Colofon Familieberichten Pieternella Jacoba Zomer-Baumann 0111450717 kijk ook op |j| (DgnSen[inq Arie Maarten Martinus Verhoog Janna Verhage Janna Verhage Jannie Sanderse-Verhage Pietje Schouwen-Duiveland dinsdag 15 juli 2014 I 35 Met droefheid delen we u mee, dat is overleden onze lieve broer en zwager Johannes Pieter Roelse We wensen de familie sterkte toe. In liefde gedenken wij allen die ons zijn voorgegaan in de familie kring. Grijpskerke B.H. Francke-Roelse Meliskerke L. Wisse Neven en nichten Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze geliefde zwager en oom Johannes Pieter Roelse weduwnaar van Pieternella Davidse Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Koudekerke: Meliskerke: Arnemuiden: Meliskerke: Meliskerke: Ede: Meliskerke: Meliskerke: Oudehorne: Zoutelande: Zoutelande: Vlissingen: Kamperland: Meliskerke, 11 juli 2014 K. Izeboud-Davidse t P.D. Izeboud t J. Davidse t J. Davidse-Spruijt A. Davidse t A. Davidse-van Belzen P. Davidse t I. Davidse-Wisse N. Geschiere-Davidse t J. Geschiere t A. Talma-Davidse P. Talma C. Davidse f. Davidse-Kerkhove J.A. Davidse t W.P. Davidse H. Davidse-Kroes J.A. Davidse t C. Davidse-Louwerse L. Willemse t L. de Buck-Davidse P. de Buck -M.B. Davidse B. Davidse-Meijer K. de Looff-Davidse t M.J.de Looff C. de Looff-Heijl Neven en nichten Veel heb je ons gegeven Veel heb je voor ons betekend Plotseling uit ons leven gedreven Blijf je in onze harten leven Bedroefd, maar dankbaar terugkijkend naar wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve broer, zwager en oom in de leeftijd van 73 jaar. Oost-Souburg: Tineke en Bob van Arend-Verhoog Delft: Eric en Rubi Sylvana, Joost Breda: Marcel 11 juli 2014 Correspondentieadres: Ritthemsestraat 17 4388 JM Oost-Souburg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 17 juli om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. In vrede kan ik mij te ruste begeven en aanstonds inslapen want Gij alleen o Here doet mij veilig wonen. (Psalm 4:9) Na een geduldig gedragen ziekte is rustig en kalm van ons heengegaan onze lieve, zorgzame moeder en oma Weduwe sinds 25 december 2001 van Pieter Sanderse Geboren te Middelburg 03-07-1929 Overleden te Middelburg 11-07-2014 Middelburg: Pieter en Annie Sanderse-Wisse Annalie, Marjolein, Evelien, Julia Bergen op Zoom: Marrie en Björn Kooren-Sanderse Lilly, Bart Terneuzen: Ellen en Menno Bult-Sanderse Rick, Mart Middelburg: Chris en Marjon Sanderse-Joosse Nadorstweg 15,4333 AK Middelburg Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen (vanavond) dinsdag 15 juli van 19.00 tot 20.30 uur aan de Nadorstweg 15 te Middelburg. De dienst van Woord en gebed waarin hoopt voor te gaan Ds. H.P. Brandsma zal worden gehouden op D.V. donderdag 17 juli om 12.00 uur in de Christelijke Gereformeerde Gasthuiskerk te Middelburg aan de Lange Delft 94. Daar is nog gelegenheid tot condoleren en afscheidnemen van 11.00 tot 11.45 uur vooraf gaand aan de dienst. De begrafenis zal plaatsvinden om 13.30 uur op de algemene begraafplaats te Sint Laurens. Wij zorgen zelf voor de bloemen. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgstroom, team Klarenbeek en het artsenteam van de Vleugelnoot die onze moeder en oma op een liefdevolle wijze verzorgd hebben. Tot ons groot verdriet hebben wij opnieuw afscheid moeten nemen van een lieve zus, schoonzus en tante Echtgenote van onze overleden zwager en oom Piet Sanderse Op de leeftijd van 85 jaar. Zij was een hartelijke, gastvrije en evenwichtige vrouw, van wie wij veel hebben gehouden. Kenmerkend voor haar leven waren belangstelling en zorg voor anderen. Wij vertrouwen haar toe aan Gods barmhartigheid. Bilthoven: Adri Flipse IJmuiden: Adrie Verhage Middelburg: Corrie en Lies Adriaanse-Verhage Soest: Riet en Ab van de Meent-Verhage Heiloo: Debora en Jan Vrij-Verhage Middelburg: Paul Weltevrede In Herinnering: Chris en Heieen Verhage-de Bruyne Ine en Bou van der Slikke-Verhage Jo Flipse-Verhage Gerrie Verhage-Felix Ank Weltevrede-Verhage Neven en nichten Middelburg, 11 juli 2014 Wie zal tot Hem zeggen: Wat doet Gij? Job 9:12b Met droefheid delen wij u mede dat door de Heere is weggenomen onze lieve schoonzuster Geboren op 3-7-1929 overleden op 11-7- 2014 Alphen a/d Rijn: N.P. Mik-Sanderse Middelburg: W. Sanderse Maasdam: P.H. Sanderse Neven en nichten Met droefheid vernamen wij dat onze lieve dappere schoonzus en tante is overleden Jannie de Visser-Lindhout echtgenote van Jan de Visser Sint-Maartensdijk 14 maart 1942 Markelo 11 juli 2014 Kapelle: Ko de Visser Werkendam: Tine de Visser-Tilroe St. Laurens: Piet en Leny Sanderse-de Visser Neven en nichten Het laatste beetje is nu op veel was er te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand gedoofd zijn alle vuren. Voor wie het aangaat is 't niet erg die heeft genoeg geleden. Wel voor hen die ik achterliet vaarwel en wees tevreden... Vol bewondering waarop zij het onvermijdelijke aanvaarde en daarmee het afscheid voor ons minder moeilijk maakte, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma en overoma echtgenote van Willem Gerardus Zomer 12 januari 1996 in de leeftijd van 80 jaar. Jan en Anneke Miranda en Bram, Gwen, Gaby Elma en Rik, Jesse Leo en Bartha André en Lindy Leonie en Conrad, Tess Tonny en Atie Arina, Thijs Burgh-Haamstede, 12 juli 2014 Sluispad 47 Correspondentieadres: Irenestraat 37,4328 BT Burgh-Haamstede Donderdag 17 juli zal er om 11.00 uur een afscheidssamenkomst gehouden worden in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Uitvaartverzorging voor een zorgzame begeleiding www.uitvaartsd.nl Uitvaartbegeleiders: Rien de Bruijne Janine Schouls Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail I pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon I 088-013 9999 Fax I 088-013 9990 Internet I www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 35