fïlensenlinq.nl 38 Carla Volleman Carla Volleman Carla Volleman Carla Volleman woensdag 9 juli 2014 Te jong en volop in het leven Mag jij je dromen niet meer beleven Je werklust, liefde en glimlach op je gezicht Blijven voor altijd in ons geheugen gegrift. Nog niet volledig beseffend wat ons is overkomen, delen wij u mee dat op 52 jarige leeftijd na een noodlottig ongeval is overleden mijn echtgenote en onze mama Carla Agnes George Maria Volleman-Maerman Paul Volleman Katrien Anouk Carolien 6 juli 2014 Strandloperstraat 20 4451 DD Heinkenszand De uitvaartdienst zal plaatsvinden in de H. Blasius- kerk, Kerkdreef 4 te Heinkenszand op vrijdag 11 juli 2014 om 12.00 uur. Aansluitend zal de crematie plaatshebben in besloten kring. Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren is mogelijk op donderdag 10 juli 2014 van 19.00-20.00 uur in het uitvaartcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Zij die door onvoorziene omstandigheden geen brief hebben ontvangen, gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen. Met verslagenheid en onuitsprekelijk verdriet hebben wij kennisgenomen van het voor ons veel te vroeg en onverwachte overlijden van Carla Volleman-Maerman Jenny Maerman-Bonte Marie-José Volleman-Hiel Emile en Marilène-Maerman-de Winter Sébastien Véroline en Joost Christianne en Hans Altenburg-Maerman Claudine Olav en Sharona Werner en Ineke Volleman-de Koek Walter Volleman en René Brans Paul, Katrien, Anouk en Carolien, weet dat wij er altijd voor jullie zullen zijn. We kunnen het nog niet geloven dat Carla, de moeder van onze lieve vriendin, is overleden. We wensen Paul, Katrien, Anouk, Carolien en de rest van de familie heel veel sterkte toe. Katrien, in deze dagen vol verdriet en pijn, willen wij je laten weten, we zullen er altijd voor je zijn. Veel liefs, Esmee, Sherilyn, Tessa, Evy, Anneloes, Denise, Jopke, Joey en Roos Carla, dank je voor alles. Je was gewoon TOP. We zullen je MISSEN. Rust zacht. Heel veel sterkte aan de familie. Rinus, Sannie, Rien, Ilse, Chrisjan, Monique, Lex, Corry, Rob, Silvia Verslagen en verdrietig voelen we ons bij het bericht van overlijden van mijn oud-collega We werkten ruim 20 jaar samen. Zoveel gedeeld, vooral onze passie voor het vak. Groot is mijn bewondering voor haar deskundigheid, gedrevenheid en enthousiasme. Onze gedachten zijn bij Paul, Katrien, Anouk en Carolien. Goes: Marleen Meerman Margreet Weisfeit Wij zijn erg geschrokken door het plotseling overlijden van Carla Volleman We wensen Paul, Katrien, Anouk en Carolien veel sterkte toe. Bewoners van de Strandloperstraat, Heinkenszand Verslagen zijn wij door het plotseling overlijden van onze altijd vriendelijke, behulpzame en actieve buurvrouw Carla We wensen Paul, Katrien, Anouk, Carolien en verdere familie veel sterkte toe. Familie Dobbelaar Familie Esser Familie Betts Familie van Dijk Familie Mandos Familie Meulmeester Lieve Carla, wat zullen we je missen. 'De Schumers' Ronny José, Timo Marian, Sjaak Plonie, Wim Marjon, Huib Helma, Adrie Anda, Martien Rita en 'de Schumers' kinderen. Een noodlottig ongeval heeft een plotseling einde gemaakt aan het leven van onze fietsvriendin en vrouw van onze fietsvriend Paul Carla Volleman Met intens verdriet nemen wij afscheid van jou. Je blijft altijd in onze gedachten. Wij wensen Paul, Katrien, Anouk, Carolien en familie heel veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Chris, Hans, Ad, Anny, Fons, Jan, Jeroen, Carolien, Eddie, Kees, Rudi, Coen, Piet, Jean-Paul, Niels, Margot, Peter V, Peter L, Leon, Richard. Wim, John G, Bas, Johnny, John M, Edwin, Rens, Martin, Ad C. kijk ook op Tijdens het uitoefenen van één van haar hobby's is ons lid verongelukt. De schok hiervan is niet voor te stellen en het verlies voor Paul, Katrien, Anouk, Carolien en andere familieleden is niet te bevatten. Wij wensen hen veel sterkte. Carla was een enthousiaste en gedreven tennisster; ze was jarenlang betrokken bij het organiseren van jeugdactiviteiten. Haar aanwezigheid op ons tennispark zullen we erg missen. Tennisvereniging Tebo Heinkenszand Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van echtgenote van onze medewerker en collega Paul Volleman Wij wensen Paul, Katrien, Anouk en Carolien heel veel sterkte in deze moeilijke tijd. Directie en medewerkers C. Meijer B.V., Rilland Ten gevolge van een ongeluk is overleden Carla Volleman de vrouw van Paul, en de moeder van onze "vroegere oppaskinderen" Paul, Katrien, Anouk, Carolien en familie heel veel sterkte met dit verlies! Wezullen er voor jullie zijn! Wim, Jannie, Lian en Anita de Pundert Whatever you need Whatever we can do We want you to know That we're here for you If you just need a talk Or need a shoulder to cry on We want you to know that We're here for you to rely on Zeer plotseling is de moeder van onze lieve vriendin Carolien overleden Wij wensen Carolien, haar vader en zussen veel sterkte toe. Madeion, Suzan en Tessel Diepgeraakt... Nooit meer met ons vieren. Lieve Carla, wat zullen we je missen. Diana, Monique en Lianka Intens verdrietig en zo moeilijk te bevatten dat onze lieve vriendin Carla er niet meer is. We hadden nog zo veel toekomstplannen maar wat blijft zijn mooie herinneringen. Wilfried, Karin, Sherilyn en Summer Zo gedreven... Zo enthousiast... Zo gewaardeerd... Nog lang niet klaar... Carla, wat zullen we je missen, je zal altijd een hele speciale plek hebben binnen ons team. Paul, Katrien, Anouk en Carolien in gedachten zijn wij bij jullie en we wensen jullie alle kracht toe om dit zware verlies te dragen. Je collega's van De Blaeij fysiotherapie en medische fitness Els, Gerben, Vera, Corina, Els, Brenda, Lisette, Ardjan, Rita Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van Carla Volleman moeder van onze leerlinge Carolien en oud-leerlinge Anouk. Wij wensen Carolien, Anouk en de verdere familie veel sterkte toe dit verlies te dragen. namens de leerlingen: Bart Dorssers, mentor namens de medewerkers van Het Goese Lyceum: Leo de Kraker, rector

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 38