Relaxen lans de Rijn Duitsland - Boppard Helemaal Haarlem! 99,-p- 4-daagse autovakantie met ontbijt, diner en boottocht Alléén te boeken t/m 16 juli Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen autovakanties 3-daags arrangement Boek nu deze lezersreis Ontdek Haarlem Duitsland - Boppard Meer informatie en boeken iP pzc.nl/webwinkel reizen stedentrips Slechts donderdag 10 juli 2014 3 daags arrangement 99,-per persoon Winkelstad van Nederland Gezellige terrasjes Frans Hals &Teylers Museum Carlton Square hotel Diner gratis minibar Hotel L'Europe 4 dagen augustus t/m december 99,- Met de speciale actiecode deheuweg ontvangt u het extra lezersvoordeel van 38%. Voor meer informatie zie www.stipreizen.nl/deheu Prijzen zijn o.b.v. 2 personen per kamer. De korting is reeds verwerkt in de prijs. Deze actie is alléén geldig t/m 16 juli. Boek deze reis naar het prachtige Boppard, gelegen in één van de mooiste streken van Duitsland. U verblijft in een karakteristiek vakwerkhotel direct aan de Rijn. Een ideale locatie om wandel- en fietstochten te maken en het pittoreske stadje Boppard te ontdekken. En dat is nog niet alles... Naast het ontbijt en diner zijn ook nog een GRATIS boottocht over de Rijn en een fles sekt en een fruitmand op de kamer inbegrepen. Ervaar de schoonheid van dit unieke stukje Duitsland! Hotel L'Europe Het hotel is gelegen in Boppard, op ca. 1 km afstand van het centrum. Het beschikt o.a. overeen receptie, lift, WiFi (gratis in openba re ruimtes), restaurant, bar, dakterras met uitzicht over de Rijn, parkeren (gratis, o.b.v. beschikbaarheid) en een parkeergarage (ca. 5 per dag). U verblijft in een nette ka mer met bad/douche, toilet, TV en kluisje (mogelijk tegen betaling). Ontbijt en diner zijn inbegrepen. Omgeving Maak een mooie wandeling langs de rivier en geniet van de prachtige omgeving. Niet voor niets is deze streek één van de mooiste streken van Duitsland. Ook een bezoekje aan het centrum van Boppard mag niet ont- Een schatkamer aan bijzondere monu menten, verborgen hofjes en binnen tuinen, en talloze gezellige restaurants en (eet)cafés verspreid op de pleinen, langs het water en in de pittoreske winkelstraatjes. Dat is Haarlem! De lezersaanbieding is inclusief: 2 overnachtingen in een superior kamer in het Carlton Square hotel 2 x uitgebreid ontbijtbuffet Glas prosecco met bonbons 1 x 2-gangen diner van de chef 1 x gratis gevulde minibar Goodybag met shoppingsvouchers Exclusief: Reserveringskosten 15,- per online boe king), toeristenbelasting (ca. 3,- p.p.p.n., ter plaatse te betalen) Carlton Square Hotel Op loopafstand de historische binnenstad en de musea vindt u het Carlton Square hotel, met 122 comfortabele kamers, la carte restaurant "De La Paix" metzonnigen verwarmd terras, en een traditionele Schotse whisky bar. Carlton Square hotel Houdt u van shoppen? Dan kunt u in Haarlem uw hart ophalen! Behalve de belangrijke ketens vindt u er exclusieve winkels, trendy kledingzaken, charmante antiek- en curiosawinkeltjes en talloze speciaalzakenopelkdenkbaargebied.Niet voor niets is Haarlem meerdere malen uitgeroepen tot 'beste winkelstad van Nederland'. Ontdek ook het Frans Hals Museum, Teylers Museum, degezellige wijk De Vijfhoek, of maak een fietstocht naar Zandvoort of Bloemendaal, door de prachtige bossen en duinen. Prijs: €99,-p.p. Prijs is per persoon, per arrangement op basis van 2 personen per kamer. Aankomst dagelijks t/m 31 maart 2015. Bij aankomst op vrijdag en zaterdag kunt u ook kiezen voor een verblijf in een executive kamer. Voor dit arrangement geldt een supplement van 10,- p.p. Dit verblijf is inclusief gebruik van badjas en slippers en een dagelijks gevulde minibar met karafjes verfijnde dranken, nootjes en chocolade. Boek snel online, want op=op! Meer informatie en boeken Ga naar de webwinkel bel met Arke 0900- 8847 (0,15 pm) of ga langs bij een Arke winkel in de buurt o.v.v. Wegener Haarlem aanbieding. Op deze reis zijn de ANVR/SGR voorwaarden van toepassing. breken. Deze historische stad, waar de Ro meinen zich al vestigden, vormt het brui send hart van de vakantie regio Middenrijn. U heeft hier een uitgebreid aanbod aan winkels en restaurantjes. Op slechts 15 km afstand ligt het dal van de Lorelei. De Lorelei is een ca. 132 m hoge leisteenrots, die is opgenomen op de Werelderfgoedlijst van UNESCO. Vanaf de top van de Lorelei heeft u een fantastisch panoramisch uitzicht over de vallei. Tijdens de 2,5 uur durende boot tocht over de Rijn heeft u de mogelijkheid om van boord te gaan in het charmante St. Goar, een plaats tegenover de Lorelei. 1 fles sekt en fruitmand per kamer 2,5 uur durende boottocht over de Rijn (met de mogelijkheid om in St. Goar van boord te gaan) Infopakketje over de regio bij aankomst Exclusief vervoer bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 per boeking (max. 9 pers.) administratiekosten a 20 per boeking Inclusief 3 nachten verblijf in Hotel L'Europe ontbijtbuffet en 3-gangendiner of buffet Ga naar onze webwinkel of neem contact op met Stip Reizen via 088 - 70 70 600 o.v.v. Lezersreis Wegener

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 52