Colofon *M°' O mensenlinq.nl Familieberichten Johannes Pieter Roelse Maria Francke Maatje van de Visser Mattie amilieberichten Uw genade is mij genoeg. Na een leven van arbeid en zorg, waar we dankbaar voor zijn, is na een periode van afname van krachten en gedachten, overleden onze lieve vader, opa en oude-opa gehuwd geweest met Pieternella Davidse, t 13 april 2004 25 november 1920 t 11 juli 2014 Oostkapelle Riek en Jasper Coppoolse - Roelse lan en Ingeborg Sabine en Patrick Xanthe, Valerie Meliskerke Kees en Marij Roelse - Deckers Joost en Eve Saco en Rosanne Kian, Liz Maarten en Marisa Gert-Jan en Wilma V Grijpskerke Rias en Corrie Roelse - de Visser Marieke en Jan Aimy, Lotte Karin en Thijs V Andrea en Rutger Stan Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgcentrum Simnia voor de liefdevolle zorg. Zorgcentrum Simnia CorrespondentieadresJ.J. Coppoolse Molenweg 6 4356 AB Oostkapelle Wij nodigen u uit de afscheidsdienst bij te wonen op donderdag 17 juli om 13.30 uur in de Odulphuskerk, Torenstraat in Meliskerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Meliskerke om 15.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Odulphuskerk. Heden behaagde het de Heere van onze zijde weg te nemen, na een periode van afnemende krachten, mijn geliefde zorgzame zuster, onze lieve en altijd meelevende (oud)tante in de leeftijd van 88 jaar. Sterke de Heere ons in dit verlies. MiddelburgA. Francke C. Francke - de Visser (in herinnering) Middelburg Adri en Suzan Franc-ke - Kodde MiddelburgEls en Thon de Munck - Francke Middelburg Johan en Hannie Francke - Kodde Achterneven en -nichten Onze dank gaat uit naar iedereen die haar de laatste jaren verzorgd heeft, in het bijzonder het personeel van Eben-Haëzer. 11 juli 2014 Zorgcentrum Cedrah, locatie Eben-Haëzer Correspondentieadres A. Francke Ooststraat 5 4333 KP Middelburg Er is gelegenheid tot condoleren op dinsdag 15 juli van 19.00 tot 19.30 uur in de Ter Hoogekerk, Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg. Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen op D.V. woensdag 16 juli om 13.45 uur. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Noordweg te Sint Laurens. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de Ter Hoogekerk. Geen bloemen Nu heb je eindelijk rust Je lijden is voorbij Jouw liefde en je warmte Liet je achter hier bij mij In dankbare herinnering aan alles wat zij voor mij is geweest, laat ik u weten dat ik afscheid heb moeten nemen van mijn lieve moeder in de leeftijd van 69 jaar Conny Moerman Nina Goes, 11 juli 2014 Correspondentieadres: Gildenstraat 47,4421 KV Kapelle De afscheidsdienst die we voor mijn moeder houden, zal plaatsvinden op woensdag 16 juli om 13.30 uur in rouwcentrum Peter Butler Maalstede la te Kapelle. Aansluitend begeleiden we haar naar haar laatste rustplaats op de begraafplaats te Biezelinge. Hierna ontmoeten we elkaar voor een samenzijn in voornoemd rouwcentrum. Indien ik u vergeten ben een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Christiaan Jiskoot Chris 01.08.1917 11.07.2014 Gisteren sprak ik je nog, zomaar even, vandaag ben je er niet meer en moeten we afscheid van je nemen. Verslagen zijn wij door het plotseling overlijden van mijn lieve zus, schoonzus en onze tante Joke van den Broeke in de leeftijd van 61 jaar. Wij willen Vincent, Angela en janjaap en kinderen veel sterkte toewensen in de komende tijd. Biggekerke: Christien en Piet van Maldegem-van den Broeke Evelien en Patrick, Eva Piet-Jan Mijn tranen vallen op jouw koude handen terwijl ik naar je kijk. Telkens denk ik aan die handen, nooit meer binnen handbereik. Dag lieve mama We zijn verbijsterd, maar het is waar. Onze lieve moeder en trotse knutsel-oma is niet meer. Joke van den Broeke 1 februari 1953 - 11 juli 2014 Westkapelle: Vincent Kort Ludmilla Cijs Goes: Angela janjaap Riedijk Jari Milou Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 15 juli van 19:00 tot 19:30 uur in het uitvaartcentrum, Kerklaan 19 te Vlissingen, West-Souburg. De uitvaartdienst zal plaatsvinden op 16 juli om 11.00 uur in de aula van crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. correspondentieadres: Oostsingel 138, 4461KG Goes Diegene die geen rouwkaart heeft gekregen, kan deze advertentie als uitnodiging beschouwen. De zorgzame moeder van mijn kinderen is niet meer. Joke van den Broeke Vlissingen: Peter Kort maandag 14 juli 2014 I 43 Partir c'est mourir un peu; mourir c'est partir beaucoup. Na een rijk en bewogen leven is op bijna 97-jarige leeftijd onze vader, schoonvader, groot- en over grootvader overleden. weduwnaar van Jannie Haartsen Jan en Katja Jiskoot Hester Jiskoot en Dagmar Dahle SjaakJan en Rinske Jiskoot Jasmijn, Jade Chris en Elly Jiskoot Joost en Chantal Jiskoot Milan Maarten en Linda Jiskoot Correspondentieadres: Letten burg 96 2135 DH Hoofddorp j.k.jiskoot@quicknet.nl De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 16 juli om 15.30 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl J ¥W//

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 43