Qrdï Jadsn Colofon (J| fllensenlinq.nl Familieberichten t Herman Klein Hesselink Van der Hooft amilieberichten ...En die tot Mij komt, zal Ik geenszins uitwerpen Johannnes 6:37b Met droefheid geven wij u kennis dat door de HEERE van ons is weggenomen mijn lieve man en onze zorgzame vader, schoonvader en opa Jan Nieuwenhuijse 23 oktober 1926 - 9 juli 2014 Kloetinge: Jannie Nieuwenhuijse-Steketee Eefde: Hans Nieuwenhuijse en Tilke Gorgels Delft: Isabel Amsterdam: Emma Guapiles (CRI): André Nieuwenhuijse en Kathia Gordon )an Andrès en Antoine Vijverweg 6 4481 BP Kloetinge Op D.V. maandag 14 juli om 14.00 uur zal een rouw dienst gehouden worden in de zaal van de Sionkerk, ingang Graaf Adolfstraat in Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Kapelse- weg in Kloetinge. Voor aanvang van de rouwdienst is er vanaf 13.15 tot 13.40 uur gelegenheid om afscheid van hem te nemen in de Sionkerk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8-B in 's-Gravenpolder. Geen bloemen. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van onze geliefde oom Jan Nieuwenhuijse Canada: Hannie en Jaap van Liere-Nieuwenhuijse Borssele: Jan en Ria Nieuwenhuijse-Meeuwsen Borssele: Johan en Marjan Nieuwenhuijse-de Goffau Yerseke: Truida en Jos van Damme-Nieuwenhuijse Borssele: Adrie en Cobi Nieuwenhuijse-Karelse en kinderen - Dankbaar voor de herinneringen - Lieve opa, we zullen je missen. Isabel en Emma Na een ernstige ziekte moeten wij afscheid nemen van onze geliefde zwager en oom Jan Nieuwenhuijse Wij wensen Jannie en familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Familie Steketee Pi eter Vette 9 juli 2014 Uitvaartzorg Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke begeleiding mm X kijk ook op vrijdag 11 juli 2014 43 Hij hield van de polder, het vruchtbare land daar had hij zijn hart aan verpand daar heeft hij gewerkt, daar heeft hij geleefd daar heeft hij zijn mooiste jaren beleefd. Bedroefd, met dankbare herinneringen in ons hart en omringd door hen die hem lief hadden, is van ons heengegaan, mijn lieve man, onze pa en opa in de leeftijd van 90 jaar s-Heerenhoek: J. Vette - Boonman Heinkenszand: RonnyenJosé Willemien en Jos Pieter en Corine Rosan en Remco 's-Heerenhoek: Sjaan en Rinus Ruben en Tanny Mieke 's-Heerenhoek: José en Han (in liefdevolle herinnering) Nathalie en Marijn, Lucas (t), Veerle(t) Jeroen 's-Heerenhoeksedijk 34 4453 RB 's-Heerenhoek Er is thuis gelegenheid om van hem afscheid te nemen op zaterdag 12 juli van 15.30-16.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op dinsdag 15 juli om 13.30 uur in de H. Willibrorduskerk te 's-Heerenhoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op het R.K. kerkhof achter de kerk. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in 'de Jeugdhoeve' Indien wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Dankbetuiging. Het is ons onmogelijk een ieder persoonlijk te bedanken voor het overweldigende aantal blijken van medeleven, die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man en maatje, onze fijne vader en opa U allen onze welgemeende dank. Hennie Klein Hesselink-van Viegen Kinderen en kleinkinderen Terneuzen, juli 2014 Schoorkenszandweg 8b 4431 NC 's-Gravenpolder T: 0113 311517 F.: info@vanderhopftuitvaartzorg.nl W: www.vanderhooftuitvaartzorg.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail I pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax I 088-013 9990 Internet www.pzc.nl I www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 77