Marijn Francke Familieberichten 0 (Tlensenlinq.nl Ül/3/J3ilafJ UsKUJItilTH Dina de Keijzer - Kommer Cornelis Michielsen Pieter 't Jong A. Guiljam en J.H. Guiljam-de Frel Bedroefd, maar vol fijne herinneringen en dankbaar dat zij zo lang bij ons was, geven wij u kennis dat onverwachts, zacht en kalm, is overleden onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Dien echtgenote van Johannes Leendert de Keijzer 11980 r 30 september 1915 f 16 juli 2014 Zierikzee, Karei de Keijzer I Margriet de Keijzer-van Tïggele t Jes Drehsen Moriaanshoofd, Zierikzee/ Petra en Alfred r, Robbert Léon en Annegien Anna, Bas Zierikzee, Ad dè Keijzer Cobi de Keijzer-de Pagter Zierikzee, Martijn Zierikzee, Erik Zierikzee, Borrendamme 88f Correspondentieadres: Krepelstraat 21 4301 AL Zierikzee Dinsdag 22 juli zal de crematieplechtigheid om 12.00 uur gehouden worden in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Borrendamme 88 en de vrijwilligers voor de liefdevolle verzorging. Hendrik Jan Boogerd Omdat er liefde is Bestaat er geen voorbij. In alle eeuwigheid ben jij. T.H. Met groot verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop hij zijn strijd heeft gestreden, geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve vader Sinds 12 november 2010 weduwnaar van D. Michielsen - Eckhardt Hoek, 31 augustus 1925 f Vlissingen, 12 juli 2014 Janny Michielsen Dineke Wheatley - Michielsen Bob Wheatley Burgemeester Stemerdinglaan 36 4388 AB Oost - Souburg De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Wanneer ik door de velden ga en zon en hemel gadesla dan weet ik, Heer, hoe groot Gij zijt en buig mij voor Uw Majesteit. Op bijna honderdjarige leeftijd is zachtjes uit de tijd gegleden onze lieve vader, opa en overopa Jacobus Willem van den Dries weduwnaar van Henriëtte van der Heijden 12 september 1914 Heinkenszand 16 juli 2014 Rilland: Maria en Hans Arnemuiden: Agnes en Sjaak Els en Eelco, Stijn Rinus en Kelly, Niek Heinkenszand: JanenKosien RobenAstrid C? Christian en Patricia, Rick Correspondentieadres: Sloeweg 5,4341 RJ Arnemuiden De begrafenis zal in familiekring plaatsvinden. Jannie de Visser - Lindhout In plaats van kaarten Verdrietig, maar dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen, delen wij u mee dat is overleden mijn lieve, zorgzame man, onze lieve vader en opa John Haverkort echtgenoot van Jenny Haverkort-Minnaard Bergen op Zoom Yerseke 25-05-1944 13-07-2014 Jenny Dian en Joost Mark en Mischa Lian Stéphanie 9? en Colin Daniëlle en Jan-Kees Correspondentieadres: Jenny Haverkort Moerplein 103 4401 HZ Yerseke Naar de wens van John heeft de crematie in stilte plaatsgevonden. Wij bedanken alle medewerksters van buurtzorg en de huisartsenpraktijk Yerseke, in het bijzonder dokter van der Kooij voor hun liefdevolle verzorging. Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zwager en oom John Haverkort Wij wensen de familie veel sterkte toe. Namens de familie Minnaard - Marinus Marcus - vriend van Soon Hui Kim Uw blijken van medeleven, de vele hartelijke reacties, kaarten en prachtige bloemstukken, ontvangen na het overlijden en bij de begrafenis van waren overweldigend. Zeer veel dank daarvoor. Omdat het voor ons niet mogelijk is om iedereen persoonlijk te schrijven, betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. Tina Oosse-de Jonge André en Marianne't Jong Wilma en Leo Kodde kleinkinderen Zierikzee, juli 2014 4 6 vrijdag 18 juli 2014 kijk ook op 1954 1 Korinthe 13:13 2014 Door Gods goedheid en sparende hand hopen wij te gedenken, met onze kinderen, klein- en achterkleinkinderen en familie, dat wij DV op maandag 21 juli 60 jaar zijn getrouwd Claushof 35 4461 SL Goes f Enige en algemene kennisgeving Heden overleed Rotterdam, 4-2-1930 Terneuzen, 16-7-2014 correspondentieadres: Kwakkenbos Bewindvoeringen B.V. Postbus 35 4460 AA Goes Maandag 21 juli is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 37 te Terneuzen. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Tot ons grote verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve echtgenote, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma. Wij zullen haar missen. Op 11 juli 2014 is thuis overleden geboren op 14 maart te Sint Maartensdijk echtgenote van Jan de Visser Holten: Connie en Johan Jeroen en Leonie Jasmijn Jasper Den Haag: Marjan en Ralph Janneke Goor: Marco en Cynthia Britt Markelo: Héleen en Henk-Jan Sem Kris Onze dank gaat uit naar de goede verzorging van Dokter Rosing. Noordachtereschweg 4 7475 BL Markelo De crematie heeft plaatsgevonden in besloten kring. We hadden nog zoveel plannen. We wilden nog zoveel doen. Zonder jou zal ons leven, nooit meer zijn zoals toen. Tot ons groot verdriet is plotseling van ons heengegaan mijn lieve vriend en onze broer Krabbend ij ke, 11 maart 1950 t Roosendaal, 11 juli 2014 Roosendaal: Soon Hui Kim Krabbendijke: Max Francke t Borssele: Jaap Francke Annemiek Francke en kinderen Correspondentieadres: Jurjaneweg 21 4454 PS Borssele De crematiedienst heeft in besloten kring plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 46