Familieberichten Wim Ista kijkookop in nignsgnLinq.nL JliUiÉU/ Nel Bouter-Burger Je ziekte heb je stil aanvaard vanaf de eerste dag. Ondanks angst, ondanks pijn, was er telkens weer je lieve lach. Bedroefd moesten wij het leven los laten van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Cor van der Perk Cornells ik Rotterdam, 20 maart 1935 t Westkapelle, 10 juli 2014 in ons leeft de herinnering voort M.L. van der Perk-Weerpas Sam en Annelies Frank f en Marja Arina Mathijs Patrick Marco en Joke Robin Sander Denise Josephine f Mayke en Siem-Jan Tijmen Krekepad 214361 JJ Westkapelle De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op dinsdag 15 juli om 11.00 uur in de "Moriakerk", Markt 67, Westkapelle. Aansluitend zal om ongeveer 12.15 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Westkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren in brasserie "De Fontein", Markt 73, West kapelle. U kunt nog afscheid nemen van Corin het "Jeugdgebouw" naast de kerk, van 10.15 uur tot 10.45 uur. Indien u door omstandigheden geen rou wbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedankt dat de deur altijd voor mij heeft open gestaan. Rudy Jolanda Ruben en Joreen Boogaard Wij verliezen in hem een trouwe schuttersvriend, maar houden waardevolle herinneringen aan ons overleden lid Piertje Vette Concordia, 's-Heerenhoek Met droefheid hebben wij vandaag kennis genomen van het overlijden van onze gewaardeerde collega Wim Ista Wim was sinds mei 1977 werkzaam als brandweer- vrijwilliger bij post Oosterland. Wij zullen hem herinneren als een gedreven brandweer man, die, als het erop aankwam, rust creëerde voor zijn collega's. Wij wensen de nabestaanden heel veel kracht toe bij het dragen van dit verlies. Bestuur en directie Veiligheidsregio Zeeland en collega's, namens deze, Gerrie Ruijs Directeur Commandant Brandweer Veiligheidsregio Zeeland Ons bereikte het trieste bericht dat op 57-jarige leeftijd is overleden onze medewerker Wim Ista Wim is ruim 24 jaar bij ons werkzaam geweest als allround afdelingsmonteur bij de technische dienst. Zijn enorme kennis en inzet maakten hem tot een zeer gewaar deerde collega die erg gemist zal worden. Wij wensen zijn echtgenote, dochters, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte bij de verwerking van dit verlies. Executive Board en medewerkers Koninklijke Zeelandia Groep b.v. 11 juli 2014 Met veel verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze collega Wim Ista Wij zullen Wim heel erg missen als vriend en collega! Ons medeleven gaat uit naar familie en vrienden en wensen hen veel sterkte en troost. Gerda - Richard - Jan Willem - Kobus - Mario - Jan - Rob - Ad - Kees - Wim - Dennis - Jeroen - Gert Jan - Toon - Cees - Erik - Jan - Joost - Joop - Wiebe - Wim - Kees Een slopende ziekte heeft veel te vroeg een einde gemaakt aan het leven van onze brandweercollega Met bewondering kijken we terug hoe Wim de voorbije jaren met zijn ziekte is omgegaan. Wim stond altijd voor ons klaar. Nooit op de voorgrond. Altijd een relativerende en rustgevende factor binnen de ploeg. Wim, we gaan je missen. We wensen Corrie, kinderen, kleinkinderen en verdere familie, heel veel sterkte toe. Leden en oud-leden van de blusgroep Oosterland van de brandweer Schouwen-Duiveland. Oosterland, 10 juli 2014. Enige en Algemene kennisgeving Op 7 juli 2014 is plotseling overleden Adriana Clasina van Casand - Janse in de leeftijd van 70 jaar. Correspondentieadres: Bosjeslaan 15,4382 PS Vlissingen. Geen bezoek aan huis. De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud-collega Gerrit Helmendach Wij zullen ons Gerrit blijven herinneren als een betrokken en gedreven politieman. Wij wensen zijn vrouw, (klein)kinderen en andere familie leden alle kracht toe bij het dragen van dit verlies. Namens de collega's van de politie Zeeland-West-Brabant J.A.J.T. Vissers, politiechef Middelburg, 8 juli 2014 I T I E 't Kaarsje is uit..... Op 10 juli 2014 is zacht van ons weggegleden mijn moeder, schoonmoeder, onze oma en overgrootmoeder weduwe van Koos Bouter in de leeftijd van 94 jaar. Corrie en Chris Anja t en Joop Ciska en Ernest Brigitte en René Onno en Marja Claudette en achterkleinkinderen Dr. Maasstraat 2, Colijnsplaat Correspondentieadres: Oost-Havenstraat 5,4486 AR Colijnsplaat Nel is opgebaard in het mortuarium van zaal De Ontmoeting, achter de dorpskerk aan de Havelaarstraat te Colijnsplaat. Daar is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op zondag 13 juli van 15.00 tot 16.00 uur. De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op maandag 14 juli om 14.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Cathrien van der Sar-Wattel 09-07-2014 Hans Boer zaterdag 12 juli 2014 I 4^ ,c Verdrietig delen wij u mee dat onze lieve zus schoonzus en tante op 89 jarige leeftijd is overleden. Ko en Anna Wattel-Wondergem (in herinnering) Willem Wattel (in herinnering) en Cathrien Wattel-Geschiere Piet en Loes Wattel-van Osnabrugge (in herinnering) Jan Wattel (in herinnering) en Koos Wattel de Nood Lein Wattel (in herinnering) en Willy Wattel-Matthijssen Liset en Walter Siek-Wattel Neven en Nichten 25e keer Vierdaagse Nijmegen Lieve Pa, veel succes met deze vierdaagse! Wij zijn hoe dan ook trots op jou! Paul, Petra en Mathijs Walter, Joannet, Thomas, Merijn en Elise

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 42