(T1ensenlinq.nl Familieberichten CtoJadsi) Martin fennet Je moeder blijft je moeder zo eigen en vertrouwd Je wilt haar niet graag missen omdat je van haar houdt Maar de dag is daar dat je haar moet laten gaan De tijd van rust is nu eindelijk gekomen pijn en zorgen hoeven niet meer Je verstand zegt dat het goed is maar in je ogen blinkt een traan Thuis, omringd door alle liefdevolle zorg die zij zo verdiende heeft onze lieve moeder, schoonmoeder en oma haar rust gevonden. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van Johanna de Feiter-Jonker Jo Weduwe van Jan de Feiter f 17-11-1996 Noordwelle, 5 oktober 1921 Burgh, 7 juli 2014 Simon de Feiter Alida de Feiter-van der Wekken Jolanda en Jos Sonja en Cees Sander en Barbara Leo de Feiter Gitte Staal Floor Laura Babette Kees de Feiter Marlies en Remko Mark Burgh: Vrouwenpolder: Haamstede: Burgh: Haamstede: Rotterdam Middelburg Middelburg Burgh: Amsterdam: Burgh: Burghsering 2-1 4328 LK Burgh Met grote dankbaarheid denken wij terug aan de liefdevolle verzorging door Allévo Thuiszorg Team Schouwen en huisarts Baas die aan onze moeder is gegeven. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 11 juli in het crematorium aan de Westelijke Oude. Havendijk 3 te Middelburg. Vanaf 12.30 uur is er gelegenheid tot persoonlijk afscheid, condoleren en informeel samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. De plechtigheid zal aansluitend, om 13.00 uur, in de aula van het crematorium gehouden worden. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium tot 14.00 uur alsnog gelegenheid tot samenzijn. Geen bezoek aan huis -\y Wij betreuren het plotselinge overlijden van onze broer, zwager en oom Guus en Marja Fennet-van Hove Michel en Nicole Nick, Jan en Mark Richard en Hélène Maartje en Sil Renesse, 5 juli 2014 We raakten je iedere dag een beetje meer kwijt, het echte afscheid is nu daar. Dankbaar voor de mooie jaren die hij ons heeft gegeven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn man, onze vader en nonno Romano Agostinis echtgenoot van Bertha Maria David Zuglio, 9-11-1929 f Terneuzen, 7-7-2014 TerneuzenB.M. Agostinis-David SluiskilRenata en Jan de Waal-Agostinis Sophie en Ferdi Pascaline Sainte Christine (Fr.)Claudia Agostinis en John Janse Correspondentieadres: Drostlaan 24 4541 ER Sluiskil De afscheidsdienst wordt gehopden op vrijdag 11 juli om 10.30 uur in de kerk van de H. Maria Hemelvaart, Philipsplein 10 in Philippine. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats te Sluiskil. Er is gelegenheid afscheid van Romano te nemen op donderdag 10 juli van 19.00 - 19.30 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 37 in Terneuzen. Mochtep wij vergeten zijn u een kaart te sturen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Uitsluitend schriftelijke condoleance. Eert speciaal woord van dank aan alle medewerkers en vrijwilligers van verzorgingshuis %r Schorre, woning R17. Arie Goedegebure Arie Goedegebure Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Bedroefd geven wij u kennis dat, na een leven vol inzet, liefde en zorg voor ons allen, zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve vader, opa en oud-opaatje 18 januari 1927 Pieter Meijer Piet weduwnaar van Margretha Wouters 7 juli 2014 Lewedorp: Willy en Jaap Jeanine en Martin, Raoul, Danielle Saskia en Jaco, Mika, Luca, Noa Middelburg: Mieke en David Kees en Suzanne Margreet en Riny, Davy, Jeffrey Nieuw-en Sint Joosland: JanenElly Marlie en Remko, Maira Remco en Kim Nieuw-en Sint Joosland: Mattie Monique en Justin Ramona en Ruben Middelburg: Arianne en Kees in herinnering Middelburg: Aart en Ellen Celina, Stephanie Arnemuiden: Piet en Ineke Ronaldo en Ilse Yannick Nieuw- en Sint Joosland, 7 juli 2014 Correspondentieadres: Veersemeerstraat 24,4456 AZ Lewedorp. Donderdag 10 juli van 19.00 tot 20.00 uur is er gelegen heid om afscheid te nemen van vader in het rouwcentrum van Adagio Uitvaartzorg, Buitenhovelaan 1 te Middelburg. Zaterdag 12 juli om 11.00 uur wordt er een samenkomst gehouden in Durps'uus 'Op d'n Oek', Veerstraat 2 te Nieuw- en Sint Joosland, waarna aansluitend om 12.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Oude Dijk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voor noemd Durps'uus. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, vragen wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde zwager en oom Pieter Meijer weduwnaar van Margrietha Wouters Wij wensen zijn kinderen veel sterkte toe. M.M. Dekker-Wouters neven en nichten Piet Meijer kijk ook op woensdag 9 juli 2014 37 1964 9 juli 2014 Vandaag zijn wij 50 jaar getrouwd Dick en Ada van Klooster Rietdijk 27 4316 AR Zonnemaire Heel rustig is van ons heengegaan onze onvergetelijke en lieve vader, schoonvader en opa weduwnaar van Willy Neuféglise Oost en West Souburg 9 april 1930 Vlissingen 6 juli 2014 Vlissingen: HansenJanny Eindhoven: Peter en Jacqueline Yvette Emile en Elvera Correspondentieadres: Vrijdomweg 62, 4382 BD Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 12 juli van 10:30 tot 11:00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De plechtigheid, voorafgaande aan de crematie, zal om 12:00 uur plaatsvinden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. Na een moedig en dapper gedragen ziekte is tot ons verdriet overleden onze behulpzame broer, zwager en oom Ko en Cobi -beiden in herinnering- Chiel en Jopie kinderen en kleinkinderen Bedroefd maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij plotseling afscheid moeten nemen van onze lieve zwager en oom N. Meijer f P. v. Hecke - de Rijke A. v. Hecke t A. Dronkers - Meijer t A. Dronkers t L. Meijer f P. M. Meijer - de Bruine Neven en Nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 37