Colofon (I1ensenlinq.nl Familieberichten amilieberichten Janna Verhage Janna Verhage Jannie Sanderse-Verhage Lydie Alice Standaert Cornelis Verdaasdonk - Cor - Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? C 0800 - 4444 000 Thijmen van Sikkelerus kijk ook op dinsdag 15 juli 2014 35 In vrede kan ik mij te ruste begeven en aanstonds inslapen want Gij alleen o Here doet mij veilig wonen. (Psalm 4:9) Na een geduldig gedragen ziekte i& rustig en kalm van ons heengegaan onze lieve, zorgzame moeder en oma Weduwe sinds 25 december 2001 van PieterSanderse Geboren te Middelburg 03-07-1929 Overleden te Middelburg 11-07-2014 Middelburg: Pieter en Annie Sanderse-Wisse Annalie, Marjolein, Evelien, Julia Bergen op Zoom: Marrie en Björn Köoren-Sanderse Lilly, Bart Temeuzen: Ellen en Menno Bult-Sanderse Rick, Mart Middelburg: Chris en Marjon Sanderse-Joosse Nadorstweg 15,4333 AK Middelburg Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen (vanavond) dinsdag 15 juli van 19.00 tot 20.30 uur aan de Nadorstweg 15 te Middelburg. De dienst van Woord en gebed waarin hoopt voor te gaan Ds. H.P. Brandsma zal worden gehouden op D.V. donderdag 17 juli om 12.00 uur in de Christelijke Gereformeerde Gasthuiskerk te Middelburg aan de Lange Delft 94. Daar is nog gelegenheid tot condoleren en afscheidnemen van 11.00 tot 11.45 uur vooraf gaand aan de dienst. De begrafenis zal plaatsvinden om 13.30 uur op de algemene begraafplaats te Sint Laurens. Wij zorgen zelf voor de bloemen. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgstroom, team Klarenbeeken het artsenteam van de Vleugelnoot die onze moeder en oma op een liefdevolle wijze verzorgd hebben. Tot ons groot verdriet hebben wij opnieuw afscheid moeten nemen van een lieve zus, schoonzus en tante Echtgenote van onze overleden zwager en oom Piet Sanderse Op de leeftijd van 85 jaar. Zij was een hartelijke, gastvrije en evenwichtige vrouw, van wie wij veel hebben gehouden. Kenmerkend voor haar leven waren belangstelling en zorg voor anderen. Wij vertrouwen haar toe aan Gods barmhartigheid. Bilthoven: Adri Flipse IJmuiden: Adrie Verhage Middelburg: Corrieen Lies Adriaanse-Verhage Soest: Riet en Ab van de Meent-Verhage Heiloo: Debora en Jan Vrij-Verhage Middelburg: Paul Weltevrede In Herinnering: Chris en Heieen Verhage-de Bruyne Ine en Bou van der Slikke-Verhage Jo Flipse-Verhage Gerrie Verhage-Felix Ank Weltevrede-Verhage Neven en nichten Middelburg, 11 juli 2014 Wie zal tot Hem zeggen: Wat doet Gij? Job 9:12b Met droefheid delen wij u mede dat door de Heere is weggenomen onze lieve schoonzuster Geboren op 3-7-1929 overleden op 11-7- 2014 Alphen a/d Rijn: N.P. Mik-Sanderse Middelburg: W. Sanderse Maasdam: P.H. Sanderse Neven en nichten Stil ging je heen, lang heb je gewacht. Op het laatst weinig gesproken, maar wel veel gedacht. Je bent nu daar waar je rusten mag. Wij hadden zo graag nog wat langer met elkaar willen genieten. Het heeft helaas niet zo mogen zijn. Wij hebben afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder, oma en grote oma echtgenote van Eugène Leopold Rammelaere 1 Eede, 6 maart 1925 Terneuzen, 12 juli 2014 Eede: Eugène Rammelaere Sonja en Luc Angelo B rechtje Mike en Alina Guste Angelique v en Valentijn Annemie en Jan Niek in liefdevolle herinnering Sander Met dank aan de doktoren, het verplegend en verzorgend personeel van de Thuiszorg. Correspondentieadres: Dorpsplein 22 4529 GJ Eede De uitvaartdienst zal plaatsvinden op vrijdag 18 juli om 10.30 uur in de Heilige Maria Hemelvaartkerk te Aardenburg, waarna aansluitend de begrafenis is te Eede. Alleen schriftelijke condoleance. Geen bezoek aan huis. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met pijn in ons hart nemen wij afscheid van onze vader en opa In de leeftijd van 83 jaar is hij, op 11 juli 2014, in de Vurssche in Axel, overleden. Saskia Verdaasdonk Carolina Verdaasdonk Dennis Sanches Jan Kees Geelhoed Annika Geelhoed Peter Steneker Martina Geelhoed Correspondentieadres: Hamplein 20 4822 VS Breda Op donderdag 17 juli om 14.00 uur zal er in een kleine dienst in 'de Halle', Rooseveltlaan 1a, in Axel, afscheid worden genomen van Cor Verdaasdonk. Aansluitend wordt hij ter aarde besteld op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan in Axel. Na de begrafenis heeft u de gelegenheid om de familie in 'De Halle' te condoleren en bent u uitgenodigd voor een kopje koffie. Mochten wij vergeten zijn u een kaart te sturen, dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Cor hield van bloemen. Uitvaart Informatie Hulplijn Bekijk nu het antwoord van De Uitvaart Informatie Hulplijn op www. uitvaarti nformatieh u lp lij nn l Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week Hij, Die u roept, is getrouw, Die het ook doen zal. Thessalonisensen 5:24 Na een dankbaar leven is rustig heengegaan, onze lieve vader, opa, opa-opa, broer en schoonbroer Hendrik Baaima Weduwnaar van Hendrika Liedewij van den Kerkhoff in de gezegende leeftijd van 89 jaar. Benoemd tot Lid in de Orde van Oranje Nassau 45 jaar met plezier en trouw organist in de PKN Terneuzen geweest. Vlaardingen, 14 juli 1925 Hulst, 14 juli 2014 Corrie Bakker-Baaima t en Piet Bakker Lilian en Twan Björn, Ivar Henriëten Erik Sophie, Rick, Stijn Peteren Saskia Robyn, Indy, Sterre Joke Stolk-Baaima en Ewout Stolk Sandra en Wim Merith, Jenthe, Thimo, Jadith Erik en Margreet Allison, Joëlla, Mitchell Jeroen en Dimphy Naomi, Michael, Jesse en verdere familie Correspondentieadres: Familie Stolk-Baaima Zeedorp 21 4589 KX Ossen isse De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 17 juli, aanvang 13.30 uur in de Opstandingskerk, Bellamystraat 74 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28b te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de Opstandingskerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving ontvangt, deze aankondiging als zodanig beschouwen. 15 Juli 2004 15 Juli 2014 Zoveel tranen, zoveel verdriet. Vergeten kunnen wij je niet. Elke dag weer dat grote gemis. Mama, Papa en Milou Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax I 088-013 9990 Internet I www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 61