Volg het WK dagelijks met de PZC i- ni R. opnieuw vast voor stichten van brand Kras Kortingsdagen •T"" Korting op alle reizen! korting p.p Boom wint Elke dag een actuele e-paper. Laatste WK-nieuws: www.pzc.nl/wk2014 De PZC staat vandaag voor een groot deel in het teken van de halve finale tussen Nederland en Argentinië. In onze WK-bijlage kunt u alles over deze wedstrijd van Oranje lezen. Om dit mogelijk te maken, hebben we in het extra dikke regiokatern al onze edities gebundeld. Samen met het binnen- en buitenlandnieuws, de Zomerkrant en de UitGids telt uw krant vandaag 68 pagina's. Wij wensen u veel leesplezier toe. De hoofdredactie Politie en justitie willen officieel niet bevestigingen dat R. weer is opgepakt. Raadsman Ab Sol ont kent noch bevestigt de aanhou ding van de oud-inwoner van Oosterland die sinds zijn vrij spraak op 13 februari was onderge doken uit angst voor zijn vroegere plaatsgenoten. Bronnen dicht bij het onderzoek bevestigen wel de aanhouding. De brandstichtingen in Vlissin gen vinden al een aantal maan den plaats. De opgepakte man liet recent nog tegenover deze krant weten dat de politie hem al gerui me tijd verdenkt van betrokken heid bij die branden. Er zou ook meerdere keren aan kennissen van hem gevraagd zijn waar hij was op momenten dat er in Vlis singen een brand woedde. Begin februari eiste het Openbaar Ministerie nog zes jaar en tbs te gen de man wegens betrokken heid bij een vijftiental branden in Oosterland. Raadsman Sol pleitte destijds voor algehele vrijspraak wegens het ontbreken van con creet bewijs tegen zijn cliënt. Een week later besliste de rechtbank al dat de man moest worden vrij gelaten. Volgens het OM opereer de de man in Oosterland samen met een jongere inwoner van die plaats. Die man wacht in voorar rest op zijn vonnis. Het OM is in beroep gegaan tegen de vrijspraak van R. 6 DONDERDAG 10 juli 2014 DE STELLING UW MENING 209 reacties De wereld is Kras Vandaag t/m Tot VIJFDE ETAPPE 1. Lars Boom 2. Jakob Fuglsang 3. Vincenzo Nibali 8. Lieuwe Westra 3.18.35 Voor meer Tour-nieuws zie sportpagina's 10 t/m 14 en www.pzc.nl/ 0 tourdefrance ALGEMEEN KLASSEMENT 1Vincenzo Nibali 2. Jakob Fuglsang 3. Peter Sagan 4 16. Tom Dumoulin 20.26.46 Lars Boom heeft gisteren de vijfde etappe in de Tour de France gewonnen. Hij won de rit van leper naar Arenberg. Nederland heeft lang op een etappezege moeten wachten. Pieter Weening was negen jaar geleden de laatste landgenoot die een rit won. v 1 v Vl-\ 'y-v.*;-; VLISSINGEN - De politie heeft de 39-jarige Gary R. weer opgepakt op verdenking van brandstichting. De man is eerder dit jaar door de Middelburgse rechtbank vrijgespro ken voor een serie brandstichtin gen in Oosterland. De man zit sinds afgelopen maandag vast in Torentijd wegens mogelijke betrok kenheid bij meerdere brandstichtin gen in Vlissingen. Daarnaast is een tweede verdachte aangehouden. Het gaat om een 21-jarige inwoner van Vlissingen. Deze man is dins dag aangehouden. Editie: Zeeland 256e jaargang nr. 160 Los nummer 1,95 Abonneeprijs 1,07 *JL// Vochtig en warm weer, 24° door Emile Calon Kras.nl/kortingsdagen of bel 0900-9697i5om Duitsland wordt wereldkampioen Reageer op pzc.nl Roddelen over collega's is leuk EENS 18% ONEENS 82%

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 1