Colofon O (Tlensenliflq.nl Familieberichten De Uitvaart Informatie Hulplijn Voor wie zijn we er? Maria Petronella Plooij -Ria- Evelyne Schaarschmidt amilieberichten kijk ook op 5 Ik hef mijn ogen op naar de bergen: Vanwaar zal mijn hulp komen Psalm 121 Met groot verdriet, maar dankbaar voor wat hij voor ons en anderen betekend heeft, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve en altijd zorgzame man, vader, schoonvader en opa Gerrit Jan Helmendach Ridder in de Orde van Oranje Nassau Aalsmeer, 18 augustus 1933 Middelburg: Bleiswij k: Middelburg, 8 juli 2014 Jannie Helmendach - Tijl John en Willy Jasper en Anouk Martijn en Wendy Suzanne en Alexander Middelburg: Marjan en Onno Correspondentieadres: Benensonstraat 13 4336 LK Middelburg De dankdienst voor zijn leven wordt gehouden op zaterdag 12 juli om 11.00 uur in Kerkcentrum "de Hoeksteen", Roozenburglaan 22 te Middelburg. Voorafgaand is er van 10.15 tot 10.50 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Joseph Aloijsius Rottier Sjef Irena Maria de Nijs Weduwe van Gerard Teeke Zeegers Den Helder, 8 november 1931 Goes, 7 juli 2014 Carl Zeegers -in herinnering- Correspondentieadres: Wildbaan 18 4386 GE Vlissingen De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Je moeder blijft je moeder Zo eigen en vertrouwd. Je wilt haar niet graag missen. Omdat je van haar houdt. Maar eens dan komt de dag, Dan moet je haar laten gaan. Je verstand zegt dat het goed is Maar in je ogen blinkt een traan. Vandaag hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, oma en omi Gijsbartha Antje Rotte - Sukkel Weduwe van P.A. Rotte geboren 5 juni 1921 overleden 9 juli 2014 Kruiningen: Helma en Wim Wondergem-Rotte Anita, Robert en Joke Middelburg: Tinie Rotte Mirjam, Inge en Ron Vlissingen: Jan en Rinie Rotte - v.d. Hoofd Peter en Rebekka en achterkleinkinderen Correspondentieadres Ravenstein 7 4416 HW Kruiningen Wij willen haar herdenken op zaterdag 12 juli om 14.30 uur in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend brengen wij haar naar haar laatste rustplaats. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Wij willen het personeel van Weijevliet hartelijk bedanken voor hun liefdevolle zorgen. Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van !lFlixecourt (F), 5 juli 1949 t Goes, 8 juli 2014 Jan Traas Jan en Arianne Margré en Peter Anita Severine en Mechiel Nadine erkring 4 4444 AB 's-Heer Abtskerke Overeenkomstig de wens van Evelyne zal de afscheidsbijeenkomst in besloten kring plaatsvinden. 10 juli 2008 10 juli 2014 je verjaardag Lieve Danny Het vreselijke gemis dat blijft, maar de mooie herinneringen aan jou die neemt niemand ons af Pa en ma Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg C 0800 - 4444 000 Uitvaart Informatie Hulplijn De Uitvaart Informatie Hulplijn is er voor iedereen. Heeft u op dit moment te maken met een sterfgeval? Dan kunt u bij ons terecht. Wilt u rustig op uw gemak vooraf een aantal zaken voor uw uitvaart regelen? Of heeft u juist na de uitvaart een vraag? Ook dan kunt u bij ons terecht. I V uitvaartinformatiehulplijn.nl info@uitvaartinformatiehulplijn.nl Verdrietig, maar ook dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze bijzondere pa en geweldige opa echtgenoot van Hij overleed in de gezegende leeftijd van 90 jaar. St Jansteen: Irena Rottier-de Nijs Ochten: Henneen Gert-Jan van Riemsdijk-Rottier Reineke en Jesse Gijsbert en Liza St Jansteen: Brigitte en Pierre Tilleman-Rottier Olivier Terneuzen, 4 juli 2014 Brouwerijstraat 50, 4564 EH St Jansteen Zoals hij het zelf heeft gewild, heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden. donderdag 10 juli 2014 I 5^ Degenen die ik liefheb heb ik verlaten Om degenen die ik liefhad terug te zien Zacht en kalm is onverwacht van ons weggegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en omi Marjolein Buijs - Zeegers Peter Buijs Eline en Joost, Isabelle Martijn en Sylvia Vivian Thoma Auke ten Bruggencate Jethro en Marije Junior Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. W: 4- r Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl 24 uur per dag 7 dagen per week

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 51