s x fllensenlinq.nl dsn V 5 Evi Wisse Adriana Christina de Buck - Goedbloed Leintje Crucq Lien Geertje van Molenbroek Theo Otto De Heer is mijn Herder Het ontbreekt mij aan niets. In de gezegende leeftijd van 87 jaar, geven wij u kennis dat de Heere tot Zich riep mijn lieve zorgzame vrouw, moeder en oma Veere Lewedorp Grijpskerke Jan de Buck Jan en Wilna An ja en Nico Janick en Melanie Yordi Ome dank gaat uit naar de medewerkers van zorgcentrum Nieuw Sandenburgh afdeling Kruithof voor de liefdevolle verzorging. Nieuw Sandenburgh, 13 juli 2014 Sandenburghlaan 2, kamer 31 4351 RL Veere Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 17 juli van 19.00 tot 20.00 uur in de rouwkamer van uitvaartverzorging H. Jobse, Sandenburghlaan 2 te Veere. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 18 juli om 13.00 uur in het restaurant van zorgcentrum Nieuw Sandenburgh, Sandenburghlaan 2 te Veere. Aansluitend zal omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Zanddijkseweg te Veere. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemd restaurant. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Janna van den Heuvel - Nieuwenhuijse Janny Wees mij genadig, o God! Wees mij genadig, want mijn ziel betrouwt op U, en ik neem mijn toevlucht onder de schaduw Uwer vleugelen. Psalm 57:2a Na een leven van zorg en plicht voor allen die haar dierbaar waren is na een kortstondig ziekbed overleden mijn lieve en zorgzame zuster in de leeftijd van 92 jaar. Middelburg: M. Wouters - Crucq Turfkaai 7 4331 JV Middelburg, 14 juli 2014 Mijn zus is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op donderdag 17 juli van 19.00 tot 19.30 uur. De rouwdienst, voorafgaand aan de begrafenis, wordt gehouden op vrijdag 18 juli om 10.30 uur in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Cornell's de Koeijer Elizabeth Dekker Heel bijzonder heel gewoon, gewoon een heel bijzondere man In de vroege ochtend van vrijdag 11 juli hebben wij onverwacht en veel te vroeg afscheid moeten nemen van mijn geweldige man, onze lieve vader en trotse opa hij is 71 jaar geworden Ineke Otto-Gladpootjes Marco en Pascal Lisenka en Erik Sem en Sveva De herdenkingsdienst voor Theo vindt donderdag 17 juli plaats in het crematorium van Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Er zal daar om 14:00 uur gelegenheid zijn voor een persoonlijk afscheid. Aansluitend willen wij om 14:30 uur Theo herdenken. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Indien wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Correspondentieadres: Zwanenhof 13 4332 DK Middelburg 34 dinsdag 15 juli 2014 kijk ook op Niemand zo mooi als jij Niemand zo trots als wij dankbaar zijn wij met de geboorte van onze dochter 12-7-2014 Wim en Linda Wisse Kelderweg 4 4365 SC Meliskerke Mijn hart doet zeer keer op keer door het intense stil verdriet gelukkig dat niemand het ziet... Janny Met veel pijn in ons hart hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en schoonmoeder en mijn lieve oma 8 maart 1942 9 juli 2014 Jan van den Heuvel Jan en Ilse, Rona Een bijzonder woord van dank aan Dr.C. de Brabander, Dr. F.A.N.Bronzwaer, mevrouw I.Baronner, Deborah Benschop en Mariska de Rooy van Zorgstroom en het team van kapper Kis voor hun liefdevolle aandacht, ondersteuning en hulp. Walstraat 232, 4381 GW Vlissingen Naar wens van Janny heeft de afscheidsbijeenkomst in besloten kring plaatsgevonden. Hij hield van de polder, het weidse land. Daar heeft hij gewerkt, daar heeft hij geleefd. Daar heeft hij zijn mooiste jaren beleefd. Na een leven van werken, zorg en toewijding voor zijn gezin is na een kortstondige ziekte overleden mijn lieve man, pa, opa en vriend echtgenoot van Schoondijke, 27 juni 1934 Oostburg, 12 juli 2014 Oostburg: E. de Koeijer - Dekker Westdorpe: Connie Hoek: Jacco Robin en Mariët André Erik in herinnering Jan Steenstraat 2 4501 JZ Oostburg Gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 17 juli van 19.30 tot 20.00 uur in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis in Oostburg. De crematieplechtigheid vindt plaats op vrijdag 18 juli om 14.00 uur in het Monuta crematorium, Bellamy- straat 28c in Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Zij die geen kaart hebben ontvangen, hopen wij op deze wijze te bereiken. Totaal onverwachts is onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder uit het leven weggenomen. Te midden van haar kinderen en kleinkinderen op een zonnige dag in Katwijk aan Zee, juist nadat ze haar kleindochter na een jaar Australië van Schiphol had afgehaald. -Truus- Vlissingen, 8 juni 1929 Katwijk aan Zee, 11 juli 2014 Mama heeft de laatste jaren van haar leven enorm genoten in Luxemburg bij haar familie en van alle mooie vakanties samen met haar dochter. Ondanks je respectabele leeftijd van 85 jaar, zijn we allemaal zeer verdrietig en zullen we je ontzettend missen. Lieve mam, Je was een levensgenieter. Carla Vlissingen: Vlissingen: Vlissingen: Luxemburg: Chris Stroo Eddy Stroo t Sylvia Bosselaar- Stroo Rob Bosselaar Suzanne Bosselaar Ellen Bosselaar Wouter Bosselaar Carla Moelee-Stroo Dick Moelee Sandra Moelee en Yves Hemmerling Olivier, Nathalie, Julie en Lena Erik Moelee en Magalie Wolter Mark Moelee en Benjamin Piccin Karin Moelee Correspondentieadres: C.A.T. Stroo Schuitvaartgracht 189 4382GM, Vlissingen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 18 juli om 15.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. - .W

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 34