Een heftig verhaal met een flinke dosis humor ZOMERKRANT 39 VlUffO'jr eestip waardoor je soms een half uur moet fiet sen voor je er bent. Maar dan kun je wel weer een stuk van de natuur bekijken." Het leukste aan de Fietsrommelroute is de gezelligheid, vindt Ilse. „Daar is dit evenement ook eigenlijk echt voor. We organiseren het omdat we het leuk vin den, maar ook omdat het zo'n gezellige dag is. Inmiddels is het een begrip gewor den in Wolphaartsdijk. We kunnen niet meer zonder." De sfeer is dan ook altijd bijzonder goed. „Het voelt als één grote familie. Als dorp komen we zo dichter bij elkaar, want ie dereen leert elkaar kennen. Het is altijd gezellig." Volgens Ilse zou iedereen mee moeten doen met de Fietsrommelroute. „Het is al tijd een verrassing wat je tegenkomt. Het kan zomaar zijn dat er ergens in een hoek je het voorwerp staat waar je al lang naar op zoek bent." Daarnaast is de combina tie met het fietsen erg geslaagd. „Je ziet iets van het dorp, van de natuur, en je kunt leuke spulletjes kopen voor een lage prijs. Het is een hele dag vermaak voor Het is een leuk dagje uit, zowel voor toeristen als voor de bewoners jong en oud." De Fietsrommelroute in Wolphaartsdijk is op dit moment de eni ge van Zeeland. Ilse is daar best trots op. „Als je zoiets een keer wil meemaken, moet je toch naar ons evenement komen. Er zijn wel eens opzetjes geweest voor hetzelfde soort evenementen in andere dorpen, maar die zijn nooit uitgevoerd." Ilse en Petra zouden het een goed idee vinden als andere dorpen ook een Fiets rommelroute organiseren. „We zijn na tuurlijk heel blij dat er veel mensen naar Wolphaartsdijk komen, maar ook voor an dere dorpen zouden we het leuk vinden. Zo krijgt de Fietsrommelroute nog meer bekendheid en kan iedereen genieten van het evenement." Tot nu toe is de Fietsrommelroute in Wolphaartsdijk in elk geval een succes. Het is een groeiend evenement, waar steeds meer mensen aan deelnemen. „Ik ben blij dat de Fietsrommelroute in Wolphaartsdijk zo'n groot succes is, en dat we het kunnen blijven organiseren in de toekomst. Voor de toekomst hoop ik dan ook dat de Fietsrommelroute nog lang blijft bestaan, en dat hij alsmaar gro ter mag worden." ohn Green is op dit moment één van de populairste auteurs van jeugdboeken. Met de verfil ming van zijn laatste boek kan ge zegd worden dat hij succesvol is. Een weeffout in onze sterren is één van zijn boeken. In Een weeffout in onze sterren ont moeten Hazel en Augustus elkaar tijdens een praatgroep voor kinde ren met kanker. Ze blijken hetzelf de lievelingsboek te hebben, en gaan op zoek naar de schrijver er van, die in Nederland woont. Sa men maken ze de reis naar de overkant van de oceaan. Een weeffout in onze sterren is een prachtig boek met een heftig on derwerp. Het is heel rauw geschre ven, alsof het geen fictie is, maar echt gebeurd zou kunnen zijn. De personages worden hierdoor heel realistisch. Ze zijn namelijk niet perfect. Het is geen vrolijk boek, maar het verhaal is wel erg mooi. Er zit zelfs een flinke dosis humor in. Je wordt wel met je neus op de fei ten gedrukt: het zou iedereen kun nen overkomen. Eén van de leukste dingen aan dit boek is dat een deel ervan zich in Nederland afspeelt. Hazel en Au gustus maken een wandeling door Amsterdam, wat voor Neder landers heel bekend voorkomt. Ie kunt nu zelfs dezelfde wandeling maken als Hazel en Augustus. DONDERDAG 10 JULI 2014 gezellig, en soms verrassend Er zijn een heleboel kraampjes waar van alles gekocht en verkocht kan worden. Ilse Voorhoeve De Fietsrommelroute vindt dit jaar plaats op 12 juli, in Wolphaartsdijk en Oud-Sabbinge. Van 9.00 tot 17.00 uur kun je langs de kraam pjes fietsen. door Lilian van Gaaien Een weeffout in onze sterren is te koop in de boekhandel voor 18,95 euro. Vanaf vandaag is ook de verfilming, The Fault in our Stars, te zien in de bio scoop. De Nederlandse editie van Een weeffout in onze sterren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 39