian Mertens Jan-Pieter Meulmeester Ricardo
Miltenburg Jacques Minderhoud Sabrine Mommersteeg Dico Mudde
Willem Nieuwenhuize Hans Ooms Marien Overbeek Arnout van der
Pijl Marco Pippenbacher Frank Poelstra Mark Rijnhart Joris de Ruijter
Farzad Safikhany-I Jason Schot Joel Schroevers Jeffry van Sluijs
Dominique Smid Mark Spaanderman Roel Stausebach Mark van Stee
Lars Stoel Dylan Strikkers Glenn Troost Jan Pieter Veen Gert-Jan
Verbraak Natascha Verhoef Maurice Vertommen Kevin Visbeen Michel
de Visser Robert Visser Bob Vos Fred van Weynsbergen Martijn
Wilderom Ruben Willeboordse Jeroen van der Zalm Mike Zeën Fabian
Zoer Kenny Zweedijk
College voor Techniek en Design
Bouwkunde
Joost de Bat Harm van Bemmel Yoram van den Berge Burak Berk
Reindert Berman Wilmar Berrevoets Remy Bhagwandin Patrick Biersteker
Andries van Binsbergen Kenny de Block Jochem den Boer Mitchell
Boers Dirk Boot Joan Bouwman Mathieu van Boxtel Bart Braem Hans
van den Brande Naomi de Bruijn Matthias van Burg Niels de Caluwé
Mizgin Qelik Newroz Qelik Yannick van der Cingel Jan-Pieter Dek
Jan-Willem Dekker Harmen Dieleman Mohamed Ekan Bram de Feijter
Martijn Ferket Marnix Franse Erwin van Geesbergen Arco Gijssen
Kilian Haers Bart van Harn Lennard den Hollander Tim Hommel Johrans
de Hond Justin Hoogerland Ernst Hoondert Polle Hopmans Daan van
der Horst Roel Janse Willem Jobse Joey Katzenbauer Jordy de Kok
Justin de Kok Jelco Kosten Adrian de Koster Yari Koster Gert-Jan
Kot Peter Kruijsse Robin de Leeuw Marco de Looff Björn Maranus
Niels Mariman Kevin Martens Jasper Meerdink Ko Meulmeester Joost
Moens Marco Mol Michel van Moolenbroek Peter van Moort Gerco
Murre Mitchell Neels Vincent Nguyen Tim Noordhoek Davy Otte
Diehard Otte Jan Paauwe Nwer Petrov Joey van de Pieterman Olde
Raas Lars de Regt Abdel Rezigui Tom Rijk Jannick Risseeuw Davy
Rosseau Corald Rottier Anthonie Schrijver Arjen Schroevers Jeroen
Sinke Daniël Smits Remco Snoep Martijn Steenbakker Chendel Stokkel
Rick Sturm Roel Sturm Ron Sturm Niels Theune Roy Timmerman
Richenel Valencia Jordi van Veen Christian van de Velde Dirk-Jan
Verboom Bas Verhage Gilles de Visser Jeffrey De Vos Wilbert
Wagenaar Robin Walhout Iris van der Weel Arno van Westen Arjan
Weststrate Tim Willems Rien Wisse Niek Witkam Arnon van de Worp
College voor Techniek en Design
Elektrotechniek
Devon Beneden Bart van Berkel Joey Bertram Robin Biesbroeck
Jordy Bisschop Thomas Bodden Xander Boogaert Jarno Borgs Jorik
Bos Joshua Bos Aaron van den Broeke Jeffrey Broeks Michiel van
Brouwershaven Cindy de Bruijne Mitchel Burky Coen Cramer Jibriil
Diriye John van Eijzeren Tineke Esseling Gerbert van Genderen Collin
Goedegebure Jacob Goud Owen Griffiths Bart Groffen Evert Hamelink
Jonathan Hather Jacco Hendrikse Ron Hendrikse Ferry Hoondert Rick
Hovestadt Luuk van IJserloo Wim Joosse Othman Kafraoui Ibrahim
Karademir Meivin Karelse Jeroen Kartner Rody Kesteloot Keivin de Koek
Rob Koole Sven Koole Jacco de Koster Memet Kumas Dave Lagendijk
Roy Lamper Serge van Leeuwen Herman Leloux Anthony Loof René
Lous Tarek Mekkaoui Davy Minnaard Pieter Mulder Thom Murre Sergio
Neve Rick van Os Ryan van den Ouden Ricardo van Overmeeren Ad
Pannekoek Willem-Jan Paul Clint Peeters Raymond Pimentel Jurian van
der Plank Kris Pouwelse Johan Pronk Patrick Raas Patrick Remijnse
Sander Riemens John van Riemsdijk Jeffrey van Rijswijk Laurent Roest
Luuk Roozen Wouter Sarneel Nawin Sewnath Steven de Smit Davy
Spruijt Lesley van der Staal Mike van Steen Maikel van Summeren Coen
Taal Jan Teunissen Dean Uitterhoeve Vincent Verbrugge Roy Verburg
Rick Verheij Albert-Jan Vermue Ramon Vermue John Verswijver Jeroen
Verwijs Ko de Visser Harmjan van Vliet Stephan Vogel Peter de Waal
Jacob-Jan Walhout Davy Warnier Tom Wattel Jari Weijsters Jason Witte
College voor Techniek en Design
Energietechniek
Rafael Alves de Melo Oliveira Bir Batelaan Eness Bedouch Marc van
Daele Mark Dekker Andrew Djojodimedjo Sergo Garbedia Max de Graaf
Matthijs Janisse Harut Marcarov Owen van den Nieuwenhof Dyon
Provoost Claudia Risseeuw Marijn Sol Stephan de Visser Stèphan
Westveer Rick de Wolf Ruben de Wolff
College voor Techniek en Design
ICT
Silas Aarden Bas Abspoel Sarah van Alem Mohammed Almishowit Joel
van As Kelly Bakker Kemal Ba§acikoglu Peter Bax Geoffrey van Beeck
Yvette van Beers Robin van Belle Tom van Belle Xanne van Belzen
Sharukh Bhoelan Meivin Blankenstijn Mikey van der Bliek Davy Boekhout
Ben Bogaert Jimmy du Bois Ricardo Bolier Jesse Bolle Patrick Boogert
Wilco Boogert Xander van den Boom Frank Boone Jeremy Bos
Youssef Boughmari Lennart van den Bout Michel Christiaansen Lex de
Cock Michael Cornelis Camila da Costa Lima Patrick De Cubber Lex
Dalebout Robin Davidse Sander Davidse Quintin van Dijk Tom van Dijke
Marvin Dophemont Raoul van Dort Dion van Drom Vaitièro van Eijk
Giovanni Elskamp Björn Faber Shano Fadil Mohammedshakir Glenn
Geijp Sander van Ginkel Jeroen de Groote Wouter Haarsma Justin
Hamelink lan den Hamer Roy Harinck Mathieu van der Heijden Robbin
Hoek Van Dijke Joey Huibers Teun Huibregtse Bryan van den Hummel
Daan Hünen Mark de Jager Karin Janse Andrew de Jong Tim de Jonge
Bas Karelse Yusuf Kayi§ci Menno Kiljan Julian de Koeijer Giovanni de
Kort Machiel Krijger David Jesse Kruider Erwin Kruiver Robert Lammers
Tom Lammers Arti de Lijser Wessel van der Linden Bram Lous Geoff
van der Lugt Nick Mangold Adinda Mariman Johan Marsman Sigmar
Martien Andro Martis Nathaniël van der Mast Tom van Meer Wilco de
Meijer Palyter Messelier Rafael Mestre Moreira Ferry Mestrovic Jordy
Mol Aaron van Mourik Nathalie Nijsse Elroy van Noort Rajenco Noort
Damien van Oostrom Joey Padgett Miky Pel Dennis Polderman Nick
Pourquié Dwayne Prins Mike Ridderbos Lisanne Rijk Yorick van Rijswijk
Jurian Romijn Joeri Rommers Robin de Rooij Thomas de Rooij Rafael
dos Santos Silva Fonseca Emil Sashev Vincent Schelleman Mario
Schipper Maxim Schoonen Eline Schrijver Robert Selaru Patrick van der
Sluis Manuel de Smet Stien Smits Esmay van Steenberge Martien van
Steenbergen Branco Turk Valentin Vader Jordy Veerhoek Jim van de
Velde Thierry Veldhuis Martijn Verkleij Rachel Vermeulen Felix Vermue
Robert Verschueren Charlie Verstraeten Luc Visser Jim van der Vlies
Eliene Vogel Levi Vreeke Delano Vrolijk Ziggy De Wilde Kris Willemsen
Kuba Witkowski Rachid Ziaty Joanito De Zweemer
College voor Techniek en Design
Infratechniek
Jacco van Belzen Niels van Belzen Bart Bliek Marcel Christiaanse Keith
van Craenenbroeck Thomas Dekker Jelle de Gardeijn Kees Gillissen
Rick Hiele Johnny Keim Tom de Landmeter Dylan Maljers Santos
Manuel Pirn Minderhoud Rick Moerdijk Robin Muit Willem Murre Jaël
Pattipeilohij Glenn Polsema Eric Rottier Sjoerd van Tilburg David van de
Velde Niek Verdurmen
College voor Techniek en Design
Installatietechniek
Wesley Baert Maurice Bakker Abco van Bendegem Cor de Bruine Davy
van Damme Edwin Everts Henri den Hartog Bob van der Hoek Leroy
Hoondert Marthijn Jansen Bram van de Kop Davy Meinders Robert
Melissant Bas Minneboo Wouter Oosterling Peter Krijn Pikaart Elmar
Scheele Olaf Schelstraete Sander van Sluijs Daan Smits Axl Spruijt
Jeroen van Steenberge Danny Verberkmoes Timon Walhout Rudy Zegers
College voor Techniek en Design
laboratoriumtechniek
Jouke de Bel Govert Blommerde Randy Böhm Laurens Bommeljé Tom
Boogaard Charlotte van den Brink Kimberley van Broekhoven Cengiz
Cebeci Joany Claaszen Sam Compiet Thomas De Belie Gerarda
Elenbaas Manon Eversdijk Carmen de Fouw Roy Fremouw Joey
Geijs Ingrid Govaert Lisa van Ham Ilse Hamelink Gert-jan Hermans
Mitchell Hooplot Jeffrey van Lieshout Naomi Lindhout Rowena van Loon
Robin Minderhoud Asa Parinussa Gerard Pel Marina Pieters Ineke van
Schelven Veerle Slabbekoorn Jody van Walraven
College voor Techniek en Design
Wietaaltechniek
Niels Akershoek Dylan Bakker Wesley de Beule Arjen Bijl Christian
Bolier Jaimie Bom Niek Brouwer Toby de Brouwer Jan-Willem Dekker
Martijn Dieleman Martin Dooge Lorenso Dorothea Michel Dorreman
Raymond van Duivendijk Joeri van Eijk Rick van der Eijk Gino Elodia
Rik Erasmus Stefan Francke Robin Geluk Glenn't Gilde Jeroen van
Gimst Stef de Goederen Martijn Goossen Maarten Goud Gert de Graaf
Dylan Graham Eelco Grootjans Arsenio Hardjopawiro Richard van
Heusden Chris van der Hiele Sven d' Hooghe Victor van den Hooven
Niels Janse Bas-Jan de Jonge Remco de Keijzer Jelle Klap Mike Kooi
Dewald de Korne Thijs de Kraa Ricardo Lafertin Jordy van Lambalgen