Thuis én op vakantie m Zomer aan de kust van Noord-Holland 2 dagen vanaf 65 Tot 42 voordeel per persoon! De wereld is Kras Hampshire Hotel-Jan van Scorel**** Aankomstdata en prijzen www.kras.nl/LR21284 Hoe boek ik deze lezersreis? - Boek nu deze lezersreis ~\S§? pzc.nl/webwinkel reizen autovakanties 2/3 dagen Schoorl inclusief verblijf in een 4-sterren hotel met ontbijt Nog niet aangemeld? Langer dan een week weg? maandag 14 juli 2014 Dit sfeervolle 4-sterren hotel ligt aan de rand van het centrum van het gezellige Schoorl. Het hotel beschikt over gratis wifi, een lift, receptie, bar, restaurant, sfeervol terras, binnenzwembad, sauna (beide gratis) en een solarium (tegen betaling). Uw comfortabele kamer is o.a. voorzien van een telefoon, televisie, koffie- en theefaciliteiten en een badkamer met bad/douche, toilet en föhn. Tegen betaling kunt u uw auto parkeren 3,90 per nacht). Klanten beoordelen dit hotel met een 8+, ontdek het nu zelf! Hampshire Hotel - Jan van Scorel Aankomst van 19 juli t/m 31 oktober 2014. van 2 dagen 3 dagen _JU43r Prijzen zijn per persoon o.b.v. 2 personen. vooru vanaf €65 vanaf €99 Inclusief: 2/3 dagen (1/2 nachten) verblijf in Hampshire Hotel - Jan van Scorel, ontbijtbuffet, 1 x een gerecht van de dag in het hotel per persoon (op de dag van aankomst) en gratis wifi. Exclusief: vervoer, reis- en annuleringsverzekering, toeristen belasting 2,50 p.p.p.n. (verplicht, ter plaatse te betalen) en reserveringskosten 19,50 per boeking (verplicht). Ga naar onze webwinkel, www.kras.nl/LR21284 of bel met Kras: 0900-9697 (15 cpm) o.v.v. reisnummer LR21284 Deze reis is exclusief voor u te boeken t/m 31 juli 2014. Er even lekker tusseniiit naar de kust van Noord-Holland? Dat kan met deze aanbieding! Speciaal voor u selecteerden wij het populaire 4-sterren Hampshire Hotel - Jan van Scorel in Schoorl, waar uw verblijf, ontbijt én een heerlijk gerecht van de dag al bij de prijs inbegrepen zijn! Ontdek het pittoreske centrum van Schoorl, maak een wandeling over het strand of bezoek het altijd gezellige Bergen of de kaasstad Alkmaar. Ook een fietstocht of wandeling in de mooie omgeving met duinen en bossen raden wij aan. Kortom, Schoorl is dé ideale bestemming om te genieten aan de kust van Noord-Holland. Boek snel en profiteer van voordeel tot 42 per persoon! Waar u deze zomer ook bent, u blijft altijd op de hoogte van het nieuws thuis. Als abonnee heeft u namelijk exclusief toegang tot de E-paper (digitale krant), iPad nieuws app en smartphone nieuws app van de PZC. Meld u dan, voordat u op vakantie gaat, eenmalig aan op www.pzc.nl/abonnee. wij wensen u veel plezier met het digitale nieuws deze zomer! Voorkom een volle brievenbus en maak gebruik van de vakantieservice via www.pzc.rtl/vakantieservice Alleen van toepassing voor abonnees die de krant 6 dagen per week thuis ontvangen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 32