Oyarlailsji Familieberichten fllens0nlinq.nl UflÈUJ- We raakten je iedere dag een beetje meer kwijt, het echte afscheid is nu daar. Dankbaar voor de mooie jaren die hij ons heeft gegeven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn man, onze vader en nonno Romano Agostinis echtgenoot van Bertha Maria David Zuglio, 9-11-1929 t Terneuzen, 7-7-2014 TerneuzenB.M. Agostinis-David SluiskilRenata en Jan de Waal-Agostinis Sophie en Ferdi Pascaline Sainte Christine (Fr.)Claudia Agostinis en John Janse Correspondentieadres: Drostlaan 24 4541 ER Sluiskil De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 11 juli om 10.30 uur in de kerk van de H. Maria Hemelvaart, Philipsplein 10 in Philippine. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats te Sluiskil. Er is gelegenheid afscheid van Romano te nemen op donderdag 10 juli van 19.00 - 19.30 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 37 in Terneuzen. Mochten vvij vergeten zijn u een kaart te sturen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Uitsluitend schriftelijke condoleance. Een speciaal woord van dank aan alle medewerkers en j vrijwilligers van verzorgingshuis '%r Schorre', woning R17. Elisabeth Cornelia Augusta van de Wiele-van Robbroeck Lisette Albert van de Wiele 3 juli 2014 Carla Volleman Carla Volleman Carla Volleman i2hï 38 I woensdag 9 juli 2014 kijk ook op 1964 9 juli 2014 Vandaag zijn wij 50 jaar getrouwd Dick en Ada van Klooster Rietdijk 27 4316 AR Zonnemaire Zo bescheiden als je hebt geleefd zo bescheiden ben je gestorven. Zich bewust van haar naderende einde is onze moeder en oma van ons heengegaan. Zij aanvaardde haar lot. weduwe van Zij overleed in de leeftijd van 80 jaar. Steenbergen: Godelive en Ben van Dommelen-van de Wiele Cindy en Joost Rob Terneuzen: Rudi en Annie van de Wiele-Budiongan Correspondentieadres Oudlandsestraat 22, 4651 MD Steenbergen nb We hebben in besloten kring afscheid van haar genomen op 8 juli 2014 in het crematorium te Terneuzen. Te jong en volop in het leven Mag jij je dromen niet meer beleven Je werklust, liefde en glimlach op je gezicht Blijven voor altijd in ons geheugen gegrift. Nog niet volledig beseffend wat ons is overkomen, delen wij u mee dat op 52 jarige leeftijd na een noodlottig ongeval is overleden mijn echtgenote en onze mama Carla Agnes George Maria VoUeman-Maerman Paul Volleman Katrien Anouk Carolien 6 juli 2014 Strandloperstraat 20 4451 DD Heinkenszand De uitvaartdienst zal plaatsvinden in de H. Blasius- kerk, Kerkdreef 4 te Heinkenszand op vrijdag 11 juli 2014 om 12.00 uur. Aansluitend zal de crematie plaatshebben in besloten kring. Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren is mogelijk op donderdag 10 juli 2014 van 19.00-20.00 uur in het uitvaartcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Zij die door onvoorziene omstandigheden geen brief hebben ontvangen, gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen. Verslagen en verdrietig voelen we ons bij het bericht van overlijden van mijn oud-collega We werkten ruim 20 jaar samen. Zoveel gedeeld, vooral onze passie voor het vak. Groot is mijn bewondering voor haar deskundigheid, gedrevenheid en enthousiasme. Onze gedachten zijn bij Paul, Katrien, Anouk en Carolien. Goes: Marleen Mëerman Margreet Weisfeit Tijdens het uitoefenen van één van haar hobby's is ons lid verongelukt. De schok hiervan is niet voor te stellen en het verlies voor Paul, Katrien, Anouk, Carolien en andere familieleden is niet te bevatten. Wij wensen hen veel sterkte. Carla was een enthousiaste en gedreven tennisster; ze was jarenlang betrokken bij het organiseren van jeugdactiviteiten. Haar aanwezigheid op ons tennispark zullen we erg missen. Tennisvereniging Tebo Heinkenszand Met verslagenheid en onuitsprekelijk verdriet hebben wij kennisgenomen van het voor ons veel te vroeg en onverwachte overlijden van Carla Volleman-Maerman Jenny Maerman-Bonte Marie-José Volleman-Hiel Emile en Marilène-Maerman-de Winter Sébastien Véroline en Joost Christianne en Hans Altenburg-Maerman Claudine Olav en Sharona Werner en Ineke Volleman-de Koek Walter Volleman en René Brans Paul, Katrien, Anouk en Carolien, weet dat wij er altijd voor jullie zullen zijn. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van echtgenote van onze medewerker en collega Paul Volleman Wij wensen Paul, Katrien, Anouk en Carolien heel veel sterkte in deze moeilijke tijd. Directie en medewerkers C. Meijer B.V., Rilland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 72