TOURSPEL 15
LCEMEEN KLASSEMENT
UITSLAG ZESDE ETAPPE
KIJK VOOR DE VOLLEDIGE UITSLAG OP WWW.PZC.NL/LEZERSTOUR TWITTER: @L£ZER5TOUR
VRIJDAG 11 JULI 2014
Bij de bevoorrading moeten de renners ook wel eens wat kwijt, foto VI Images
1. C. Martina
2. T. Loppies
3. W. Andriesse
4. J. van Belzen
5. A. Pouwelse
6. J. Pouwelse
7. J. Louwerse
8. A. de Schipper
9. P. Goodijk
10. M. Kaat
11M. Kiesenberg
12. M. Mallie
13. R. Goetheer
14. A. Pijpelink
Burgh Haamstede 156
Middelburg 144
Middelburg 143
Arnemuiden 143
Middelburg 142
Middelburg 142
Middelburg 141
Rilland 139
Renesse 139
Goes 137
Nieuwerkerk 137
Vlissingen 137
Heinkenszand 136
Terneuzen 135
15. R. van Geersdaele Oost-Souburg 135
16. R. Ie Roij Vlissingen 135
17. M. de Boo van Uijen Vlissingen 134
18. S. Aarnoudse Tholen 134
19. R. Waterpolder Bruinisse 134
20. P. Wisse Biggekerke 133
21. K. Goedbloed Koudekerke 133
22. H. Puik Rilland 132
23. S. van de Kreeke Kamperland 131
24. L. van Belzen Arnemuiden 131
25. T. Wesseling Ritthem 131
26. O. Willemse Bruinisse 131
27. S. den Herder Middelburg 128
28. R. van Sluijs Domburg 128
29. E. Kaat Goes 128
30. E. Mallie Vlissingen 128
31. K. de Looff Vlissingen 128
32. T. van Sluijs Westkapelle 128
33. R. Looij Oosterland 128
34. N. van den Heuvel Middelburg 127
35. L. van den Berge Yerseke 127
36. P. Wisse Biggekerke 127
37. a. Diercks Nieuwland 127
38. a. Diercks Nieuwland 127
39. N. van Kortenhof Oost-Souburg 127
40. H. Kloosterman Goes 126
41. K. Kloosterman Wolphaartsdijk 126
42.1. de Bruine Kamperland 126
43. H. Vermeulen Middelburg 126
44. S. Vercouteren Retranchement 125
45. R. van Loon Axel 124
46. A. Bakker Axel 124
47. P. Neyt Sas Van Gent 124
48. M. van Belle Middelburg 124
49. Y. van Grimberghe Koewacht 124
50. M. van Schelven Zierikzee 124
51T. van der Zee Goes 124
52. W. Uilenbal Yerseke 123
53. M. Goormachtig Nieuwland 123
54. A. van der Maas Yerseke 123
55. J. Dhollander Walsoorden 123
56. K. Voorbach Goes 123
57. J. Hilberdink Westkapelle 123
58. L. Francke Aagtekerke 123
59. j. Simpelaar-Avot Groede 122
60. R. Winne Westdorpe 122
61. D. van Oosten Kapelle 122
62. M. van Maldegem Heinkenszand 122
63. D. Martinu Koewacht 122
64. J. Bomhof Nieuwland 122
65. B. van Zuidam Zaamslag 122
66. W. Verstraate Westkapelle 122
67. R. van Eenennaam Goes 122
68. K. Stormvogels Westkapelle 122
69. L. Telleman Westkapelle 121
70. R. Francke Axel 120
71. J. Inghels Hulst 120
72. L. Neyt-Engelen Sas Van Gent 120
73. A. Theo Kapelle 120
74. S. van den Berghe Koewacht 120
75. P. Ploegaert Breskens120
76. K. de Vos Koewacht 120
77. E. de Bot Verwer Sint Jansteen 120
78. J. Minnaard Yerseke 120
79. C. Roelse Westkapelle 120
80. R. Wolfert Middelburg 119
81P. Wolfert Middelburg 119
82. R. Karelse Heinkenszand 119
83. T. de Neve Oostburg 119
84. B. Bosschaart Wilhelminadorp 119
85. M. Kouijzer Terhole 119
86. J. Duerink Terneuzen 119
87. C. Van den Bosse Vlissingen 119
88. S. Bakker Heinkenszand 119
89. J.Meijer Middelburg 119
90. A. Braamse Heinkenszand 118
91K. Hundersmarck Wemeldinge 118
92. S. Wisse Zoutelande 118
93. E. Blaakman Breskens 118
94. H. Smit Koudekerke 118
95. M. Schroevers Arnemuiden 118
96. L. Porgy en Bess Terneuzen 117
97. J. Schinkel Oost-Souburg 117
98. S. van Belzen-schuit Arnemuiden 117
99. M. Faes Aardenburg 117
100. Y. Harinck Lewedorp 117
101J. Zegers de Feijter Terneuzen 117
102. W. Kaptein Zaamslag 116
103. E. van Overveld Terneuzen 116
104. J. Kasper Wemeldinge 116
105. F. de Koeijer Middelburg 116
106. J. de Bree Middelburg 116
107. D. Cevaal Middelburg 116
108. A. Wiersma Hoek 115
109. A. van Noppen Goes 115
110. G. Kort Vlissingen 115
111J. Goeree Middelburg 115
112.1. Nobels Vogelwaarde 115
113. B. de Visser Wilhelminadorp 115
114. C. de Visser Kortgene 115
115. K. de Fouw Kortgene 115
116. J. van den Bunder Ijzendijke 115
117. H. Slabbekoorn Middelburg 115
118. K. Dekker Aagtekerke 115
119. N. Sol Philippine 115
120. N. Sherrington Domburg 115
121. G. de Kam Kamperland 115
122. M. Boogaard Vlissingen 115
123. A. de Bruine Goes 115
124. J. van Helsdingen Vlissingen 115
125. D. van Belle Middelburg 114
126. E. Bakker Philippine 114
127. W. Drieghe Terneuzen 114
128. J. Platteeuw Hoek 114
129. T. Louwiesse Terneuzen 113
130. S. Martinu Koewacht 113
131K. Murre Vrouwenpolder 113
132. J. Harthoorn Heinkenszand 113
133. J. Wolf Vlissingen 113
134. L. Wolf Vlissingen 113
135. T. Wolf Vlissingen 113
136. B. Bouwense Goes 113
137. W. Risakotta Oost-Souburg 113
138. J. de Bruyne Terneuzen 113
139. R. Termont Hoek 113
140. N. Vansteenkiste Oost-Souburg 113
141. M. Wolf Vlissingen 113
142. B. Bolleman Goes 113
143. J. Katsman Middelburg 113
144. C. Smet Hansweert 113
145. A. Visser Middelburg 113
146. M. de Kam Kamperland 113
147. K. Vreeke S-Heerenhoek 113
148. F. van Duin Middelburg 113
149. J. Koster Wissenkerke 113
150. C. de Deijn Axel 112
1D. van Oosten
2. T. Loppies
3. A. de Schipper
4. P. Wisse
5. M. Kiesenberg
6. K. Stormvogels
7. J. Zegers de Feijter
8. M. Gokke
9. M. Kouijzer
10. C. Paccoud
11. M. Mallie
12. S. Aarnoudse
13. H. Vermeulen
14. H. Puik
15. J. Harthoorn
16. L. van Belzen
Kapelle 783
Middelburg 782
Rilland 774
Biggekerke 760
Nieuwerkerk 756
Westkapelle 755
Terneuzen 754
Terneuzen 753
Terhole 752
Terneuzen 751
Vlissingen 751
Tholen 745
Middelburg 744
Rilland 742
Goes 741
Middelburg 741
17. J. de Puit Wolphaartsdijk 741
18. J. Duerink Terneuzen 741
19. M. de Boo van Uijen Vlissingen 740
20. L. Geschiere Middelburg 740
21. L. van den Berge Yerseke 739
22. M. van Belle Middelburg 739
23. P. Minderhoud Wilhelminadorp 737
24. R. Janse Kloosterzande 736
25. B. de Visser Wilhelminadorp 734
26. B. Bosschaart Wilhelminadorp 733
27. M. Dekker Aagtekerke 731
28. C. de Visser Kortgene 731
29. R. Trippert Hoek 730
30. P. Wolfert Middelburg 730
31. J. Inghels Hulst 730
32. J. de Bree Middelburg 730
33. K. de Fouw Kortgene 727
34. M. Verbart Hoedekenskerke 725
35. R. de Bruyn Sint Jansteen 725
36. J. Meulenberg Goes 724
37. J. van Beek Arnemuiden 724
38. J. Balleur Hulst 722
39. E. Goedegebure Vlissingen 720
40. M. van Zuidam Zaamslag 720
41. P. Wisse Biggekerke 720
42. S. den Herder Middelburg 719
43. A. Bentschap Knook Hoek 719
44. J. Verhaagen Kloetinge 719
45. E. Kalfsvel Sas Van Gent 719
46. P. Dingemanse Koudekerke 718
47. P. van Belzen Nieuwland 718
48. W. van de Linde Goes 718
49. D. Hooijer Goes 718
50. W. Kaptein Zaamslag 717
51. J. Wolf Vlissingen 717
52. J. Katsman Middelburg 717
53. F. de Koeijer Middelburg 717
54. T. de Puit Wolphaartsdijk 716
55. W. van der Maas Yerseke 716
56. H. Kloosterman Goes 715
57. R. Wolfert Middelburg 715
58. C. Van den Bosse Vlissingen 715
59. M. van Maldegem Heinkenszand 714
60. M. Goormachtig Nieuwland 714
61. R. van Sluijs Domburg 713
62. m. meulmeester Vlissingen 713
63. E. Hooijer Goes 713
64. D. Meulenberg Oudelande713
65. M. Francke Aagtekerke 713
66. J. Katsman Middelburg 711
67. M. Marteijn Arnemuiden 711
68. L. van Huizen Koudekerke 710
69. M. Geijs-Platschorre S-Heerenh. 710
70. T. Louwiesse Terneuzen 709
71. L. Schijvenaars Krabbendijke 708
72. J. van Belzen Arnemuiden 708
73. J. de Jager Goes 708
74. J. Meijer Middelburg 708
75. L. Wolf Vlissingen 707
76. R. Winne
77. T. Schriever
78. C. Grootjans-van B
79. F. Huigh
80. E. Francke
81. P. Neyt
82. K. de Looff
83. S. Bakker
84. Y. van Grimberghe
85. K. Volkers
86. N. de Bouvre
87. N. van Buuren
88. R. Jeras
89. K. van Maasdam
90. N. de Jonge
91. C. Roelse
92. D. Martinu
93. J. Louwerse
94. K. Dekker
95. R. Ie Roij
96. H. Berendsen
97. J. van Belzen
98. E. Mallie
Westdorpe 707
Terneuzen 707
Arnemuiden 706
Schoondijke 706
Axel 705
Sas Van Gent 705
Vlissingen 705
Heinkenszand 705
Koewacht 705
Kapelle 704
Terneuzen 704
Goes 704
Vlissingen 704
Goes 704
Hoedekenskerke 704
Westkapelle 704
Koewacht 703
Middelburg 703
Aagtekerke 703
Vlissingen 703
Philippine 702
Middelburg 702
Vlissingen 702
99. R. van Geersdaele Oost-Souburg 702
100. E. van Belzen Arnemuiden 702
101K. van Wijck Terneuzen 701
102. M. Warrington S-Gravenpolder 700
103.1. de Bruine
104. R. van Hertum
105. E. van Gilst
106. F. Paauwe
107. L. van Belzen
108. D. Verstelle
109. A. de Bruine
110. S. Gommans
111. AA. de Kaart
112. A. van Noppen
113. M. Zegers
114. T. van Sluijs
115. Y. van Gilst
116. J. van Helsdingen
117. T. Hendrikse
118. P. Platteeuw
119. F. Roelofs
Kamperland 700
S-H Hendriksk. 700
Bruinisse 700
Goes 699
Arnemuiden 699
Philippine 699
Goes 699
Vlissingen 698
Goes 698
Goes 698
Terneuzen 698
Westkapelle 698
Bruinisse 697
Vlissingen 697
Vlissingen 696
Terneuzen 696
Goes 696
120. J. Bomhof Nw en Sint Joosland 695
121. K. van der Heijden Koudekerke 694
122. M. van der Eijk Vlissingen 694
123. H. Rouw Terneuzen 693
124. J. Bomhof Nw En Sint Joosland 693
125. E. de Bot Verwer Sint Jansteen 693
126. Y. Rumiah
127. T. de Neve
128. W. van Oers
129. J. Sol
130. V. Pauwels
131. C. Mahu
132. J. Oudeman
133. A. Lemsom
134. E. Bakker
135. J. Haak
136. J. Pouwelse
137. J. Koopman
138. s. oosterling
139. J. de Voogd-Paree
140. D. van Belzen
141. E. Pouwelse
Hoek 692
Oostburg 692
Veere 692
Philippine 692
Aardenburg 692
Terneuzen 691
Goes 691
Ouwerkerk 691
Axel 691
Axel 691
Middelburg 691
Vlissingen 690
Goes 690
Middelburg 690
Nieuwland 690
Westkapelle 689
142. M. Huige-van Veen 's-Heerenh. 689
143. S. Kraak
144. K. Wilderom
145. A. Sol
146. C. Verhaagen
147. L. Porgy en Bess
148. R. Joosen
149. B. Rouw
150. J. Sturm
Kapelle 689
Kamperland 689
Philippine 689
Kloetinge 689
Terneuzen 688
's-Heerenhoek 688
Heinkenszand 688
Terneuzen 688
Bij elke start- en finishplaats worden veel Tour-artikelen verkocht.