Familieberichten O fTlensenLinq.nL ÜTd&dÜBn Suzanna Cornelia de Doelder-Bakker Sterven doe je niet ineens, maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf 't is vreemd, maar die vergeet je Het is je dikwijls zelfs ontgaan je zegt: ik ben wat moe maar op 'n keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Toon Hermans Na een langzaam achteruitgaande gezondheid is rustig ingeslapen SllUS Echtgenote van Machiel de Doelder in de leeftijd van 85 jaar. Terneuzen: Machiel de Doelder Kind en achterkleinkinderen Familie Bakker Terneuzen, 13 juli 2014 Ter Schorre, Woning R16 Correspondentieadres Oostelijk Bolwerk 752 4531 GW Terneuzen Mijn vrouw ligt opgebaard in het uitvaartcentrum naast het crematorium in Terneuzen, Bellamystraat 28c, waar u nog afscheid van haar kunt nemen op donderdag 17 juli van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op vrijdag 18 juli om 11.00 uur in het crematorium te Terneuzen. Na afloop kunt u de naaste familie condoleren in de aula van het crematorium. Wilt u, indien u geen kennisgeving ontvangt, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Je was een vrouw van weinig woorden. Duidelijk herkenbaar voor diegene die bij je hoorden. Iemand waarop je kon bouwen. Met een woord waarop je kon vertrouwen. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, goedheid, bezorgdheid, eerlijkheid en liefde is plotseling van ons heen gegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en klein omaatje Adriana Jozina van de Wege sinds 21 mei 2010 weduwe van Aijaon Keijmel 7 oktober 1934 t 9 juli 2014 Breskens: Rina en Arnold Cynthia en Roar, Sandy, Daley Angelo en Ineke, Esmee, Floris Breskens: Marianne Jeffrey Shirley Correspondentieadres Ringlaan 51 4511 HJ Breskens De begrafenis heeft in besloten familiekring plaatsgevonden. Hij hield van de polder, het weidse land.^ Daar heeft hij gewerkt, daar heeft hij geleefd. Daar heeft hij zijn mooiste jaren beleefd. Na een leven van werken, zorg en toewijding voor zijn gezin is na een kortstondige ziekte overleden mijn lieve man, pa, opa en vriend Cornelis de Koeijer echtgenoot van Elizabeth Dekker Schoondijke, 27 juni 1934 Oostburg, 12 juli 2014 Westdorpe: Connie Hoek: Jacco Robin en Mariët André Erik in herinnering Jan Steenstraat 2 4501 JZ Oostburg Gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 17 juli van 19.30 tot 20.00 uur in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis in Oostburg. De crematieplechtigheid vindt plaats op vrijdag 18 juli om 14.00 uur in het Monuta crematorium, Bellamy straat 28c in Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Zij die geen kaart hebben ontvangen, hopen wij op deze wijze te bereiken. Het leven is overgegaan in een herinnering.... Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze broer, zwager, oom en oudoom Cor de Koeijer echtgenoot van Lies Dekker Oostburg: Karei de Koeijer (in herinnering) Lien de Koeijer-Leenhouts Bram en Lijsbert Daniëlle, Karolien, Miranda Karla en Jan Liesette, Rini IJzendijke: Saar Dreve-de Koeijer Cor Dreve Corina en Andreas Schoondijke: Lieneke Verkruijsse-de Koeijer Ian Verkruijsse (in herinnering) Ina en Bram Lian Annet en Johan Niek, Ilse Oostburg, 12 juli 2014 Bart Luijcks Heel bijzonder heel gewoon, gewoon een heel bijzondere man In de vroege ochtend van vrijdag 11 juli hebben wij onverwacht en veel te vroeg afscheid moeten nemen van mijn geweldige man, onze lieve vader en trotse opa Theo Otto hij is 71 jaar geworden Ineke Otto-Gladpootjes Marco en Pascal Lisenka en Erik Sem en Sveva De herdenkingsdienst voor Theo vindt donderdag 17 juli plaats in het crematorium van Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Er zal daar om 14:00 uur gelegenheid zijn voor een persoonlijk afscheid. Aansluitend willen wij om 14:30 uur Theo herdenken. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Indien wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Correspondentieadres: Zwanenhof 13 4332 DK Middelburg Bedroefd, maar dankbaar dat verder lijden hem gespaard is gebleven, geven wij kennis van het overlijden, in groepswoning Blaauwe Hofke 63 te Hulst, van Gerardus Leopoldus Pieters Ik Sint Jansteen, 14-11-1930 t Hulst, 12-07-2014 Namens de familie: M. van Waterschoot-Pieters De uitvaartdienst zal plaatsvinden op vrijdag 18 juli 2014 om 10.30 uur in de kapel van de Blaauwe Hoeve te Hulst,, waarna crematie in stilte volgt. Afscheid nemen van Gerard is mogelijk donderdag 17 juli van 18.30 tot 19.00 uur in familiekamer 2, Blaauwe Hofke 90 te Hulst. Gaarne schriftelijke condoleances: Truffinoweg212,4561 NT Hulst Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen. ÉÉJIt B 34 I dinsdag 15 juli 2014 kijk ook op Oostburg: E. de Koeijer - Dekker Soms is er zoveel wat we voelen en zo weinig wat we kunnen zeggen. We zijn verdrietig door het overlijden van Papa van Kaja, Luca en Jazz We wensen Niél, Kaja, Jazz en familie heel veel sterkte toe. Pedagogisch medewerkers, kinderen van kdv de Kokkels en bso de Schippertjes, directie en Raad van Toezicht Kinderopvang Zeeuws-Vlaanderen t

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 60