d fïlensQnIinq.nl Adrie Dieleman Adrie Dieleman Adrie Dieleman Samen Verliefd waren we samen. Getrouwd waren we samen. Gewerkt hebben we samen. Van onze kinderen en kleinkinderen genoten we samen. Verdriet en geluk hadden we samen. Gereisd hebben we samen. Nu reis je alleen. Maar eens zijn we weer samen. Verdrietig en veel te vroeg, maar met dierbare herinneringen, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn maatje, onze pa en opa Kamperland, Kamperland, 22 maart 1955 8 juli 2014 Wilma Dieleman - Dieleman Edwin en Angela Joey Joyce en Cor Kim, Femke Beukenlaan 5, 4493 CJ Kamperland De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op maandag 14 juli om 13:30 uur op locatie Land en Zeezicht, Sint Felixweg 3 te Kamperland. Hierna zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden. Condoleren uitsluitend schriftelijk. Kom zoals je bent. Als u zich op wat voor manier dan ook betrokken voelt bij Adrie, dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Het doet ons verdriet afscheid te moeten nemen van mijn zoon, onze broer, zwager en oom Wij wensen Wilma, de kinderen en kleinkinderen sterkte in het verwerken van dit verlies. Lena Dieleman-Karelse Ko en Jeannette Peter en Erica Neven en nichten Kamperland, 8 juli 2014 Het leven is overgegaan in herinneringen.... Verdrietig nemen we afscheid van onze zwager en oom Kortgene: Kees en Ineke Dieleman Den Haag: Sjaak en Jennie Niels, Marjan Alphen a/d Rijn: Marcel en Martine Kapelle: Diana Dieleman en Ed de Swart Femke Addie t en Jos t Dieleman 8 juli 2014 Ad Kusse Kees Schrier Kees Schrier Dankbaar dat ze zo lang bij ons mocht zijn, maar verdrietig dat we haar hebben moeten laten gaan delen wij u mede dat onze lieve en zorgzame moeder, onze trotse oma en overoma is overleden Suzanna Sinke-Geldof sinds 19 november 1999 weduwe van Jan Sinke in de leeftijd van 91 jaar. Paul en Joke Sinke-Witteveen Sandy en Teunis, Bruce Johnny Myron Jacolien en René Rose-Sinke Yerseke, 8 juli 2014 Zorgcentrum Moerzicht. Correspondentieadres: Slagveldstraat 46 4416 CC Kruiningen De afscheidsdienst wordt zaterdag 12 juli om 11.00 uur gehouden in de Johanneskerk, Burg. Elenbaasstraat 4 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er in het verenigingsgebouw Hansweertsestraatweg 1 te Kruiningen gelegenheid tot condoleren. Ze hield van bloemen. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Moerzicht voor de liefdevolle verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. S. Sinke - Geldof Carla Volleman Met verdriet, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde nicht Gé Mulder-Flikweert echtgenote van Bert Mulder Wageningen, 28 januari 1956 Zeist, 8 juli 2014 Nieuwerkerk: M. Flikweert J.R. Flikweert-Bal L. Flikweert N. Flikweert (in herinnering) J.G. Flikweert-Nieuwenhuis Neven en nichten Correspondentieadres: B. Mulder Ds. Rijperstraat 40 3815 XE Amersfoort Verdrietig zijn we vanwege het overlijden van onze lieve zus, schoonzuster en tante Johanna de Feiter-Jonker in de leeftijd van 92 jaar. Burgh: R. Roos v.d. Weel J. v.d. Have-Jonker Zwolle: A. Jonker C. Jonker-Beije Brouwershaven: J. Bodbijl-Jonker Noordwelle: H. v. Sluijters-Jonker J. v. Sluijters Leende: J. Jonker L. Jonker-van Engelen Noordwelle: A. Jonker J. Jonker-van Dongen Neven en nichten 7 juli 2014 Anna Wandel-van Kooten Wij vernamen dat plotseling is overleden Mary Hollestein-Klootwijk echtgenote van Rik Hollestein. Rik is jarenlang werkzaam geweest bij Zorggroep Ter Weel en heeft nog maar een aantal weken geleden, in verband met pensionering, afscheid genomen. Je hoopt dan samen nog een lange tijd te kunnen genieten van het leven. Het is heel verdrietig dat toekomstige dromen en plannen zo plotseling zijn afgebroken. Wij wensen Rik, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte en kracht toe om dit grote verlies te kunnen dragen. Namens alle medewerkers van Zorggroep Ter Weel, in het bijzonder de collega's van de dagverzorging en dagbehandeling, Mw. drs. J.A. (Coby) Traas, bestuurder 50| donderdag 10 juli 2014 kijk ook op Met leedwezen ontvingen wij het bericht van het overlijden van ons lid Bestuur en leden voetbalvereniging Arnemuiden Arnemuiden, 9 juli 2014 Tot ons verdriet, is na een ernstig bedrijfsongeval om het leven gekomen onze medewerker Gedurende 23 jaar heeft hij zich ingezet voor ons bedrijf, wij verliezen in hem een bekwaam en betrokken collega. Wij wensen zijn familie en vrienden veel sterkte toe met het dragen van dit verlies. Directie Coroos Conserven BV. Niet te begrijpen Door een tragisch ongeval zijn wij onze collega kwijtgeraakt. Kees was een trouwe en prettige collega, we gaan hem missen. Ons medeleven gaat uit naar zijn familie. Personeelsvereniging, collega's inpak afdeling, en overige collega's Coroos. Heden werd uit onze familie weggenomen onze zus, schoonzuster en tante. Namens de Familie Geldof Eén enkel ogenblik kan alles veranderen. Wij zijn geschokt door het plotseling overlijden van energiek, gedreven, aanwezig en vooral een mooi mens. We wensen Paul, Katrien, Anouk en Carolien en de familie komende tijd veel sterkte toe. Janet, Bernard, Pascal, Ivo, Han en Rob Collega's Zeeuws Orofaciaal Netwerk Uit het oog maar altijd in ons hart Met het overlijden van Carla verliezen wij, fysio- therapiepraktijk Medisch Centrum Epicurus, een zeer gewaardeerd oud-collega. Wij wensen Paul en de kinderen veel sterkte toe met het verlies van hun echtgenote en moeder. Thea, Johanneke, Mariska, Rachida, Sharona, Sarina, Rob en Rob Na een kort ziekbed is overleden onze lieve schoonzuster en tante weduwe van Leen Wandel Wij wensen de kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen veel sterkte toe met de verwerking van het verlies van hun moeder en oma. Renesse: Piet (in herinnering) en Joppa Wandel-Bastiaanse Ko en Toos Wandel-de Vos Herman (in herinnering) en Jo Wandel-Eerland Hilvarenbeek: Lenie en Math (in herinnering) Küppers-Wandel Nieuwerkerk: Adrie en Jan (in herinnering) Zijta-Wandel Renesse: Jo Wandel (in herinnering) Annie en Tiny (in herinnering) Verberk-Wandel (achter) Neven en (achter) Nichten Renesse, 7 juli 2014

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 50